16 Mart 2014 Pazar

Erkekleri Aşık Etmenin En İyi Yolları, Mutlaka Okumalısın!

Erkekleri Aşık Etmenin En İyi Yolları
Erkekleri Aşık Etmenin En İyi Yolları

Erkekleri Aşık Etmenin En İyi Yolları

Bir soruyla başlamak istiyorum değerli hemcinsim: Sence erkekleri aşık edememek, kadınların mı yoksa erkeklerin mi suçu?

Çevrendeki cazibe merkezi kadınlara bakacak olursan bu sorunun cevabının aslında çok açık olduğunu görebilirsin. O halde, erkekleri aşık etme yollarını anlatacağım bu yazımda bir kadının niçin cazibe merkezi olamadığı konusunu da incelemek zorundayız.


Bir gün Fadime'nin falcıya gittiği anlatılır. Falcıdan dönen Fadime, ağlamaktadır. Temel, eve gelince Fadime'ye, neden ağlıyorsun, diye sorar. Fadime anlatır:

"Bu gün meşhur falcı kadına gittim ve kadına senin beni sevip sevmediğini sordum. Kadın, bunun karşılığında benden 100 TL istedi. Parayı aldıktan sonra da önündeki kristal küreye bakmaya başladı. Bir müddet küreye odaklandıktan sonra da, hayır, kocan seni sevmiyor, bir başkasında gönlü var, dedi. Bunun için ağlıyorum."

Temel'in anlatılanlara tepkisi enteresan olur: İyi de bunu öğrenmek için falcıya gitmene ne gerek vardı? Bana sorsaydın senden para almadan da bunu söylerdim!

Yukarıda sorduğum soruya geri dönecek olursak, burada iki tarafın da suçlu olduğu ortada. Ama asıl suçlunun Fadime olduğunu kim inkar edebilir? Öyleyse Fadime'nin içler acısı durumuna düşmemek için erkekleri aşık etme yollarını öğrenmek zorundayız.


Erkekleri Aşık Etmenin En İyi Yolları, Tebessüm


1. Dostum, erkekleri aşık etmek, zannedildiği kadar zor bir olay değil aslında ve erkekleri aşık etmenin çok basit yolları var. Bunlardan biri, belki de en önemlisi, tebessümdür.

Bir kadının, tebessümü ihmal etmesine ve değersiz görmesine hep şaşırmışımdır. Tebessümün büyülü gücünü keşfedemeden yaşayan kadınlar için de her zaman üzülmüşümdür.

Bir kadın, gülümsemenin, erkekleri aşık etme yolları içerisindeki yerini ve değerini anlarsa, yüzünün gülmediği zamanları kayıptan sayar. İstersen erkeklerin en fazla ilgi gösterdiği kadınları şöyle bir gözden geçir. Bak bakayım, gülümsemenin sihirli gücünü taşımayan bir kadın bile var mı içlerinde? Asla!

Gülümseme, en çirkin insanı bile sevimli hale getirirken, az biraz güzel bir kadın, erkekleri aşık etmenin en iyi yolunu tebessümde bulabilir.

2. Niçin erkekleri aşık etme yolları üzerinde duruyorsun? Bunu kısa vadeli mi düşünüyorsun yoksa ömürlük mü? Eğer kısa vadeli düşünüyorsan kısa vadeli birçok çözüm bulabilirsin internette ve değişik kitaplarda. Ama ömürlük düşünüyorsan devam edelim:

Erkekleri Aşık Etmek İstiyorsan Pozitif Ol


Pozitif ol. Birinci maddede yer verdiğim gülümsemenin seni zaten pozitif bir insan haline getireceği kesin. Ancak yeterli değil.

Pozitif olmak, yalnızca erkekleri aşık etmeye değil tüm insanların vazgeçilmezi olmana vesile olacaktır. Neden mi? Çünkü insanların çoğu (gördüğüm kadarıyla yüzde doksanı) etrafına negatif enerji yayarak çevresindeki insanları kendinden kaçırıyor. Peki, nereye gidiyor kaçanlar?

Tabi ki pozitif kişilerin etrafında kümeleniyor. Pozitif insanlar, bir can simidi veya son sığınak gibidirler. Bu kişiler, bir paratoner gibi insanların negatif yükünü alıp pozitive ederler. Sen de pozitif olma yolunda ilerleyip kendini geliştirmeye çalışırsan erkekleri aşık etme yolların en garantili olanını bulmuş olursun.

Şimdi, bu iki madde üzerinde bir egzersiz yapmanı istiyorum. Bir ay süresince yüzüne iğreti de olsa bir gülümseme iliştir. Ve bu gülümsemenin gücüne güç katmak için hayata ilişkin konuşmalarında şikayet yerine takdir yolunu seç. Bak bakayım senden köşe bucak kaçan erkekler nasıl da etrafını alıp yolunu kesmeye başlayacaklar.

Evet, bir ay içinde erkeklerin vazgeçilmezi olacaksın. Sonrası mı? Sonrasında erkekleri aşık etme yollarını arayanlara bu iki sırrı verirsin sen de.


Şimdi üçüncü sırra gelelim: Şu kitabı (tıkla) incele. Gerçekten çok iyi.


Şu videoyu mutlaka izlemelisin:Anahtar kelime: çevirgel duası, çevirgel döngel duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder