6 Nisan 2015 Pazartesi

Denenmiş ve Etkili Karabiber Büyüsü

Karabiber Büyüsü
Karabiber Büyüsü

Denenmiş ve Etkili Karabiber Büyüsü

Merhaba, bu yazıda karabiber büyüsü ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilecek ve yazıyı sonuna dek okuduktan sonra büyünün bütün ayrıntılarını öğrenmiş olacaksın.

Bir noktanın altını önemle çizerek karabiber büyüsünün hangi amaçla ve nasıl yapıldığı kısmına geçelim:


Çok Önemli Nokta: Karabiber büyüsü, hiçbir detayı atlanmaması gereken bir büyüdür; dolayısıyla yazıyı okurken hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için gerekli noktalarda not almanı tavsiye ederim.

Karabiber Büyüsü Neden Yapılır?

Sevgili okurum, bu büyünün yapılış amacı, birçok büyünün yapılış maksadında olduğu gibi aşk ve sevdayı cezb etmektir; yani aşık olunan kişiyi kalben ve fikren bağlamak, gözünün senden başkasını görmesine engel olmaktır. Kısaca karabiber büyüsü, bir aşk ve muhabbet büyüsü olduğu gibi aynı zamanda da bir bağlama tılsımıdır.

Peki, Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evet, şimdi büyünün yapılabilmesi için gereken malzemeleri sıralayalım:

1. Bir yemek kaşığı karabiber.
2. Bir siyah (tükenmez veya kurşun) kalem.
3. Bir beyaz kağıt.

İlk önce, bir yemek kaşığı karabiberle siyah kalem ve beyaz kağıt yan yana getirilir. Yan yana getirilen bu büyü malzemelerine hitaben şu sözler söylenir:

"Ey beni muradıma ulaştıracak olan nesneler ve eşyalar! Sizin, ezelden beri bu amaçla da kullanıldığınızı biliyorum. Sakın ola, beni yarı yolda bırakıp da yüzümü kara çıkarmayın. Sizin benim yüzüme kara çalmanız, esasında kendi yüzünüzü kara çıkarmanız anlamına gelir.

Bu durumda, var olma sebebinize aykırı davranarak kendi kendinize ihanet etmiş olursunuz, bilesiniz."

Bu ifadeleri bu nesnelere söyledikten sonra, şimdi de siyah kalemi beyaz kağıdın üzerine koymalı ve ikisine birden şu tılsımlı kelimeleri söylemelisin:

Karabiber Büyüsü İçin Kağıt-Kaleme Söylenecekler

"Siz, insanların kaderinin yazıldığı beyaz kağıt ve siyah kalemsiniz! Kim bilir şimdiye dek kaç aşığın ve sevdalının alın karasını beyaza çevirip onu mutlu mesut ettiniz. Kim bilir kaç kişiye saadetli bir hayatın müjdesini verip onları şad ettiniz.

Belli ki bugün sıra bana geldi ve benim alın yazımdaki karaları silmek için hazır bulunuyorsunuz. Kalemin yazdıkları hatırına ey kağıt ve kağıda yazılanlar hürmetine ey kalem! Beni yüzü kara bir halde bırakmayın ve vazifenizi ifa ederek beni sahili selamete çıkarın."

Şimdi de karabiberi kağıtla kalemin yanına koyup her üçüne birden şöyle söylemelisin:

Karabiber Büyüsü İçin Kağıt-Kalem ve Karabibere Söylenecekler

"Ey beni muradıma taşıyacak geminin tayfaları mahiyetinde olan kağıt, kalem ve karabiber! Sizin bereketiniz ve doğallığınız sayesinde amacıma ulaşacağımı ve muradıma nail olacağımı biliyorum. Ve yine biliyorum ki siz, şimdiye dek binlerce aşığın müşkülünü halledip yarasına merhem sürdünüz. Ben de nöbetimi bekleyen bir aşık olarak sizden bana da himmet etmenizi istiyorum. Benim yapacağım karabiber büyüsünde arkamda olacağınızı ve beni koruyup kollayacağınızı biliyorum."

Bu esrarlı kelimeleri bu üç büyü malzemesine sarf edip onlara hitaben söyledikten sonra artık, karabiber büyüsünün diğer aşamasına geçebiliriz, şöyle ki:

Karabiber Büyüsünün Diğer Aşaması

Bu aşamada, siyah kalemle kağıdın üzerine şu ifadeleri yazmalı ve tam 5 kez içli bir şekilde ve hafif bir ses tonuyla okumalısın:

"Ey karabiber büyüsünün hadimleri! Sakın ola ki benim muradıma muhalefet ederek beni ulvi veya süfli varlıkların gözünden düşürüp rezil rüsva etmeyin. Eğer benim muradıma karşı koymaya çalışır ve dileğimi dikkate almaz iseniz, bütün beddualarım ve ilenmelerim sizi tutar ve rahat yüzü görmezsiniz, bunu bilin.

Ve ey hadimleri, yine bilin ki bir insanın muradına engel olmak ve onun gerçekleşmesine izin vermemek, sizin yaratılış gayenize uygun düşmez. Ne olur, beni dara sokmayın, darda bırakmayın ve baş koyduğum yoluma taş koymayın."

Artık bu sözlerden sonra da karabiber büyüsünün son aşamasına geldik sayılır, bu aşamada elimizdeki bir yemek kaşığı karabiberi, az önce üzerine bir şeyler yazıp 5 defa okuduğumuz kağıdın üzerine koyup şu sözleri söylemeliyiz:

"Ey karabiber! Sen, nimetlerden bir nimet olarak benim karşımda durduğun gibi, benim kalbimde yer edinen ve tüm içtenliği ile gerçekleşmeyi bekleyen dileğim de benim en büyük nimetim olarak karşımda durmakta. Bu iki nimetin birleşip semalara uçması ancak sana ve senin isminle yapacağım özel büyüye bağlı. Bu noktadan sonra beni yüz üstü bırakmayacağını biliyor ve içimdeki emniyet ve güven duygusu ile tatmin ve ferah bir şekilde, şu beyaz kağıdı sana emanet ediyorum."

Karabiber Büyüsünün Son Aşaması

Bu tılsımlı sözleri de karabibere söyledikten sonra, kağıdı karabiberin üstüne kapatıp (katlayıp) bu kağıdı korunaklı bir yere saklaman gerekiyor. Dilek gerçek oluncaya kadar kağıt orada kalmalı; dileğin gerçekleşmesini müteakip kağıdı ve içindeki karabiberleri atabilirsin.

Karabiber Büyüsü ve Birkaç Önemli Nokta

1. Bazı büyülerin tam doğru şekli elimizde mevcut olmadığı için bazı büyülerin gerçeğe dönüşmediğini görebiliriz. Bu bağlamda bu tılsım da etkisini gösteremeyebilir.


2. Büyüler konusunda, özellikle de aşk duaları konusunda oldukça iddialı olan şu siteye de (tıkla) bakabilirsin.

Yukarıda tıkla diyerek linkini verdiğim En Etkili Aşk Duaları'nın ne kadar etkili olduğunu dile getiren okur yorumlarını aşağıya alıyoruz:


Ayrıca Vicdansız Sevgiliyi Yola Getirme Duası ve Aşk Acısından Kurtulmak İçin Mükemmel Bir Dua adlı yazılarımı da okumalısın.

Anahtar Kelimeler: çevirgel duası, karabiber büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder