21 Nisan 2015 Salı

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır, En Doğru ve Kesin Bilgilerle

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?
Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer, sabun büyüsü isimli muazzam etkili büyüye ilişkin her bilgiye ulaşıp bu büyü ile muradına kavuşmak istiyorsan, yazacaklarımı dikkatlice okumalısın; çünkü internet ortamında sabun büyüsü hakkında yazılanların çoğu eksik ve yanlış bilgi.

Evet, sabun büyüsü ile alakalı yazıların neredeyse tamamında aktarılan bilgiler hatalı olduğu için, bu yazıda bu büyünün en doğru ve denenmiş halini okuyacaksın.


Önemli Not: Gerekli yerlerde not alıp detayları iyice sindirmeye çalışmalı, ardından da büyüyü tatbik etmelisin.

Sabun Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Sevgili okurum, evvela bu büyünün daha çok aşk ve sevda mevzularında kullanıldığını belirtelim ve fakat unutmadan şunu da ekleyelim ki, bu büyü, kişinin her türlü dileği ve arzusunun tahakkuku için de uygulanabilir, bunun da bir sakıncası yoktur.

Kısaca, sabun büyüsünün özelde aşk ve muhabbet büyüsü olduğunu; yani birini kendine aşık etmek isteyen kişilerce kullanıldığını, fakat bunun yanı sıra, başka istekler için de uygulanabileceğini söylemeliyiz. Gelelim büyünün nasıl yapıldığı kısmına:

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü için gerekli olan malzemeler şöyle sıralanabilir:

1. Bir adet kalıp sabun. (Sabunun cinsi veya markası hiç önemli değil. Arap sabunu da olabilir farklı sabunlar da.)
2. Bir adet beyaz kağıt.
3. Bir adet kaşık. (Çay kaşığı da olabilir yemek kaşığı da, fark etmez.)

Yukarıdaki malzemeleri tamamladıktan sonra işin özünü şöylece özetleyebiliriz:

Kaşıkla bir kalıp sabunun üzerinden bazı parçalar sıyırıp bu sıyırdığımız sabun parçalarını önümüzdeki kağıdın üzerine koyacağız ve sabun, eriyip bitinceye kadar bu işlemi devam ettireceğiz. Tabi, bu arada kaşığı sabuna her daldırdığımızda bazı tılsımlı sözler söylememiz gerekiyor. Şimdi sabun büyüsünün kısaca özetlediğim kısmının detaylarına geçelim, şöyle ki:

Sabun Büyüsünün İlk Adımı

Evvela, yukarıda sözünü ettiğim büyü malzemelerinin hepsine birden topluca şu sözleri sarf etmeliyiz:

"Ey sabun büyüsünün sırlı ve esrarengiz malzemeleri, sizin bahtınıza düştüm, bana yardımcı olmaktan imtina etmeyin ki muradım gözümde kalmasın!

Ey kağıt, birazdan senin üzerine koyacağım her zerre sabunu, asli amacına ulaştırmak için muhafaza etmeli ve yapacağım tılsıma mani olmamalısın. Aksi takdirde, bütün ak kalpli insanların vebali senin nazik bedenine yüklenir.

Ey kaşık, seninle sıyıraracağım sabun parçalarını zayi etmeyip benim muradımın tahakkuku için çaba harcayacaksın. Emin ol, bu iyiliğine mukabele etmek oldukça zor; ancak bundan böyle daha fazla baş tacı edileceğini bilmelisin.

Ve ey sabun, asıl görev ve sorumluluk senin yumuşak ve temiz omuzlarında. Zira, benim büyümü ham hayalden çıplak gerçeğe taşıyacak olan, sadece senin zerrelerin olacak ve senin vesilen ile amacıma ulaşmış olacağım. Değerini biliyor ve muhafaza ediyorum. Teşekkürler."


Bu tılsımlı ve sihirli sözlerin ardından sabun büyüsünün diğer adımı geliyor, şöyle ki:

Sabun Büyüsünün 2. Adımı

Burada, kaşığı elimize alırken de, kaşığı sabuna daldırırken de, kaşıktaki sabunu kağıdın üzerine koyarken de şu sözleri sarf etmeliyiz:

"Bana muhalefet etmeyin ve yolumu açın, bana bar olmayın, sadık yar olun."

Evet, bu sözleri sabun büyüsünün her aşamasında söylemeliyiz. Şimdi o aşamaları bir kez daha gözden geçirelim:

Kaşığı elimize aldık ve alırken bu sözleri söyledik. Sonra kaşığı sabun kütlesine daldırdık ve yine aynı sözleri sarf ettik. Şimdi bir parça sabunu kaşığa aldık ve yine aynı sözleri sarf ettik. En nihayetinde de sabun parçası ile dolan kaşığı kağıda boşalttık ve tekrar aynı sözleri söyledik.

Dikkat ettiysen her bir hamlede tam 4 defa aynı tılsımlı sözleri söylemiş olacağız. Zaten, sabun büyüsünün temelini de bu tılsımlı sözler teşkil eder.

Artık, bu şekilde elimizdeki sabun parçasını bitirip tamamını kağıdın üzerine kaşıkla yerleştirdikten sonra ise, tılsımın son kısmına gelmiş olacağız. Bu noktadan sonra, bütün malzemeleri kağıda yerleştirmemiz ve kağıdı kıvırıp katlamamız gerekecek, şöyle ki:

Sabun Büyüsünün Son Aşaması

Bu noktada artık, yukarıdaki sözler bittiğine göre, kaşığı da kağıdın yanına koyup hepsini bir yere toplamış olacağız ve böylece onların sinerjisi, yaptığımız büyüye daima enerji sağlamış olacak.

Bu malzemeleri kağıdın içine toplayıp bir araya getirdikten sonra artık, tek yapacağımız şey, büyünün tahakkuk etmesi için beklemek olacak. Tabi, kağıdı saklarken söyleyeceğimiz sözlerden sonra.

Evet, şimdi elimize kağıdı alıp kağıdın içine koyduğumuz bütün malzemeleri bir yere saklamak orada gözlerden uzak bir rejimde kalmasını temin etmek zorundayız. Tabi, kağıdı saklayacağımız yere gelip oraya kağıdı yerleştirirken de şu sözleri söyleyip sabun büyüsüne nokta koymuş olacağız:

"Ey sabunun temizleyici ve düzeltici etkisini üzerinde taşıyan tesirli ve güvenilir büyü. Benim arzuma set çekip muhalefet etmek isteyen her varlığın gözünden ırak ol ve kendini aşikâr etme!"

Bu sözler, sabun büyüsünün son tılsımlı sözleri idi ve büyü de burada noktalanmış oluyor.

Şimdi bu noktada bir iki hususa daha dikkat çekmeliyim:

1. Sabun büyüsünün etkisini görmek için, hiçbir noktayı ihmal etmemek ve atlamamak gerekir.


2. Daha etkili aşk duaları için şu siteye de (tıkla) göz atabilir ve oradaki ilginç yorumları gözden geçirebilirsin.

Hatta bu yorumların bir kısmını aşağıya alıp seni bu konuda bilgilendirmek isterim:


Ayrıca Denenmiş ve Etkili Karabiber Büyüsü ile Vicdansız Sevgiliyi Yola Getirme Duası adlı yazılarımı da okumalısın.

İlgili kelimeler: çevirgel duası, sabun büyüsü

3 yorum:

 1. Peki bunu hangi gezengensel saatlere göre yapmalıyız ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. meraba siz biliyomusunuz bir dilek için nasıl kullanıcaz bu büyüyü yukardaki sözler yeterlimi?ve hangi dilekler için kullanılır

   Sil
  2. meraba bu büyüyü hangi dilekler için kullanabiliyoruz?ve bunun için yukardaki sözler yeterlimi

   Sil