5 Eylül 2014 Cuma

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü
Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü

Sevgili okurum, bu gün çevirgel duası.com farkıyla aktaracağım büyünün adı, çok sevsin aşık olsun büyüsü.

Bu büyü, tatbik edenlerin söylediklerine göre muazzam bir etkileme gücüne sahip olup her uygulayan kişiyi tez zamanda muradına kavuşturmasıyla bilinen etkili bir büyüdür. Ve fakat bütün etkili büyülerde olduğu gibi çok sevsin aşık olsun büyüsünde de işlem basamaklarını atlamama zorunluluğu vardır.


Mesela ilkin Fatiha Suresi yerine Asr Suresi okunursa büyünün bütün büyüsü bozulabilir. Bu noktayı göz önünde bulundurarak çok sevsin aşık olsun büyüsünün işlem basamaklarını özenle tatbik etmeni belirtmek isterim. Bu yüzden gerekirse yazıyı 2 kez okuyup gerekli bulduğun veya karıştırdığın yerlerde notlar almanı öneririm. Gelelim büyünün nasıl yapılacağına:

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü Nasıl Yapılır?


Değerli okurum, çok sevsin aşık olsun büyüsünde kullanılan tek malzeme var: Üzüm taneleri.

Tabi kuru üzüm taneleri dışında başvurulacak kutsal büyü malzemelerinden bir diğeri de Allah’ın esması ve Kur’an ayetleri. Şöyle ki:

İlk başta 99 tane kuru üzüm tanesini bir mendilin içine sarıp güzelce düğüm atmalısın.

Bu düğümü atarken besmele çekip 3 kez Fatiha Suresini, 7 kez İhlas Suresini, 7 kez Felak Suresini ve 7 kez de Nas Suresini okumalısın. Kuru üzüm tanelerinin bulunduğu mendile düğüm atma olayı bitikten sonra düğümlü mendili karşına alıp mendile şöyle seslenmen lazım:

“Ey kendisine düğüm atılan ve üzerine Allah’ın mübarek ayetleri okunan üzüm taneleri! Falan kişiden doğma filan kişi (burada sana aşık olmasını istediğin kişinin anne ismi ve kendi ismi kullanılmalı) senin mendiline atılan düğüm gibi düğümlensin bana. Bu düğüm, öylesine bir kördüğüm olsun ki bunu hiç kimse açamasın!”

Bu sözlerden sonra “çok sevsin aşık olsun büyüsü”nün esma aşaması gelir.

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsü ve Okunacak Esmalar

Bu sözlerden sonra ise, 9 tane esma okunur bu üzüm tanelerine. Bu isimler sırasıyla:

Ya Vedud

Ya Musavvir

Ya Hannan

Ya Mennan

Ya Deyyan

Ya Kadir

Ya Kafi

Ya Şafi

Ya Cemil

isimleridir.

Tabi bu isimlerin de çok sevsin aşık olsun büyüsü için belli bir okunma sayısı ve sırası var. Sıra, yukarıda verdiğim gibi olmasına rağmen sayı biraz farklıdır. Şöyle ki ilk 5 esma, 99 kez okunur; ama sonraki 4 isim 100 kez okunur. Ve her bir ismin arasında da 1 adet Ayete’l-Kürsi okunur.

Örneğin: 99 Ya Vedud + 1 Ayete’l-Kürsi

99 Ya Musavvir + 1 Ayete’l-Kürsi gibi.

Çok Sevsin Aşık Olsun Büyüsününü Son Aşaması


Bu esmaların okunması bittikten sonra da mendilin düğümü özenle açılır ve bu üzüm taneleri her gün 11 tane yenmek suretiyle tam 9 günde bitirilir. İlk 11 taneyi de mendili açar açmaz yemen gerekir.

Not: Bu büyü dışında başka aşk büyüleri de öğrenmek istersen aşk büyüleri kitabınına müracaat edebilirsin. Bunun için şu yazıyı okuyabilirsin: En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Çok Önemli Not: Bu aşk duaları kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen şu sayfayı da (tıkla) mutlaka okumalısın.

Ayrıca Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü adlı yazımı da okumalısın.

İlgili kelimeler: çevirgel duası, çok sevsin aşık olsun büyüsü

1 yorum:

  1. Bunu deneyip başarılı olan var mı acaba merak ediyorum

    YanıtlaSil