20 Mart 2014 Perşembe

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Yolları

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Yolları
Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Yolları

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirmenin En İyi Yolları Şunlar:

Değerli okurum, siteye çevirgel duası ismini koymamın nedeni eski sevgiliyi geri kazanma (çevirme) yollarını anlatma arzumdu. Nitekim bu günkü yazım da sık sık aranan konulardan biri olan terk eden sevgiliyi geri getirme yolları ile ilgili olacak.


Yazı boyunca, elimden geldiğince sade ve anlaşılır bir dille terk eden sevgiliyi geri getirme yollarını anlatacağım. Ancak anlatacağım yolları pratiğe aktarman seni biraz zorlayabilir. Söylemeden geçmeyeyim.

İlkin, terk eden sevgiliyi geri getirme yolları yerine yanlış adımlar üzerinde duralım, ne dersin?

1. Hemen özür dilemek! Değerli okuyucum, terk eden sevgili, terk ettikten hemen sonra kendisinden özür dilemeyi, hiçbir şekilde kabul etmez. Üstelik terk ettiği için de daha çok mutlu olur. Neden?

Bir kere, ayrılık sonrasındaki özür, zamanında yapılmayan bir işi, bari şimdi yapayım, izlenimi uyandırır. Halbuki, geç kalınmış bir özrün, idamdan sonraki affa benzediğini hepimiz biliriz. Bu göstermelik özür (kalbinin tüm pişmanlığını dışa vursa bile) eski sevgilin nazarında değersiz kalacaktır.

Hatta, özür dilemek, bunun da ötesinde sevgilinin geri dönmesini daha ziyade zora sokar, imkansızlaştırır. Öyle ise birazdan önereceğim tavsiyeleri okumadan önce kesinlikle özür dileme terk eden sevgilinden.Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirmek ve Ümitsizlik


2. Kendini güçsüz, aciz, değersiz ve ümitsiz gösterme. Güçsüz biri, bütün insanların köşe bucak kaçtığı ve bütün olumsuzlukları içinde taşıyan bir zavallıdır. Sen zavallı biriyle birlikte olmak ister misin?

Bilirsin, ölüden herkes kaçar, üzerine ölü toprağı serpilmiş güçsüz ve aciz kişiler de bir nevi ölü sayılır. Dolayısıyla terk eden sevgiliyi geri getirme yollarını araştıran biri her daim diri olmalı.

Kendini bırakma dostum, emin ol sen kendini bırakırsan kimse sana kol kanat germez. Hatta kendini ümitsizliğin kollarına bıraktığın an, eski sevgilini bir başkasının kollarında bulabilirsin.

3. Sosyal paylaşım ortamlarındaki mesajlarına dikkat! Biliyorsun, hayatımız internetle, özellikle de Facebook veya Tweeter gibi sosyal paylaşım ortamlarıyla iç içe artık. Bu yüzden hayatının belli bir bölümünü geçirdiğin bu ortamlardaki paylaşımlarında oldukça hassas olmalısın.

Çünkü sitem etmeyi ve hayata küsmeyi, terk eden sevgiliyi geri getirme yollarından biri olarak algılar ve bu yönde bir mesaj yayımlarsan, tam da güçlü olman gereken bu dönemde aciz bir insan olduğunun altını çizmiş olursun.

Örneğin, bu ortamlarda paylaşacağın: "Ağzın tat görmesin hayat, kandırdın beni." şeklindeki arabesk bir söylem, terk eden sevgiliyi geri getirmenin tüm yollarını tıkar.

Tam tersine bu ortamlarda, hayattan zevk aldığını, her şeyin yolunda olduğunu ve kendini ne kadar mutlu hissettiğini ifade eden mesajlar paylaşarak, onun seni tekrar arzulamasını ve terk ettiğine pişman olmasını sağla.

Bu son söylediğim madde, aslında ters psikolojinin temelini oluşturan ve esasını teşkil eden bir özelliktir. Bildiğin gibi terk eden sevgiliyi geri getirme yollarından biri de ters psikolojidir ve ters psikoloji, birine yaptırmak istediğin işin tam tersini söyleyerek onu yapmasını istediğin işe yönelmektir.Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirmek, Ters Psikoloji ve Çocuk


Özellikle çocuklarda işe yarayan bu psikolojik yöntemde çocuğa, bunu yapma denilir. Çocuk söylenenin tam tersini yapar. Zaten bizim istediğimiz de çocuğun istenilen şeyin tam tersini yapmasıdır. Yani amacımıza ulaşmış oluruz bu yöntemi kullanarak.

İyi de terk eden sevgiliyi geri getirme yollarından biri olarak sunduğun ters psikoloji, çocuklarda işe yarıyor diyorsun. Bunu terk eden sevgiliyi geri getirme işleminde nasıl kullanacağız?

Her insanın içinde inatçı bir çocuk olduğunu söylememe gerek var mı acaba?


Detaylar için ve terk eden sevgiliyi geri getirmenin tüm yolları için bu esere (tıkla) bakabilirsin.

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen şu sayfada (tıkla) bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın.

Şu yazılarımı da okumak isteyebilirsin:

Sevdiğine Kavuşma Duası 

Kadınları Etkileme Yolları 

Şimdi de güzel bir şiir dinleyelim:Anahtar kelimeler: çevirgel duası, çevirgel, terkeden

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder