19 Mart 2014 Çarşamba

Sevdiğine Kavuşma Duası

Sevdiğine Kavuşma Duası
Sevdiğine Kavuşma Duası

Sevdiğine Kavuşma Duası

Çevirgel Duası isimli bu blogda bu gün de sevdiğine kavuşma duasını masaya yatırıp incelemek ve sana yanlış yola sapmaman için rehberlik etmek istiyorum.

Fakat hemen bir hatırlatmada bulunmak durumundayım ki ilerleyen satırlarda hemen sevdiğine kavuşma duasını bulamayacaksın. Çünkü sevdiğine kavuşma duası öncesinde bu duayı uygulamadan önce bilmen gereken şeyleri öğrenmelisin.


Üstelik bu bilgiler o kadar önemli ki bunları "es geçmen" hayatının en büyük yanlışı olabilir; hatta solucan yemene bile sebebiyet verebilir. Şimdi sen, solucan yemek de neyin nesi diyeceksin, değil mi? Anlatayım o halde:Sevdiğine Kavuşma Duası ve Solucan


Çok konuşkan; hatta geveze bir çocuk, sofrada yemek yerken habire "ötmektedir." Bu durum, geveze çocuğun babasını rahatsız ettiği için baba, duruma bir hal çaresi arar. Bulamayınca da zora başvurur. Çocuğa şunları söyler:

Bundan böyle sofrada konuşmak yok. Ne olursa olsun, kıyamet bile kopsa, sofrada yemek yerken ağzını açmayacaksın. Eğer bundan sonra ağzını açtığını görürsem ben sana ne yapacağımı bilirim!

Çocuk, bu gözdağına karşı hiçbir tepki vermez, başını önüne eğer ve tamam, der.

Ertesi gün yine sofraya oturulur ve yemekler servis edilir. Yemek yenirken çocuk, aniden: "Baba! Baba!" diye bağırmaya başlar. Babası, sert sert bakar oğluna ve dünkü sözünü hatırlatırcasına gözleriyle konuşma, der çocuğa. Bunu der demesine; ama aklı da yemek boyunca oğlunun heyecanlı bir şekilde kendisine bir şeyler anlatmak istemesinde kalır.

Acaba ne diyecekti bana, diye düşünürken yemekler biter, sofra toplanır ve baba, oğluna dönüp merakını gidermek ister: Oğlum, az evvel yemekte bana bir şey söyleyecektin. Üstelik çok da heyecanlıydın, şimdi şöyle bakayım neydi seni bu kadar heyecanlandıran? (Cevapta sevdiğine kavuşma duası gizli, dikkat et.)

Çocuğun cevabı enteresan olur: "Artık önemli değil baba, çatalını salataya daldırınca çatalında bir solucan görmüştüm de onu söyleyecektim sadece!"

Gelelim sevdiğine kavuşma duasının öyküyle bağlantısına. Dostum, eğer birazdan söyleyeceklerime dikkat kesilmeyip hemencecik sevdiğine kavuşma duası aramaya devam edersen ve bulduğun ilk duayı da yaparsan, seni temin ederim ki öyküdeki babanın solucan yemesini mumla ararsın!Yanlış Sevdiğine Kavuşma Duası


Çünkü yanlış bir sevdiğine kavuşma duası, seni hayatının fırsatından ve yaşamının anlamından yoksun bırakıp ömür boyunca acı çekmene yol açabilir.

Değerli okuyucum, bu uyarıda bulunmamın sebebi, yanlış dua tatbik etmene mani olarak acı çekmene engel olmaktır. Yanlış dua mı?

Evet, yanlış dua, dedim; çünkü sanal ortamda sevdiğine kavuşma duası diye aktarılan duaların hiçbiri doğru değil. Tamamı yanlış!

Bu nasıl bir iddia böyle! Nasıl olmaz sevdiğine kavuşma duası? Nasıl olur da böyle bir duanın olmadığını söylememe cesaret edebilirsin?

Sakin ol değerli okuyucum, bunu ben söylemiyorum; İslâm üzerine araştırma yapan ve İslam'ın her yönünü derinlemesine bilen ilahiyat profesörleri söylüyor. Özetle şöyle diyorlar:

"İslâm, sevdiğine kavuşma duası tarzındaki duaları hiçbir şekilde kabul etmez; çünkü İslâm'ı İslâm yapan hiçbir kaynak (Kur'an ve hadis) buna yer vermez."

Üstelik bunu söyleyen yalnızca ilahiyat profesörleri de değil, bütün İslâm alimleri de aynı gerçeğe parmak basıyorlar.

Öyleyse sevdiğine kavuşma duası adlı masaldan vazgeçip realiteye dönmelisin. İşte realite:

Sevdiğine kavuşma duası ararken, kavuşmak istediğin kişi bir erkek ise şu yazıyı oku: Erkekleri Aşık Etmenin En İyi Yolları

Kendine aşık etmeyi düşündüğün kişi bir kadın ise şu yazımı oku: Kadınları Etkileme Yolları


Eğer çok etkili aşk duaları gibi bir yola başvurmayı düşünüyorsan şu siteyi de (tıkla) incele.

Çok Önemli Not: Bu aşk duaları kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen şu sayfayı da (tıkla) mutlaka okumalısın.

Güzel bir dua dinleyelim mi?Anahtar kelimeler: çevirgel, çevirgel duası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder