4 Eylül 2014 Perşembe

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü
Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Bu yazım, en etkili büyülerden biri olan "erkeği kendine aşık etme büyüsü" ile alakalı olacak.

Bu büyü, uygulayanların söylediğine göre çok etkili ve inanılmaz derecede işlevsel bir büyüdür; ancak hangi aşamada hangi adımı takip etmen gerektiğini karıştırmamak şartıyla. Dolayısıyla "erkeği kendine aşık etme büyüsü"nün bütün işlem adımlarını dikkatlice takip etmek zorundasın. Aksi takdirde büyüyü yanlış tatbik etme olasılığı var.


Sevgili okurum, erkeği kendine aşık etme büyüsünün aşamaları şöyle:

İlk önce, bir cuma sabahı erkenden uyanıp (sabah ezanı okunmadan önce) gusül abdesti almalısın. Ardından ezanla birlikte sabah namazının sünnetini ve farzını eda etmelisin.

Tabi, gusül abdesti alırken kullandığın suyun bir bardağını saklamalısın. Çünkü erkeği kendine aşık etme büyüsünün temelinde bu bir bardak su var. (Korkma bunu sevdiğin erkeğe içirmek zorunda değilsin.)

Bu bir bardak suyu, namazdan sonra yanı başına koyup bu suya bakarak yüz defa besmele-i şerifi, ardından da yüz defa Ya Vedûd ismini okumalısın.

Yüz besmele ve yüz Ya Vedûd isminden sonra ise, 99 kez Ayete'l-Kürsi okuyacaksın.

Bu birinci turdan sonra sırada, Ya Vedûd esması yerine Ya Habib esması var.

Yine aynı suya bu kez de yüz (100) besmele ile beraber yüz de Ya Habib ismini okuyacak ve ardından yine 99 Ayete'l-Kürsi okuyacaksın.

Ve nihayet üçüncü tura gelince de yine yüz tane besmele ve yüz defa da Ya Tabib ism-i şerifini okuyup ardından da 99 defa Ayete'l-Kürsi okuyarak suya üfleyeceksin.

Erkeği kendine aşık etme büyüsünün bu çok önemli aşaması bittikten sonra ise şunları yapmalısın:

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsünün Sureleri

Bu suyu ocağın üstüne koyup fokur fokur kaynamasını bekleyeceksin. İyice kaynadıktan sonra, suyun üzerine 1 kez Fatiha Suresini, 3 kez İhlas Suresini ve 3 kez de Asr Suresini okuyup üfleyerek şöyle söyleyeceksin:

"Ey beni izleyen mahluklar! Bilin ki bu uygulamayı, falandan doğma filan (annesinin ve kendisinin adı) bana aşık olsun diye yapıyorum. Siz de bu surelerin ve bu esmaların hatırı için buna engel olmayın!"

Evet, erkeği aşık etme büyüsü ile ilgili detaylar bu kadar. İnşallah faydası dokunur.

Ayrıca, erkeği kendine aşık etme büyüsü dışında çok etkili olduğu iddia edilen farklı aşk duaları için şu sayfayı da (tıkla) ziyaret edebilirsin.


Çok Önemli Not: Bu aşk duaları kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen şu sayfayı da (tıkla) mutlaka okumalısın.

Erkeği Aşık Etme Büyüsüne İlişkin Çok Önemli İkinci Not: Ben erkeği kendine aşık etme büyüsü adlı büyüyü internette araştırırken bu büyünün onlarca farklı versiyonu ile karşılaştım. Ve bu farklı versiyonların ortak noktasını almaya çalıştım. Bu büyüyü yapıp da fayda gördüğünü söyleyen insanların sözlerinden hareketle "erkeği kendine aşık etme büyüsü"nü seninle paylaşmak istedim.

Şunu, altını çizerek vurgulamak zorundayım: Bu ve buna benzer büyülerin etkili olup olmadığıyla alakalı hiçbir şahsi tecrübem yoktur. Ve bu konuda hiç kimseyi de yönlendiremem. Yapmaya çalıştığım tek şey insanlara fayda sağlamaktır. Bu tür büyü veya duaların zararlı etkileriyle ilgili hiçbir sorumluluk almadığımı peşinen vurgulamak isterim.

Ayrıca En Etkili Şahmeran Duası ve Eski Sevgiliyi Unutamamak adlı yazılarımı da okumak isteyebilirsin.

İlgili kelimeler: çevirgel duası, çevirgel döngel duası, erkeği kendine aşık etme büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder