2 Nisan 2014 Çarşamba

Bu Şirinlik Duası, Çok Etkili ve 2 Günde Etkisini Gösterir

Şirinlik Duası, Çok Etkili
Şirinlik Duası, Çok Etkili

Şirinlik Duası, Çok Etkili

Evet, çevirgel duasını esas konu olarak seçtiğim bu sitede, çevirgel döngel duası kadar önemli görülmese de, yine de birçok kişinin aradığı şirinlik duasını anlatacağım bu makalemde.

Dikkat ettiysen, makaleme çok etkili şirinlik duası başlığını attım; çünkü biraz sonra aktaracağım şirinlik duası, tamamen Allah'ın esması (mübarek isimleri) ile kurulu bir dua olduğu için, bu duayı yapanların birçoğu çok etkili ve faydalı sonuçlar aldıklarını söylüyorlar.


Tabi, şirinlik duasını tatbik edip etkili sonuç alamayan insanlar da yok değil; ancak çoğunluğun fayda gördüğü, su götürmez bir gerçek. Ayrıca, zaten şirinlik duasının faydasını ve tesirini gör(e)meyenler için de bazı hususlara değineceğim yazı içinde.

Not: Bir halk türkümüzde: "Bir defter bir kalem verin elime. Yazayım derdimi ben o zalime." denilir ya. Ben de şirinlik duasının detaylı anlatımına geçmeden önce sana, bir defter bir kalem alıp aktaracağım duayı en ince noktasına kadar yazmanı tavsiye edeceğim. Bu sayede, şirinlik duasının gözden kaçması olası kısımlarını atlamamış olursun. Başlayalım öyle ise:


Şirinlik Duasının Detayları


Değerli okuyucum, bilirsin şirinlik duası, halk içinde, çok sevilmeyen ve tutulmayan, sözleri kale alınmayan ve popüler olmayan bir kişinin eskisine nazaran çok daha popüler ve sempatik olmasını sağlamak için başvurulan bir duadır. Kişi, bu duayı uygulamak suretiyle, çevresindeki insanların veya gönlündeki kişinin gözüne şirin ve tatlı görünmek ister. Bunu kim istemez ki?

Sen de sevdiğin ve değer verdiğin insanların gözünde daha sempatik ve daha alımlı görünmek istediğine göre şirinlik duasının detaylarına geçebiliriz:

Dostum, duanın namaz ile birlikte çok daha hayırlı sonuçlara vesile olduğunu bilirsin. Bu açıdan, duanın ayrılmaz bir parçası olan abdest ve olmazsa olmazı sayılan namaz ile başlamalısın.

Evet, şirinlik duasını uygulamadan evvel, mümkünse güzel bir boy abdesti (gusül) al. Mümkün değilse bildiğimiz normal abdest de alınabilir. Sonra da yüzünü ve gönlünü Kabe'ye dönerek iki rekat nafile namazı kıl.

Namazın niyeti şöyle olabilir: "Allah'ım, niyet ettim senin rızan ve insanların gözünde şirin görünmek için iki rekat nafile namaz kılmaya."

Namazı eda ettikten sonra ise, Allah'ın esma-yı hüsnasından olan şu özel isimleri ve şu mübarek ayeti okumaya geldi sıra:

Ya Cami, Ya Şedidel Batşi, Ya Rauf ve Ayet'el-Kürsi.

Evet, namaz akabinde, ellerini semaya açıp sırasıyla 99 kez Ya Cami, Ya Şedidel Batşi ve Ya Rauf isimlerini okumalısın. Her isimden sonra da 3 kez Ayet'el-Kürsi'yi okumak kaydıyla.

Anlamadıysan biraz daha açıklama yapayım. Yukarıda verdiğim mübarek ve mukaddes esmadan biri olan Ya Cami esmasını 99 kez okuyup ardından 3 kez Ayet'el-Kürsi'yi okuman gerekiyor. Sonra, 99 defa Ya Şedidel Batşi, ardından 3 defa Ayet'el-Kürsi. Ve son olarak da 99 defa Ya Rauf, sonra da yine 3 defa Ayet'el-Kürsi.

Özetlemek gerekirse, şirinlik duası öncesi bedensel temizliği sağlamak amacıyla abdest, ruhsal temizliği temin etmek için namaz.

Namazın ardından da şirinlik duasının esası olan Ya Cami, Ya Şedidel Batşi, Ya Rauf isimleri ve aralarda Ayet'el-Kürsi. Unutmadan belirteyim, bu duayı sabah namazından sonra yapmanın daha makbul olacağı dile getirilir. Sen de bir sabah namazı sonrasında yaparsan daha iyi olur. Ama sabah namazı şart değil tabi ki.

Okumaya devam et dostum:

Şirinlik Duası Hakkında Önemli Bilgiler


Bu özel duayı öğrendin ve nasip olursa bu dua sayesinde insanların gözünde daha cazibeli ve alımlı, daha çekici ve sempatik, özetle daha şirin olmak istiyorsun değil mi?

Fakat yazımın başında da belirttiğim gibi, şirinlik duası bazı kişilerde olumlu sonuç vermiyor. Açıkçası niçin böyle olduğunu bilmiyorum; ama nihayetinde Allah'ın takdiri diyebiliriz. Sonuçta duayı kabul edecek olan Zat, Yüce Allah olduğuna göre, O isterse kabul eder, istemezse reddeder. Tedbir bizden, takdir O'ndan.

Peki, şirinlik için yaptığım bu dua bende de etkisini göstermez ise ne yapmalıyım?

Yapabileceğin birkaç nokta var. Birincisi, bir kez tatbik ettin ve sonuç alamadın diyelim. Bir kez daha dene.

İkincisi, yine sonuç alamadıysan şu yollardan birini dene:

Şirinlik duası yaparak kendini sevdirmek istediğin kişi eski sevgilin ise şu yazımı oku: Eski Sevgili Geri Döner mi? Nasıl?

Bir kıza veya kadına şirin görünmek istiyorsan şu yazıma bak: Kadınları Etkileme Yolları


Kendisine tatlı görünmek istediğin insan bir erkek ise şu yazımı oku: Erkekleri Aşık Etmenin En İyi Yolları

Ayrıca hiç tavsiye etmediğim halde bazı zorunlu hallerde başvurabileceğin bir yöntem olan aşk duası ile birilerini kendine bağlamak istersen şu aşk duaları sitesine (tıkla) bir göz at.

Çok Önemli Not: Bu aşk duaları kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen aşağıdaki okuyucu yorumlarını mutlaka okumalısın:


Anahtar kelime: çevirgel duası, çevirgel döngel duası, şirinlik

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder