27 Ocak 2015 Salı

Sevdiğiniz Sizi Çok Sevsin Bağlansın Diye Çok Tesirli Büyü

Sevdiğiniz Sizi Çok Sevsin Bağlansın Diye Büyü
Sevdiğiniz Sizi Çok Sevsin Bağlansın

Sevdiğiniz Sizi Çok Sevsin Bağlansın Diye Büyü

Hiçbir insan, sevdiğinin sevgisini kaybetmek istemez ve her insan, sevdiği kişinin de kendisine aşık olmasını ve bağlanmasını ister. Fakat bazı insanlar, bunu doğal yollarla yapamazlar ve strese girerler.İşte bu yazımda, doğal yollarla sevdiğini kendine aşık edip bağlamayı beceremeyen insanlar için çok etkili olduğu iddia edilen bir büyüden, "sevdiğiniz sizi çok sevsin bağlansın büyüsü"nden söz edeceğim; dikkatlice takip etmelisin:

Sevdiğiniz Sizi Çok Sevsin Bağlansın Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü için, 3 temel malzeme gerekli, bunlar:

1. Bir bardak su.
2. Bir kaşık (çay kaşığı) toz şeker.
3. Bir kaşık (çay kaşığı) karbonat.

İlkin bir su bardağına temiz çeşme suyu doldurup bu suyun üzerine şu ifadeleri söylemelisin:

Ey su, sen saflığın, azizliğin, paklığın ve temizliğin simgesi olduğun gibi benim kalbimdeki yakıcı aşk da doğallığın ve temizliğin simgesi sayılır. Senin azizliğin ve temizliğin hatırına, samimi ve temiz duygularla yapacağım "sevdiğiniz sizi çok sevsin bağlansın büyüsü"nü amacına ulaştır ve beni hasret çekenler kervanından ayır.

Suya bu şekilde seslendikten sonra, bir çay kaşığı toz şekeri bir bardak suyun içine atarak özellikle şekere hitaben şunları söylemelisin:

Ey şeker, sen tatlılığın, şirinliğin ve hoşluğun simgesi olup insanların ağzını tatlandırma özelliğinle tanınırsın. Oysaki benim ağız tadımı bozan bir dert var kalp odağımda! Tatlılığın ve şirinliğin hürmeti için bu dertten kurtulmak için başvurduğum bu büyüyü engelleme ve yüreğime zehir ekme.

Bu ifadelerden sonraysa, bir çay kaşığı karbonatı bir bardak suyun içine döküp karıştırmalı, karıştırırken de özellikle karbonata hitaben şöyle konuşmalısın:

Ey kardan pak karbonat! Sen bembeyaz iken, benim yüreğimdeki dert, içimi kararttı. Bu sebeple ben de yüreğimi temizlemek ve içimi ferahlatmak için "sevdiğiniz sizi çok sevsin bağlansın büyüsü"ne başvurdum. Paklığın hatırına bu emelime engel olma.

Sevdiğiniz Sizi Çok Sevsin Bağlansın Büyüsünün Son Kısmı

Şimdi, her üç mübarek nimete bu şekilde hitap ettikten sonra artık büyünün son kısmına geçip son kısımda neler yapman gerektiğini aktarabiliriz:

Artık, toz şekeri ve karbonatı içine kattığın temiz suyu afiyetle içebilirsin; içerken de aklından sevdiğinin sana sıkı sıkıya bağlandığını geçirmelisin.

Evet, sevdiğiniz sizi çok sevsin bağlansın büyüsü bu kadar; ve fakat bir iki uyarıda bulunmadan yazıyı noktalamamam gerektiğini düşünüyorum, şöyle ki:

1. Çok etkili olduğu öne sürülen farklı aşk büyüleri için "Ana Sayfa"nın yanında yer alan "Aşk Büyüleri Kitabı"na yapılan yorumları baştan sona okumalısın.


2. Sitenin bölümlerinden biri olan "Önemli Uyarı" kısmını da mutlaka okuman gerekiyor.

Ayrıca Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Muazzam Dua ve Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Mükemmel adlı yazılarımı da okumanı öneririm.

İlgili kelimeler: eski sevgili, eski sevgiliyi geri kazanma yolları, sevdiğiniz sizi çok sevsin bağlansın büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder