21 Ekim 2014 Salı

11 Adım Duası 11 Saatte Etkisini Gösteriyor

11 Adım Duası
11 Adım Duası

11 Adım Duası Ne İçin Okunur ve Nasıl Yapılır?

Sevgili okurum, 11Adım Duası hakkında hemen her şeyi öğreneceğin bu yazıyı dikkatlice ve en az iki kez okuyup öyle uygulamanı tavsiye ederim. Çünkü 11 Adım Duası, çok etkili bir dua olduğu halde yanlış tatbik edildiğinde, hiçbir tesir gücü kalmayan özel dualardan biri olarak bilinir.


Bu çok önemli uyarıyı yaptığımıza göre, 11 Adım Duası ile alakalı bilgileri aktarmaya devam edebiliriz, şöyle ki:

11 Adım Duası Ne İçin Okunur?

Evet, öncelikle bu duanın ne için ve hangi amaçla okunduğunu ve tatbik edildiğini öğrenmelisin.

11 Adım Duası, ya birini kendine aşık etmek için ya da giden terk eden eski sevgiliyi geri döndürmek için kullanılır. Dolayısıyla bu özel duanın, aşk ve sevda duaları arasında özel bir yerinin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

11 Adım Duasının hangi amaçla okunduğunu öğrendiğine göre, şimdi de duanın diğer ayrıntılarını masaya yatıralım:

11 Adım Duası Nasıl Yapılır?

Az önce, bu duanın ya bir kişiyi kendine bağlamak ve aşık etmek için veya terk eden eski sevgiliyi geri kazanmak için okunduğunu söyledim ya. İşte bu duanın yapılışı da hangi amaçla okunduğuna bağlı olarak değişiyor. Sen, hangi amaçla yapıyorsan yap duanın her iki şeklini de öğrenmen gerektiğini bilmelisin.

Önce, birini kendine aşık etmek için 11 Adım Duasının yapılış şeklini görelim:

İlk olarak duanın etki gücü ve maneviyatı artsın diye maddi ve manevi kirlerden arınmak gerekir. Bunun için de abdest ve namaz şart. Biliyorsun, abdest, maddi ve bedensel kirlerden kurtulmak için güzel ve etkili bir araç olduğu gibi namaz da manevi ve ruhsal kirlerden arınmayı ifade eden mukaddes bir araç ve mümin için miraçtır.

Öyleyse güzel bir abdest alıp iki rekat hacet namazı kılmalı ve namazını eda ettikten sonra, 11 Adım Duasını tatbik etmeye başlayabilirsin:

Artık kendini maddi ve manevi anlamda arınmış hissetmeli ve kıbleye doğru 11 adım atıp her adımda 1 Fatiha okumalısın.

Bu şekilde kıbleye doğru attığın her adımda 1 Fatiha okuyup bitirince bu kez de kıble istikametinin tam tersine (Türkiye için kuzeye) dönüp yine 11 adım atmalı ve her adımda da yine 1 adet Fatiha okumalısın.

Bu uygulamayı, bir de doğuya ve ardından da batıya dönüp yapmalı ve doğu ve batı yönleri için de her 1 adımda 1 kez Fatiha Suresi okumalısın.

Yani, önce güney sonra kuzey, sonra doğu ve sonra batı olmak üzere toplamda 44 defa Fatiha Suresini okumuş olacaksın.

11 Adım Duasının birini kendine aşık etmek için uygulanan bu şeklinde, 44 Fatiha bittikten sonra artık diz üstü çöküp kıbleye dönerek 3 İhlas, 3 Felak ve 3 kez de Nas Suresi okuyarak şu duayı okuyacaksın:

"Ey evliyaların piri ve veliler halkasının baş tacı olan Abdülkadir-i Geylani Hazretleri! Okuduğum Fatiha Suresinin ve diğer mübarek surelerin hatırı için, kendime aşık etmek istediğim falanın (kişinin ismi) bana aşık olmasını sağla."

Bu şekilde, Gavs-ı Azam olarak bilinen Abdülkadir-i Geylani Hazretleri'ni duanın kabulü için şefaatçi yapmış oluyoruz.

Buraya kadar anlattıklarım, 11 Adım Duasının, birini aşık etmek için kullanılan şekliydi. Şimdi de duanın, terk eden eski sevgiliyi geri döndürme versiyonu üzerinde duralım:

11 Adım Duasının Terk Eden Eski Sevgiliyi Geri Getirme Versiyonu

Değerli okurum, dikkat ettiysen, duanın az önceki versiyonunda her on bir adımda bir, 11 kez Fatiha Suresi okunuyordu. Yani her adıma bir Fatiha okunuyordu ve toplamda 44 adet Fatiha okundu. Ve en sonunda da Abdülkadir-i Geylani Hazretleri şefaatçi kılınarak bir dua okundu.

Fakat duanın bu versiyonunda her adımda 1 kez Fatiha, 1 kez de Ayete'l-Kürsi okuman gerekiyor.

Yani diğer kısımlar olduğu gibi kalmasına rağmen yalnızca her adımda 1 kez Fatiha Suresine ek olarak 1 kere de Ayete'l-Kürsi okuyacaksın.

Yine, az önceki uygulamada olduğu gibi önce kıble istikametine doğru 11 adım, sonra kuzeye, ardından doğuya ve batıya dönüp on bir adım atmalısın. Ve her adımda da bir kez Fatiha, bir kez de Ayete'l-Kürsi okumalısın.

Tabi, duanın bu şeklinde, Abdülkadir-i Geylani'yi şefaatçi yapıp okuyacağın dua da şöyle olacak:

"Ya Gavs-ı Azam, senin şefaatini umarak senden bir talepte bulunmak istiyorum. Lütfen bu ihtiyacımı ifa et ve beni mahrumlardan eyleme. Bütün mukaddes değerlerin yüzü suyu hürmetine, beni terk eden eski sevgilimin bana dönmesi için medet et!"

Evet, 11 Adım Duasının ikinci versiyonu da böylece bitmiş oluyor; fakat birkaç hususa daha dikkatini çekmek zorundayım, şöyle ki:

1. Bu duanın terk eden eski sevgiliyi geri kazanmak için olanı ile birini kendine aşık etmek için olanını birbirine karıştırmamak zorundasın.

2. Bu dua, mutlaka etki gösterecek ve sen de bu dua sayesinde muradına kavuşacaksın, demek imkansızdır; çünkü duanın kabulü, Allah'ın iznine bağlıdır.


3. Dua yerine büyü peşinde koşacaksan şu yazıya da mutlaka göz atmalısın: En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Önemli Not: Bu aşk duaları kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen aşağıya eklediğim ekran görüntülerini de okuyabilirsin.


Ayrıca Kadeh Duası ve Bana Aşık Olsun Diye Büyü başlıklı yazılarımı da okumalısın.

İlgili kelimeler: çevirgel, çevirgel döngel, 11 adım duası

2 yorum:

  1. merhaba ben kredi kartı kullanmıyorum çevremde kullana kişilerde yok.nakit olarak nasıl alabilirim.yardım ederseniz sevinirim

    YanıtlaSil
  2. merhaba
    kitabı almak istiyorum beni yönlendirebilir misiniz

    YanıtlaSil