10 Ekim 2014 Cuma

Bana Aşık Olsun Diye Büyü

Bana Aşık Olsun Diye Büyü
Bana Aşık Olsun Diye Büyü

Bana Aşık Olsun Diye Büyü

Sevgili okuyucum, bu yazım, bana aşık olsun diye büyünün detaylarına dair olacak. Bu yazıda "bana aşık olsun diye büyü" denilen aşık etme büyüsüne ilişkin açıklamalar bulacaksın.

Şayet, birini kendine aşık etmek için içinde zaptedilmez bir arzu duyuyorsan bu büyüye başvurabilirsin. Şimdi birlikte büyüye yönelik açıklamalarla bir yolculuğa çıkalım:Bana Aşık Olsun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü için 3 adet saç teli (bu tellerin sana ait olması gerekli), 3 adet kuru üzüm (çekirdekli veya çekirdeksiz), 3 çay kaşığı da toz şekere ihtiyacın var. Tabi bunları içine koymak için de bir mendile.

Şimdi, bana aşık olsun büyüsü için ilk olarak, bu malzemeleri yan yana koyup hepsine toplu bir şekilde 99 kez "Ya Mülaki" tabirini okuman gerekiyor.

Ya Mülaki tabirini bu malzemelerin hepsine toplu bir şekilde okuyup üfledikten sonra ise, sırasıyla önce mendile 33 defa Ya Mülaki tabirini okuyup, ardından kuru üzüm tanelerine yine 33 defa, saç tellerine 33 kez ve en nihayet, 3 çay kaşığı toz şekere de yine 33 defa Ya Mülaki okumalısın.

Şimdi de bana aşık olsun büyüsünün toplu ve münferit kısmı bittiğine göre, büyünün diğer aşamasına geçebilirsin:

Bana Aşık Olsun Büyüsünün Diğer Aşaması

Burada, önce 3 adet saç telini 3 adet kuru üzümün üzerine sarmalısın. Yani her bir saç telini bir üzüm tanesine sarman gerekiyor.

Ardından, üzerine saç tellerini sardığın bu üzüm tanelerini, birer birer mendilin üzerine koyup içinden kendine aşık olmasını arzuladığın kişinin adını geçirmelisin.

Bu işlemi müteakip, 3 adet çay kaşığındaki toz şekeri bu mendilin içindeki saç teli bağlı üzüm tanelerinin üzerine dökmelisin. Tabi dökerken de yine içinden sana aşık olmasını planlandığın kişinin adını geçirmek zorundasın.

Bana Aşık Olsun Büyüsünün Son Kısmı

Bu aşamayla birlikte bana aşık olsun büyüsünün son noktasına geldin sayılır. Artık tek yapman gereken, mendilin ağzını bağlayıp bu mendili dışarıda herhangi bir toprak parçasına gömmek olacak.

Tabi mendili toprağa gömerken yine aklından sevdiğin kişinin adını anmalısın. Ve en sonunda da aşağıdaki cümleleri okumalısın:

"Ey saç telleri, sizi nasıl bağladı isem kuru üzüme, siz de onu öyle bağlayın bana. Ey üzüm taneleri, siz nasıl bağlandı iseniz saç tellerine, o da öyle bağlansın bana. Ey toz şeker, siz nasıl döküldü iseniz saç teli bağlı üzümlerin üstünde, o da öyle dökülsün bana. Ve ey mendil, nasıl kapattı isen malzemeleri, aynen öyle kapat onun kalbini benden başkasına."

Bu cümleleri tam 7 kez okuduktan sonra bana aşık olsun büyüsü bitmiş sayılır. Büyü bitti; ama büyüyle alakalı açıklamam bitmedi, şöyle ki:

1. Eğer farklı aşk duaları istiyorsan şu sayfayı oku: En Etkili Aşk Duaları Kitabı

Çok Önemli Not: Bu aşk büyüleri kitabıyla ilgili birbirinden garip yorumları ve şaşırtıcı olayları okumak istersen şu sayfayı da (tıkla) mutlaka okumalısın.

2. Eğer bana aşık olsun büyüsünün tam manasıyla etkili olmasını istiyorsan sitenin üst kısmında yer alan "Önemli Uyarı" adlı yazımı da okumalısın.

Ayrıca Bağlansın Diye Büyü adlı yazımı da okumanı isterim.

İlgili kelimeler: çevirgel duası, çevirgel döngel duası, bana aşık olsun diye büyü

1 yorum: