27 Ocak 2015 Salı

Erkeği İlk Günkü Gibi Aşık Etme Büyüsü

Erkeği İlk Günkü Gibi Aşık Etme Büyüsü

Erkeği İlk Günkü Gibi Aşık Etme Büyüsü

Eski sevgili ve eski sevgiliyi geri kazanma yolları hakkında bilinmesi gereken her türlü ayrıntıyı aktardığım (ve aktaracağım) bu sitede, bazen aşık etme duaları ve büyüleri üzerine de yazılar yazıyorum. Nitekim, erkeği ilk günkü gibi aşık etme büyüsünü de bu sebeple kaleme alma kararı verdim.

Bu sayfayı dikkatlice okumadan erkeği ilk günkü gibi aşık etme büyüsünü yapmamalısın, başlıyoruz:

Erkeği İlk Günkü Gibi Aşık Etme Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir ve Bu Büyü Nasıl Yapılır?

1. Bir adet siyah tükenmez kalem.

2. Bir adet A4 kağıdı.

Evet, sadece bu iki malzeme ile aşık etme büyüsünü tatbik edebilir ve sevdiğin erkeği kendine ilk günkü gibi aşık edebilirsin, şöyle ki:

İlk önce, elindeki A4 kağıdını yere serip kağıda şu sözleri söylemelisin:

"Ben, sevdiğim erkeğin benden soğumaya başladığını hissettim ve bu nedenle senden medet istemek durumunda kaldım; umarım çaresiz bir şekilde sana başvurduğum halde beni geri çevirmez, yaptığım büyüyü amacına ulaştırırsın. Birçok insan, seninle büyü yaparken en sonunda seni yakar; ancak ben seni yakmak yerine en korunaklı yerimde saklayacağım. Sen de buna karşılık beni, amacıma ulaştır."

Bu sözleri kağıda söyledikten sonra ise, bir adet siyah tükenmez kalemi kağıdın üzerine koyup kaleme de şunları söylemelisin:

"Sen, şimdiye dek hep insanların kaderini yazan kader kalemiyle birlikte hareket ettin; hatta kader kalemimin yeryüzündeki temsilcisi oldun. Şimdi senden benim kaderimi de güzel bir şekilde yazıp beni bahtiyar edecek şeyler kaleme almanı istiyorum ve bu bağlamda da erkeği ilk günkü gibi aşık etme büyüsünün olumlu sonuçlanması için senden yardım istiyorum."

Bu tılsımlı sözleri de kaleme söyledikten sonra, artık kalemi eline alıp kağıdın üzerine şunları yazabilirsin:

"Bütün mukaddes varlıklar şahidim olsun ki darda kalmasa idim erkeği ilk günkü gibi aşık etme büyüsünü yapmazdım. Bu tılsımı uygularken tamamen masum duygularla hareket ediyor ve sevdiğimin kalbinin bana dönmesini talep ediyorum. Bu yazılanları, anlaşma yaptığımız bir kağıt ve kalemle birlikte yazdık."

Bu sözleri de kağıdın üzerine yazdıktan sonra, erkeği ilk günkü gibi aşık etme büyüsünün tamamlanmış olduğunu söyleyebiliriz; artık tek yapman gereken şey, kalemi kağıdın içine koyup kağıt-kalemi korunaklı bir yerde saklamaktan ibarettir.

Ufak bir hatırlatma: Erkeği ilk günkü gibi aşık etme büyüsü adlı bu büyüyü tatbik etmeden evvel, "Önemli Uyarı" ve Aşk Büyüleri Kitabı isimli yazılarımı da mutlaka okumalısın. Bu yazılar, Ana Sayfanın yanında.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder