8 Ekim 2014 Çarşamba

Bağlansın Diye Büyü

Bağlansın Diye Büyü
Bağlansın Diye Büyü

Çok Etkili Bağlansın Diye Büyü

Sevgili okurum, çevirgel duası.com olarak bu günkü yazımda birini kendimize bağlarken kullanacağımız bir büyüden, "bağlansın diye büyü"den söz edeceğim.

Peki, bağlansın diye büyü ne işe yarıyor?

Bu büyü, kendine aşık edip bağlamak istediğin kişinin ömür boyu sana tutku ile bağlanmasını ve ayrılmak istememesini sağlıyor. Veya terk eden eski sevgilinin yeniden dönüp sana bağlı ve sadık kalmasını sağlıyor.


Peki, bağlansın diye büyünün detayları nedir?

Bağlansın Diye Büyü Nasıl Yapılır?

Kıymetli okuyucum, bu büyü için lazım olan materyaller şöyle sıralanabilir:

1. Yedi adet saç teli. (Bu teller sana ait olmalı)

2. Yedi adet kuru üzüm tanesi.

3. Ya Mülaki tabirinin yazılı olduğu bir kağıt parçası.

4. Bu malzemelerin içine konulacağı beyaz bir mendil.

Başlarken, önündeki büyü malzemelerine toplu bir şekilde 100 kez Ya Mülaki tabirini okumalısın. Tabi, Ya Mülaki ifadesini kağıttan okuman gerektiğini bilmelisin. Bu, bağlansın diye büyü için çok önemli bir noktadır.

Sonra malzemeleri birbirinden ayırıp her bir malzemeye (sırasıyla 7 adet saç teline, 7 adet kuru üzüm tanesine ve beyaz mendile) 100 kez Ya Mülaki okuyacaksın. Burada, üzümleri de saç tellerini de bir malzeme olarak değerlendireceksin. Yani toplamda 300 Ya Mülaki okuman gerekiyor.

Artık, bağlansın diye büyünün bir diğer aşamasına geçebilir, malzemeleri birbirine karıştırabilirsin, şöyle ki:

Şimdi, 7 adet saç telinin her birini bir üzüm tanesine sarıp bağlamalı ve bunu mendilin üzerine koymalısın.

Ve bütün üzüm tanelerine saç tellerini sarıp sarmaladıktan ve bunları mendilin üzerine koyduktan sonra, bağlansın diye büyünün tılsımlı ifadelerini bu malzemelerin üzerine okumalısın. Okuyacağın tılsımlı ifadeler şunlar:

"Ya Mülaki hatrına ey üzüm taneleri! Ya Mülaki aşkına ey saçımın telleri! Ya Mülaki aşkına ey mendil yeleleri! Ya Mülaki aşkına denizlerin yelleri! Ya Mülaki hatrına sahraların kumları! Ya Mülaki hatrına evlerin bacaları! Ya Mülaki aşkına dağların dumanları! Aşkım bana ram olsun. Sevdam hayatım olsun. Gözlerim yaşla değil, tebessüm ile dolsun."

Bu ifadeler, bağlansın diye büyünün can damarıdır diyebiliriz. Bu tılsımlı ifadeleri önündeki malzemelere 7 kez okuyup üfleyerek mendilin ağzını bağlamalısın.

Peki ya sonra?

Bağlansın Diye Büyünün Son Kısmı

Artık son kısma geldik. Şimdi yapacağın tek şey, elindeki bağlı mendili dışarıda bir toprak parçasına gömüp orada kalmasını sağlamak olacak. Bu kadar...

Ancak okumaya devam etmelisin; çünkü bir iki önemli nokta daha var:

1. Bağlansın diye büyünün tam anlamıyla etki etmemesi halinde şu kitabı da inceleyebilirsin: En Etkili Aşk Duaları Kitabı


Çok Önemli Not: Bu aşk duaları kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen şu sayfayı da (tıkla) mutlaka okumalısın.

2. Yukarıda yer alan "Önemli Uyarı" başlıklı yazımı okumadan bu büyüyü tatbik etmemelisin.

Ayrıca Sevgilimle İyi Geçinme Büyüsü de dikkatini çekebilir.

İlgili kelimeler: çevirgel duası, çevirgel döngel duası, bağlansın diye büyü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder