28 Ocak 2015 Çarşamba

Uzakta Olan Birini Deli Divane Aşık Etme Tılsımı

Uzakta Olan Birini Deli Divane Aşık Etme
Uzakta Olan Birini Deli Divane Aşık Etme

Uzakta Olan Birini Deli Divane Aşık Etme Tılsımı

Sevgili okurum, esasında bu bloğu "eski sevgili" ve "eski sevgiliyi geri kazanmak" konularını detaylıca işleyip bu konudaki bilgi eksikliğini doldurmak ve gidermek için açtım; ancak zamanla insanların farklı ihtiyaçlarını dikkate alarak farklı konulara da eğilme gereksinimi hissettim.


Nitekim "aşık etme tılsımı" da birçok insanın ısrarla aradığı ve bulmak istediği tılsımlardan biridir. Bu sebeple bu yazımı da uzakta olan birini deli divane aşık etme tılsımı konusuna tahsis etmek istedim, başlayalım:

Sevgili okurum, uzakta olan kişi, ister eski sevgilin olsun ister sevgisini kazanmak istediğin farklı bir şahıs olsun hiç fark etmez, bu aşık etme tılsımı hepsinde işe yarar. Şimdi tılsımın detaylarını görelim:

Uzakta Olan Birini Deli Divane Aşık Etme Tılsımı Nasıl Yapılır?

Aşık etme tılsımı için gerekli olan 2 malzeme var sadece; bunlar 1 su bardağı süt ve 1 çay kaşığı toz şeker. Evet, sadece bir su bardağı süt ile bir çay kaşığı toz şeker yeterli; ancak burada mühim olan şey, bu malzemelerin üzerine okuyacağın tılsımlı sözlerdir; şöyle ki:

Bir cezvede bir su bardağı sütü ısıtırken süte hitaben şu sözleri söylemen gerekiyor:

"Ey ak pak süt! Benim gönlümün masum arzusu da senin temizliğin ve paklığın gibi masum ve zararsızdır. Bu masum isteğimin gerçekleşmesi için, senin gibi masum ve temiz bir maddeye başvurdum. İnşallah, seni kullanarak yaptığım bu aşık etme tılsımına izin verirsin ve beni bu aşk acısından azat edersin."

Bu sözlerin ardından şimdi de, cezvede bulunan sütü bir bardağın içine boşaltıp bir çay kaşığı toz şeker alarak bu bardağın içine katmalı ve bunları karıştırmalısın.

Bu işlemi müteakiben de bu karışıma şöyle hitap etmelisin:

"Ey şekerli süt! Benim yaptığım "uzakta olan birini deli divane aşık etme tılsımı"nın kabulü, ancak sizin izniniz ile tahakkuk edebilir. Ne olur bu konuda bana izin verin ve gönlümdeki saf arzunun beni felakete ve helâkete sürüklenmesine engel olun. Tamamen içten duygularla yaptığım bu tılsımı gerekli yerlere ulaştırıp kalbimin aşk acısını dindirin!"

Bu sözlerden sonra, bu şifalı karışımı afiyetle içip aşık etme tılsımına son noktayı koyabilirsin.

Evet, uzakta olan birini deli divane aşık etme tılsımı bu kadar basit; ancak senden bir ricam var, şöyle ki:

Bu tılsımı yapmadan evvel iki yazımı daha sonuna kadar okumalısın:

1. Önemli Uyarı isimli yazımı.

2. Aşk Büyüleri Kitabı isimli yazımı.


Not: Bu iki yazı da üst sekmelerde bulunuyor.

Çok Önemli Not: İnternette aşık etme tılsımı konusunda araştırma yaparken az önce bahsini ettiğim büyüden çok daha etkili ve garantili olan bir yolla karşılaştım ve bu yolu senin de bilmen gerektiğini düşündüm.

Bu yola ulaşmak için şuraya tıkla (bu yönteme ulaşmak için tıkla); ama bu yolun ne kadar kolay ve etkili olduğunu anlayabilmek için aşağıdaki yorumları da mutlaka incele:


Ayrıca Erkeği İlk Günkü Gibi Aşık Etme Büyüsü ve Sevdiğiniz Sizi Çok Sevsin Bağlansın Diye Çok Tesirli Büyü adlı yazılarımı da okumalısın.

10 yorum:

 1. Emeginiz icin tskler sema hanim saygilarimla ozgur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim sevgili Özgür, yardımcı olduysam eğer, ne mutlu bana. İyi günler...

   Sil
 2. Teşekkür ederim çok saol

  YanıtlaSil
 3. Süt yerine başka birşey olmuyor mu?

  YanıtlaSil
 4. Süt yerıne başka birşey olmuyor mu

  YanıtlaSil
 5. Süt yerine başka olmuyor mu

  YanıtlaSil
 6. Ben bunu yapmak isterim ama yaşım 16 ve büyü ise korkuyorum

  YanıtlaSil
 7. bunu yapıp etki gören var mı ya da yapıp etki göremeyen ??

  YanıtlaSil
 8. süt içemiyorum başka bişey olmuyor mu acaba??

  YanıtlaSil