12 Mart 2014 Çarşamba

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü, Mutlaka Okumalısın!

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü

Bu sitede, özellikle çevirgel duası adlı duaya odaklanacağım; ancak çevirgel duası arayan insanların eski sevgililerini geri getirmek için bu duayı aradıklarını dikkate alarak "eski sevgiliyi geri getirme alternatifleri" üzerinde de duracağım. Nitekim, bu yazımı, sevdiğini geri getirme büyüsüne ayırmak istiyorum.


Evet, değerli dostum, eski sevgiliyi geri getirmenin bir yolu da şüphesiz ki sevdiğini geri getirme büyüsüdür. Bu, inkar edilemeyecek bir realite. Ancak geri getirme büyüsü için de bazı koşulların olduğunu aklımızdan çıkarmamalı, bu sayede hata yapmadan amacımıza ulaşabilmeliyiz.

Bu yazıda, kesinlikle "sevdiğini geri getirme büyüsü"nü bulacaksın; ancak bazı hakikatleri bilmeden yapacağın veya yaptıracağın büyü, sana saadetin değil felaketin kapılarını aralayabilir. Dolayısıyla öncelikle bu hakikatleri bilmek zorundasın. Özellikle şunu:


Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü Şiir ve Resim


Bir adam, usta şair Yahya Kemal Beyatlı'nın yanına gelerek, kendisinin hem şair hem de ressam olduğunu dile getirir ve Yahya Kemal'e sorar:

"Üstadım, bendenizin hem şiire hem de resme karşı bir sempatisi ve yeteneği var. Fakat yeteneğimi ziyan etmemek için birisinden birini tercih etmeliyim. Bu aşamada da hangisini tercih edeceğime bir türlü karar veremiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?"

Yahya Kemal, kendisine akıl danışan bu adama, yanında herhangi bir şiirin veya resmin var mı, diye sorar. Adam, şiir defterim yanımda; ama resimlerim evde. İsterseniz şiir defterime bakabilirsiniz, der. Şair, adamın şiir defterini alıp birkaç şiirine göz atar. Bir iki dakika sonra gözlerini defterden ayırıp adama bakar ve konuşur:

"Efendi, siz ressam olunuz."

Adam, Yahya Kemal'in bu cevabına bir anlam vermediğinden sorar:

"İyi de henüz resimlerimi görmediniz ki?"

Şairin cevabı kısadır: Ama şiirlerinizi gördüm.

Evet, bu anekdotun genel anlamda tüm büyülerle özel anlamda ise sevdiğini geri getirme büyüsü ile çok yakın bir ilgisi var. Şöyle ki:

Özellikle internet ortamında, yüreği yaralı aşıkların samimi duygularıyla adeta dalga geçen ve bu suretle onlardan para koparan bir yığın sahte medyum var. Onların yaptıkları büyüleri görünce, sen büyü yaptırma, diyesim geliyor.

Şair, ama şiirlerini gördüm, derken adamın şiirlerinin değersiz olduğunu vurguluyor ya. Ben de yapılan sevdiğini geri getirme büyülerine bakınca, böyle etkisiz büyü mü olur, demekten kendimi alamıyorum.

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü Yanlış Olursa!


Dostum, açıkça söylemeye çalıştığım şu ki, eğer sevdiğini geri getirme büyüsü ararken yanlış birinin kucağına düşersen bütün hayallerin de suya düşer. Üstelik suya düşen hayallerinin ıslandığıyla da kalmazsın, yüreğinin yangını ile baş etmek zorunda kalırsın.

Dikkat ettiysen, cebindeki yangından hiç söz etmedim. Evet, sevdiğini geri getirme büyüsü karşılığında senden bir tomar para alacaklar; ama emin olabilirsin ki alacakları para, yüreğinden kopacak olan parçaya nispeten devede kulak bile olmayacaktır.

Çünkü, bin bir umutla yaptırdığın sevdiğini geri getirme büyüsünün bir halta yaramadığını görmenin sende yaratacağı ruh sarsıntısı, her şeyin üstünde olacak.

Evet çizdiğim tablonun olabildiğince karamsar ve kötümser olduğunun bilincindeyim. Hatta, bana felaket tellalı da diyebilirsin bu yüzden. Ama emin ol, ümit simsarı olmaktansa felaket tellalı olmayı tercih ederim.

Şunu da söyleyeyim de az biraz rahatla, olmaz mı? Bazı medyumlar, hakikaten çok etkili olarak sevdiğini geri getirme büyüsü yapıyorlar. Ancak onları bulmak samanlıkta (internette) iğne aramaktan daha zor.

Yazımın başlarında bir söz vermiştim, sevdiğini geri getirme büyüsünü bulacaksın diye. İşte sana bir aşık etme büyüsü: tıkla.


Çok Önemli Not: Bu aşk büyüleri kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen şu sayfayı da (tıkla) mutlaka okumalısın.

Not: Linkini verdiğim sayfada yer alan büyünün işe yarayıp yaramadığını da bilmiyorum, sözümde durmak adına link verdim. Ama bazı kişilerden, işe yaradığı yönünde mesajlar aldım. Ne çıkarsa bahtına.

Ayrıca En Etkili Sevdiğini Geri Getirme Duası başlıklı yazımı da okumanı öneririm.

Bir şiir dinlemek istemez misin?
Anahtar Kelimeler: çevirgel duası, döngel duası, çevirgel, büyü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder