14 Mayıs 2015 Perşembe

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, 2 Günde Kesin Etkili


Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Bütün Detaylarıyla Öğrenmeye Ne Dersin?

Şimdiye kadar kaç internet sayfasında bağlama büyüsü hakkında araştırma yaptığını bilmiyorum; ama birçok sitede yarım yamalak büyüler ile karşılaştığından eminim. Endişelenme, birazdan bağlama büyüsü nasıl yapılır, sorusunun kesin ve net cevabını okuyacak ve en etkili bağlama tılsımı hakkında her türlü detayı öğrenmiş olacaksın; yeter ki yazacaklarımı dikkatlice takip et. Önce bu etkili tılsımda kullanacağımız nesnelerin bir listesini yapalım:


Bağlama Büyüsünün Nesneleri

1. Hem kendi resmin hem de kendine aşık etmek istediğin şahsın resmi. (Dikkat edersen burada fotoğraf demedim; çünkü kendine aşık etmek istediğin şahsın fotoğrafına ulaşmakta zorlanabilirsin. Bu yüzden sana gerekli olan, "temsili bir resim" dir sadece. Tabi, bu resmi de kendin rahatlıkla çizebilirsin. Önüne bir kağıt alıp onun temsili bir resmini çizmen yeterli. Üstelik bu resmin çok detaylı olmasına gerek yok. Yeter ki onu simgelesin.)

Burada bir ayrıntı daha var: Bağlama büyüsü yapacağın kişinin temsili resmini kullanacak isen, kendi resminin de böyle olması gerekli. Eğer yanında ikinizin de fotoğrafı var ise, ikisi de fotoğraf olmalı. Fotoğraf yok ise, ikisi de resim olmalı ve ikisini de kendi elinle çizmelisin.

2. Üzerine "Ya Mülaki" yazılı bir adet kağıt. (Bu yazıyı, kağıdın üzerine sen yazmalısın.)

3. Bir su bardağı dolusu süt. (Herhangi bir hayvanın sütü olabilir.)

4. Bir şeyler yazıp fotoğrafların üzerine koyacağımız bir adet beyaz kağıt. (Bu kağıda neler yapacağımızı birazdan aktaracağım.)

Şimdi bu malzemeleri temin edip hazırladıktan sonra aşama aşama bağlama büyüsünün yapılış şekline geçelim:

Aşama Aşama Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

İlkin, elimizdeki temsili resimleri veya fotoğrafları önümüzde yan yana koyup bu resimlerin üzerine 41 defa "Ya Mülaki" okuyacağız. Burada şuna dikkat etmeliyiz: Okuyacağımız bu tabiri, kendi elimizle yazdığımız kağıttan bakıp okumalıyız; yani ezberden değil kağıttan okumak şart.

Bu şekilde 41 kez Ya Mülaki okuduktan sonra ise önümüzdeki resimlere hitaben şu tılsımı 3 defa okumamız gerekiyor:

Ya Mülaki tabirinin birleştirici ve bağlayıcı gücü ve etkisi adına bu iki resimde (veya fotoğrafta) bulunan iki kişinin birbirine bağlanmasını bütün ulvi ve süfli varlıklardan talep ediyorum. Tüm kudretli ve kavi mahlukların ve hüddamların bu iki varlığı birbirine bağlamasını talep ediyorum.

Bu tılsımın ardından, 4. maddede aktardığım boş ve beyaz kağıdın üzerine şu vefki yazmalıyız:

Ruhun karalığını beyaza çekecek olan ak kağıt! Senden, bütün ulvi mahlukatın temiz ve pak yüreğinin masum hisleri ve berrak düşünceleri adına sesleniyorum. Kendime bağlamak istediğim falan kişinin (buraya onun adı yazılmalı) kalbini ve aklını bana ram et. Beni, bağlama büyüsünün masum sihri ile ona, onu da senin temiz yüreğin ile bana bağla, hem de hiç kopmayacak şekilde.

Bu vefki boş kağıdın üzerine yazdıktan sonra, elimizdeki iki temsili resmin üzerine yapıştırıp bu iki resmi, evimizdeki bir duvara asmalıyız. Tabi, bu resimleri duvara asarken de şu sözleri içimizden (bu sözler dışarıdan duyulmamalı) tekrar etmeliyiz:

Bana bağlanmayacağını düşünerek korkuyorum; ama içimdeki ümit ışığının sönmesine asla müsaade etmeyeceğim. Çünkü sizin sayenizde, sevdiğim varlığın bana ram olacağını ve boyun eğeceğini biliyorum. Sizin sayenizde ve size okuduğum etkili tılsımlar sayesinde, yaptığım büyünün amacına ulaşacağını fark ediyorum. Umarım, ümidim tahakkuk eder ve korkum gerçek olmaz.

Bu tılsımlı sözlerle beraber duvara astığımız iki resmin ve resimlerin üzerindeki tılsımlı sözlerin yazılı olduğu kağıdın tam 2 hafta boyunca orada asılı kalması şart. Bu yüzden, asacağımız duvarı seçerken, olabildiğince tedbirli olmak zorundayız; çünkü iki haftalık süre zarfında hiç kimsenin o resimlere ve kağıda müdahale etmemesi gerekiyor.

Şimdi de bağlama büyüsünün son aşamasına geçelim:

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Son Aşama

Büyü malzemeleri konusunda en başta verdiğim ve 2. maddede yazılı olan "Ya Mülaki" yazılı kağıt ve 3. maddede yer alan bir bardak dolusu süt ile bu büyüyü bağlamış olacağız, şöyle ki:

Burada, bir bardak dolusu sütle yapacağımız işlemi, resimleri duvara astıktan sonra yapmamız gerektiğinin altını çizerek devam edelim. Evet, burası önemli olduğu için tekrar ediyorum: Önce resimleri duvara asacağız, sonrasındaysa aşağıdaki işleme geçeceğiz:

Bir su bardağı dolusu süte, yine kağıttan okumak şartıyla 41 defa Ya Mülaki okumalıyız. Bu tabiri okurken, içimizden şu hisleri geçirmeliyiz:

Sütün berraklığı ve yüreğimin masumiyeti adına yaptığım büyü tutsun.

Bu sözü içimizden geçirip okuduğumuz 41 Ya Mülaki sonrasında ise şunu yapmalıyız:

Önce bir küçük yudum süt içmeli, sonra her içtiğimiz bir yudum süt için 7 defa Ya Mülaki okumalıyız. Bu şekilde her yudum sütten sonra 7 kez bu tabiri okuyarak bardaktaki sütü bitirmeliyiz.

Tabi, buradaki Ya Mülaki ifadesini okurken de yine elimizde bulunan kağıttan okumamız gerektiğini bir daha vurgulamak zorundayım.

Bardaktaki süt bitince bağlama büyüsü de bitmiş olacak.

Bağlama Büyüsü ve Birkaç Önemli Husus

1. Birincisi, bağlama büyüsü adlı bu büyünün etki gücüne dair birçok insanın farklı tecrübeleri aktarılır. Nitekim bunlardan birçoğu, büyünün tesirli olduğunu dile getirir. Fakat bazıları, bu tılsımın yeterince etkili olmadığını söyler.


2. İkincisi şu ki, muhtelif yazılarımda söz ettiğim bir "aşk duaları kitabı" var ki bu kitap hakkında birçok yorum okudum. Dilersen o kitabı şuraya tıklayarak (tıkla) inceleyebilirsin.

Bu kitabın ne kadar tesirli aşk duaları barındırdığına dair yapılan yorumları okumak için aşağıdaki ekran görüntülerini inceleyebilirsin:


Kısmet Açılması İçin Dua Çok Tesirli ve Kaşık Büyüsü İnanılmaz Etkili adlı yazılarımı da okumalısın.

İlgili kelimeler: bağlama büyüsü nasıl yapılır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder