28 Ocak 2015 Çarşamba

Sevgilimi Elimden Almaya Çalışanlar İçin Harika Büyü

Sevgilimi Elimden Almaya Çalışanlar İçin Harika Büyü
Sevgilimi Elimden Almaya Çalışanlar İçin Büyü

Sevgilimi Elimden Almaya Çalışanlar İçin Büyü

Not: Bu yazıda, "sevgilimi elimden almaya çalışanlar için büyü" arayanların aradıkları en etkili ve denenmiş büyüyü aktaracağım; ancak aktarılan her bilgiyi dikkatlice takip etmelisin.

Her insan, sevgilisinin elinden (ç)alınma ihtimaline karşı tedirgin olur ve kaygı duyar. Fakat maalesef bu olasılığa karşı ciddi bir önlen alma imkânı da yok gibidir. Birçok insan için bu durumda devreye, doğa üstü güçler girer ve insanların çoğu haklı olarak bu güçlerden faydalanmaya çalışır.

Her ne kadar bir kişinin sevgilisini elinden almaya çalışanlar için farklı alternatifleri olsa da, çoğu insan işi kolay yoldan ve garantili bir şekilde halletme düşüncesindedir. Ben de bu düşünce tarzına kısmen hak verdiğim için bu yazıda "sevgilimi elimden almaya çalışanlar için büyü" başlığını irdelemek istedim.

Sevgilimi Elimden Almaya Çalışanlar İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Bu tılsımlı büyünün yapılış aşaması, 2 önemli nesneye bağlı. Bunlardan bir tanesi bir A4 kağıdı, ikincisi ise, bir adet siyah tükenmez kalem.

Bu iki basit malzeme ile yapacağın büyünün ilk kısmında kağıdı önüne alıp kağıda hitaben şu konuşmayı yapman gerekiyor:

"Ey kağıt! Bütün insanlık yüz yıllar boyunca bütün ıstırap ve acılarını, tüm mutluluk ve heyecanlarını sana aktardı ve sen bütün bu duygu yükünü, kendini karartma pahasına omuzlarına yüklendin. Bu fedakarlığının karşılığı olarak da hep el üstünde tutuldun ve hep itibar gördün.

Şimdi de benim itibarımı kazanma vaktin gelmiştir zira ben de sana ve senin yardımına ihtiyaç duydum ve seni, gayet masum bir duyguma aracı edip "sevgilimi elimden almaya çalışanlar için büyü" yapmak istiyorum. Ne olur bu masum arzuma set çekme."

Kağıda bu şekilde hitap edip konuştuktan sonra, sıra siyah tükenmez kalemi kağıdın üzerine koyup kaleme hitap etmeye geldi. Kaleme hitaben yalnızca bir cümle söyleyeceksin:

"Ey kalem, yazdıklarımı hayata geçir!"

Bu cümleden sonra, kalemi eline alıp kağıdın üzerine şöyle yazmalısın:

"Eskilerin: 'Al eline kalemi. Yaz başına geleni.' dedikleri gibi ben de elime kalemi alıp başıma gelenleri yazacağım. Ey onurlu kalem ve şerefli kağıt, siz benim neler çektiğimi ve hangi ruhsal acılara maruz kaldığımı biliyorsunuz. Bu bilmenin hatırı için başkalarının sevgilimi elimden almalarına izin vermeyin!"

Evet, bu sözleri kağıda yazdıktan sonra, sevgilimi elimden almaya çalışanlar için büyünün son bölümüne gelmiş oluyorsun. Artık tek yapman gereken, kalemi kağıdın içine koyup uzunca bir süre (en az iki ay) saklamaktan ibarettir.

Önemli Not: Sevgilimi elimden almaya çalışanlar için büyüyü hayata geçirmeden evvel, "Aşk Büyüleri Kitabı" ve "Önemli Uyarı" adlı yazıları da okumalısın; aksi takdirde yanlış yapabilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder