26 Ocak 2015 Pazartesi

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Muazzam Dua

sevdiğinin rüyasına girme duası
sevdiğinin rüyasına girme duası

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Muazzam Dua

İnsanlar, neden sevdiğinin rüyasına girmek için dua ararlar? Çünkü bu sayede kendisini sevgilisine hatırlatmak isterler ve bu suretle normalde kendisini hatırlamayan sevgilisini yumuşatmanın ve yola getirmenin bir yolunu elde etmek isterler.


Ben de bu yazımda bu masum talebin gerçekleşmesi için, sevdiğinin rüyasına girmek için dua arayan insanlara muazzam etkili bir dua aktarmak istedim.

Sevdiğinin Rüyasına Girme Duası Nasıl Yapılır?

Bu duada Allah'ın iki mukaddes isminin muazzam etkisinden faydalanıp bu iki ismi (Ya Cami ve Ya Habib) kendimize şefaatçi kılacağız. Ve her bir ismi 99 defa okuduktan sonra da bu isimlerin özel ve tesirli dualarını okuyacağız, şöyle ki:

İlkin, 1 Fatiha, 3 Felak ve 3 Nas okuyup bu surelerin akabinden tam 99 kez
Ya Cami okuyacak ve Ya Cami ism-i şerifi bitince de elimizi semaya kaldırıp şöyle dua edeceğiz:

Ey zıtları bile cem etmeye (birleştirmeye) kadir olan ve kainatın tüm varlıklarını kendi kudret elinde tutup hep muhtacın imdadına koşturan Cami! Bu esma-yı hüsnanın hatırı ve bütün isimlerinin hürmeti için şu samimi duamı kendi katında makbul eyle.

Biliyorum ki sen, dualara icabet eden ve her varlığı birbirine bitiştiren sonsuz güç ve kudret sahibisin ve yine biliyorum ki sen, darda kalan kulunun elinden tutup ona bir çıkış yolu gösteren sonsuz hikmet ve merhamet sahibi Cami'sin. Benim de sevdiğinin rüyasına girmek için dua isimli bu duama icabet edeceğinden eminim. Lütfen bu inancımı makbul ekleyip beni bu keşmekeşten kurtar.

Bu güzel duadan sonra, sevdiğinin rüyasına girmek için duanın ikinci esması olan Ya Habib ismini de 99 kez okuyarak şu etkili duayı okumalısın:

Ey muhabbetin asıl kaynağı olan ve dünyadaki tüm insanların kalplerini muhabbetiyle kendisine cezb eden Habib! Sen, bütün sevgilerin ve tüm aşkların yegâne kaynağı ve tek belirleyicisi olan üstün kudret ve muhabbet sahibisin. Senin münezzeh muhabbetin, Peygamber Efendimizin (sav) yaratılmasına vesile olduğu gibi, tüm evrenin teşekküllü de yine senin varlığın sebebiyle meydana geldi.

Senin sınırsız muhabbetinin aşkı ve hatırı için "sevdiğinin rüyasına girmek için dua" adlı bu duamı kendi muhabbet dergahında kabul eyle ya Habib. Âmin!

Bu güzel dua ile birlikte sevdiğinin rüyasına girmek için dua da son bulmuş oluyor.


Önemli Uyarı: Sitede biraz dolaşarak çok güzel farklı dualar ve harika yöntemler bulabilirsin.

Önemli Uyarı 2: Bu duanın etkisini görmedi isen eğer, Aşk Duaları Kitabı (tıkla) adlı sayfayı da okumalısın.

4 yorum:

  1. bu duayı yapmak ıcın sevdıgımız kısının uyumus olmasımı gerekıyor bide hangi gün oldugunun önemi varmı

    YanıtlaSil
  2. bu duayı yapmak ıcın sevdıgımız kısının uyumus olmasımı gerekiyor bıde gunun onemı varmı

    YanıtlaSil