27 Nisan 2014 Pazar

Eski Sevgiliden İntikam Almak Nasıl Olur?

Eski Sevgiliden İntikam Almak
Eski Sevgiliden İntikam Almak İstiyorum

Eski Sevgiliden İntikam Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Çoğunlukla Çevirgel Duası ve diğer geri çevirme dualarıyla ilgili detaylar üzerinde durduğum bu sitede, aynı zamanda eski sevgili ve eski sevgiliyi geri kazanmak ile alakalı bilgilendirici yazılar da yazmaya çalışıyorum. Nitekim, bu günkü yazımın konusu da "eski sevgiliden intikam almak" olacak.


Evet, "eski sevgiliden intikam almak" ile ilgili birçok ayrıntıyı işleyeceğim bu makalede. Bu ayrıntılardan birkaçını şöyle özetleyebilirim:

Eski sevgiliden intikam almak ile alakalı bir öykü.
İntikam alma yolları!
Eski sevgiliden nasıl intikam alınır?
İntikam alırken hangi kriterler göz önünde bulundurulmalı?

Şimdi, eski sevgiliden intikam almanın detaylarına geçmeden önce bu konuyla ilgili güzel bir öyküye yer vermek istiyorum:Eski Sevgiliden İntikam Almanın Öyküsü


Askere gidince canından çok sevdiği sevgilisinden ayrılmak zorunda kalan Ali, ayrılığın ıstırabını yüreğinde taşımanın verdiği hüzünle terhis olacağı ve yeniden kavuşacağı günü iple çekmektedir.

Ali, aslında şen şakrak ve etrafına neşe saçan bir insandır; ama yüreğine çöreklenen bu ayrılık hüznü, uzun zamandır kendisinde mutluluk namına bir şey bırakmamıştır.

Fakat, günler, zehir de olsa içilir, saatler kurşundan ağır da olsa geçer ve nihayet Ali'nin terhisine bir ay kalır. Ali, sevincinden adeta göklere uçar, artık hasret bitti, sevgili sevgiliciğime kavuşacağım, der.

Ancak Ali'nin hiç beklemediği bir olay gelişir. Sevgilisi, kendisine bir mektup göndererek, artık ayrılmaları gerektiğini söyler; hatta mümkünse, zamanında kendisine verdiği fotoğrafı da geri göndermesini ister. (Olayın eski sevgiliden intikam almak ile ilgisine şimdi geliyoruz.)

Ali, bu duruma bir anlam veremediği için, ilkin ne yapsam, diye düşünür, şaşkınlık içinde kalakalır; sonra bu duruma alışır ve nihayet aklına sevgilisinden intikam alma fikri gelir. İyisi mi eski sevgilimden bir intikam alayım, der ve aklına gelen parlak fikri uygulamaya koyar:

Önce asker arkadaşlarının hepsinden, kendi sevgililerinin fotoğraflarını ister. Bu fotoğrafları, intikam almak için kullanacağını söyler. Arkadaşları, çok sevdikleri Ali için sevgililerinin kendilerinde bulunan fotoğraflarını verirler. Ve Ali, tüm bu fotoğrafları zarfın içine yerleştirip mektuba da şöyle yazar:

"Mektubunda benden fotoğrafını istemişsin. Kusura bakma ama senin fotoğrafın hangisi, çıkaramadım. Lütfen, kendi fotoğrafını al, diğerlerini geri gönder."

İşte, güzel bir eski sevgiliden intikam almak öyküsü.

Şimdi, eski sevgiliden intikam almak ile alakalı birkaç detaya daha değinelim:

Dostum, niçin eski sevgiliden intikam almak istiyorsun? Eğer onu geri kazanmak maksadıyla intikam almak istiyorsan (ki çoğu insan geri döndürme taktiği olarak intikam alma yolunu tercih eder.) bu yol, gayet makul.

Yok, eğer, ona yaptığı kötülüğün cezasını vermek için intikam almayı tasarlıyorsan, intikam yolu yine, kullanılabilecek en iyi yoldur. Fakat sevgiliden intikam almak için yüzlerce değişik yol bulunabilir. Bunlar içerisinde de en güzel olanı "ters psikoloji"yi kullanmaktır.Eski Sevgiliden İntikam Almak ve Ters Psikoloji


Evet, ters psikolojiyi hem sevgilini geri getirmek için hem de ondan intikam almak için kullanabilirsin.

Ters psikolojinin bütün ayrıntılarını bu yazımda anlatmam biraz zor; çünkü yazı, bir hayli uzadı. Ancak ana hatlarıyla "ters psikoloji"yi şöyle tarif edebilirim:

Ters psikoloji, bir kişiye yaptırmak istediğimiz eylemin tam tersini söyleyerek, o kişinin tepki vermesini sağlamak ve bu sayede yaptırmak istediğimiz hareketi veya davranışı yaptırmaktır.

Örneğin, çarşıya gitme, derken aslında, çarşıya gitme, dediğimiz kişinin çarşıya gitmesini isteriz. Fakat, biz gitme, derken o, bize tepki olsun diye, gitmek ister. İşte ters psikoloji, bu esasa dayanır.

Şimdi, ters psikolojiyi kullanarak, eski sevgiliden intikam almak için ona, mutlu ol, dediğimizi düşünsene. İntikam almanın bundan daha iyi yolu olur mu?

Veya, onu geri kazanmak için, artık gelme, gelmesen de olur, dersek, nasıl olur?

Ters psikoloji kapsamında düşünecek olursak harika olur tabi ki.

Hemen belirtmem gerekiyor ki ters psikoloji ile bütün bu söylediklerimi yapmak esasında çok kolay; ama bu durum, ters psikolojinin detaylarını ve dolayısıyla insanları etkileme gücünü ve potansiyelini bilmeyenler için tek kelimeyle "komik" görünebilir. Zira, ben de ilk etapta, bu durumu komik bulmuş ve üzerinde durulmaya bile değmez, dişe dokunur bir bilgi değil, demiştim.

Ancak ters psikolojinin püf noktalarını ve uygulama yöntemlerini öğrenince, eski sevgiliden intikam almak için de onu geri kazanmak için de bu taktiğin hakikaten muhteşem olduğunu anladım.

Evet, eski sevgiliden intikam almanın en iyi ve en zarif yolunun ters psikolojiyi işe koşmak (uygulamak) olduğunu fark edince, insan psikolojisine biraz daha eğildim. İyi ki eğilmişim. Ters psikolojiye benzer nice cevherler gördüm orada.

Şimdi, yazıyı çok fazla uzatmadan, eski sevgiliden intikam almak amacıyla ters psikolojiyi kullanabileceğini söylemek isterim.


Bu konuda daha etraflı bilgi edinmek için şu kitabı (tıkla) okuyabilirsin.

Çok Önemli Not: Bahsettiğim kitabın ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istersen şu sayfada (tıkla) bulunan garip ve enteresan okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın.

Ayrıca Eski Sevgiliyi Unutmanın En Etkili Yolları ve Ters Psikoloji ile Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak adlı yazılarımı da okumalısın.

Anahtar kelimeler: çevirgel duası, çevirgel döngel duası, eski sevgiliden intikam almak istiyorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder