31 Mart 2014 Pazartesi

Eski Sevgili Geri Döner mi? Nasıl?

Eski Sevgili Geri Döner mi? Nasıl?
Eski Sevgili Geri Döner mi? Nasıl?

Eski Sevgili Geri Döner mi? Nasıl?

Evet, eski sevgili geri döner; ama nasıl ve ne zaman?

Biliyorsun ki çevirgel duası adlı bu blogda eski sevgiliyi geri getirmek konusuna (özellikle de çevirgel duasına) odaklandığım için çoğunlukla eski sevgili nasıl geri döner, sorusuna cevap vermeye çalışıyorum. Bu yüzden blogda yer alan öbür yazılarımı okuyarak bu sorunun kesin cevabını alabilirsin; ancak ben bu yazımda da aynı soruya yoğunlaşıp bir kez daha cevaplamak istiyorum bu soruyu.


Tekrar edeyim: Evet, eski sevgiliyi geri getirmek mümkün ve eğer doğru adımları atarsan onu yeniden kazanabilirsin. O halde doğru adım nedir ve ne zaman atmalısın bu doğru adımı? Detayları öğrenmek için okumaya devam et:

Şimdi anlatacağım olayın, eski sevgili nasıl geri döner, sorusuyla ilgisi olmadığını düşünme sakın, ne yazdığımı iyi biliyorum:


Eski Sevgili Nasıl Geri Döner?


Adamın biri, bir iş toplantısı için gittiği şehirden evine dönerken, fark etmeden arabasını biraz hızlı kullanır. Evime bir an önce gideyim, düşüncesiyle hız sınırını aştığını fark etmez. Fakat biraz sonra, kendisini takip eden bir polis aracının arkadan yaklaştığını görür. Haliyle endişelenir.

Endişelendiği için de ne yapacağını kestiremez, aniden gaza basar. İlk etapta polis aracı ile aradaki mesafeyi bir hayli açar; ancak kendisini takip eden polis, inatçı olduğu için takipten vazgeçmez.

Adam, en sonunda, düşünüp taşınır ve kaçmaya son verir, bu kararla birlikte aracını durdurup polisin gelmesini bekler.

Polis memuru, arabasından inip adamın yanına gelir ve yorgunluğunu belli eden bir ses tonuyla konuşur:

Bakın beyefendi, bu gün çok fazla adam kovaladım ve haliyle oldukça yoruldum. Şimdi ya bana neden kaçtığınıza dair makul bir açıklama yapın veya ceza keseyim!

Adam, birkaç saniye düşündükten sonra konuşmaya başlar:

Memur bey, iki ay önceydi. Karım beni bir polis memuru ile aldattı. Sonra da çekip gitti, terk etti. Ben ilkin bu gidişe çok üzüldüm; ama şimdi kendi kendime iyi ki gitmiş diyorum. Az evvel, beni takip eden bir polis aracı olduğunu fark edince, bu adam, kesin karımı bana geri getiriyor diye düşündüm, korktum. Kaçmamın sebebi, karımın geri dönme olasılığı idi.

Bu sözler üzerine, polis memuru, tek kelime dahi etmeden çekip gider.

İyi de, bu anlatıda eski sevgili nasıl geri döner, sorusunun cevabı yok ki, deme; var.

Dostum, bir kere düşün. Öyküdeki adam, niçin istemiyor karısını? İhanet ettiği için mi? Yoksa sürekli olarak negatif duygular uyandırdığı için mi?

Muhtemelen ikisi için de. Fakat biz bu iki olasılığı tek çatı altında toplayabiliriz: Negatif duygulara sebebiyet verdiği için!

Kendinden yola çıkıp düşün şimdi. Eski sevgilinin geri dönmesi için yeterince pozitif duyguya sahip misin? Geri döndüğünde yine negatif enerjinle onu canından bezdirip kendinden kaçıracak mısın yoksa? Yoksa, yaptığın tüm yanlışlarından ders çıkarıp hayatında yeni bir sayfa açarak onu baş köşeye, gönül tahtına mı oturtacaksın?

Eski Sevgili Geri Döner mi? Evet!


Sevgili okuyucum, eski sevgili nasıl geri döner, sorusunun cevabı sende saklı; ister inan ister inanma. Ama sen yine de inan.

Eski sevgiliyi geri getirmek ile ilgili ve eski sevgili nasıl geri döner, sorusuna ilişkin şimdilik yalnızca şu kadarını söyleyebilirim ki eğer, kendinden eminsen onu yeniden elde edebilir, bir kez daha kollarına alıp sarmalamanın keyfini çıkarabilirsin.


Bunun nasıl mümkün olacağını ve eski sevgili nasıl geri döner, sorusunun tüm yanıtlarını şu kitap sayesinde (tıkla) öğrenebilirsin.

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen şu sayfada (tıkla) bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın.

Ayrıca Surhubad Duası Orijinal ve Çevirgel Duası En Etkili adlı yazılarımı da okumalısın.

Anahtar kelimeler: çevirgel duası, çevirgel döngel duası, eski sevgili geri döner; ama nasıl?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder