30 Ocak 2015 Cuma

Vicdansız Sevgiliyi Yola Getirme Duası Çok Etkili

Vicdansız Sevgiliyi Yola Getirme Duası
Vicdansız Sevgiliyi Yola Getirme Duası

Vicdansız Sevgiliyi Yola Getirme Duası

Dualar, zor durumda kalan kulun son dayanak noktası olarak ifadesini bulur güzel dinimizde; fakat her dua, Allah'ın yüce dergahına ulaşacak kadar içtenlikle ve halis niyetle yapılamaz. Dolayısıyla duaların etki gücü, duayı yapan dilin samimiyetine ve duaya ihtiyaç hisseden kalbin safiyetine bağlıdır.

Peki, vicdansız sevgiliyi yola getirme duası için de aynı şeyi söylemek mümkün mü? Tabi ki mümkün; ancak vicdansız sevgiliyi yola getirme duası için şu önemli noktayı da vurgulamak gerekir:

Bir kul, ne kadar zor durumda kalırsa o kadar içtenlikle duaya sarılır; bu yüzden de vicdansız sevgiliyi yola getirme duasını yapan insanların içtenliği, bu duanın daha etkili olmasına vesile olacaktır.

Genel manada dualarla, özel anlamda ise sevgiliyi yola getirme duasına dair yaptığımız bu mühim açıklamalardan sonra, şimdi de duanın yapılış aşamaları üzerinde duralım:

Vicdansız Sevgiliyi Yola Getirme Duası Nasıl Yapılır?

Sevgili okurum, bu özel dua için iki tane mübarek esmanın manevi kuvvetinden medet umacağız, bu isimler Ya Rahmân ve Ya Cami isimleri.

İlk olarak her iki ismin özel tılsımlarını okumadan önce, her isim için 99 kez besmele-i şerif okumamız gerekiyor; yani toplamda 198 defa besmele okuyacağız.

Vicdansız Sevgiliyi Yola Getirme Duası ve Ya Rahmân

Besmele sonrasında ise 99 defa Ya Rahmân esmasını okuyarak okuma işlemi bitince de şu duayı okuyacağız:

"Ey rahmetine sınır olmayan Rahmân! Kainatı merhametinle kuşatan ve her mahluka ihtiyacı olan şefkati veren merhametinin hakkı ve hatırı için benim bu duamı yüce katında kabul et.

Sen, bütün yarattıklarının niyazını dinlediğin ve onlara merhamet ettiğin gibi, ben garip kulunun da içli niyazını kabul edip beni merhametine layık görürsün inşallah. Senin sonsuz merhametine sığınarak yaptığım bu duayı "vicdansız sevgiliyi yola getirme duası"nı kabul et. Âmin!"

Şimdi de, Ya Cami esmasını yine 99 kez okuyarak şu duayı yapmalıyız:

"Sen, bütün varlıkları bir çatı altında toplayan ve zıtları bile birbirine uyumlu hale getiren ve cem eden (birleştiren) Cami'sin. Biliyorum ki vicdansız sevgilim, yola gelmiyor ve yine biliyorum ki onu yola getirecek olan yegâne kuvvet, senin mübarek Ya Cami ism-i şerifindir. Bu duamı kabul ederek onun yola gelmesini sağla ve benim kalbimi de mutlulukla birleştir. Âmin!"

Bu kutsi esmaların etkili dualarından sonra artık, vicdansız sevgiliyi yola getirme duası tamamlanmış oluyor.

Fakat bir hatırlatmada bulunmadan yazıya nokta koymak istemiyorum, şöyle ki:

Bazı insanlar, nedense bu tür dualardan umulan ve beklenen etkiyi göremiyorlar. Bu yüzden de birçoğu, dua yerine büyüye müracaat etmek zorunda kalıyor. Eğer, senin de böyle bir düşüncen varsa, sitenin Ana Sayfası'nın yanında yer alan "Aşk Büyüleri Kitabı" isimli yazımı okumadan büyü yolunu kullanma. Tabi, bahsini ettiğim yazıdaki tüm yorumları da okumalısın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder