5 Mayıs 2015 Salı

Kaşık Büyüsü, İnanılmaz Etkili ve Garantili

Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü, İnanılmaz Etkili

Değerli okuyucum, hangi sebebe binaen kaşık büyüsü aradığını bilmiyorum; ancak bu sayfada en güçlü kaşık büyüsünü bulacağını çok iyi biliyorum. Çünkü birçok internet sayfasında bu büyüye dair çok az ve sınırlı bilgi aktarılırken ben, topladığım bilgiler sayesinde bu çok etkili tılsımın bütün yönlerini ve uygulama tarzını gözler önüne sereceğim.


Çok Önemli Not: Şayet kaşık büyüsü yaparken yanlış adım atmak istemiyorsan, yazının tamamını okumadan büyüyü uygulamaya başlama sakın; hatta bence eline bir defter kalem al ve gerekli gördüğün yerlerde not tut.

Kaşık Büyüsü Neden (Hangi Amaçla) Yapılır?

İlkin, bu çok önemli ve merak uyandıran soruyla başlayalım:

Kaşık büyüsü, en başta gönül işleri için icra ve tatbik edilen bir tılsım ve sihir olduğu halde, genel manada her türlü dilek ve istek için de okunabilir. Yani, bu etkili tılsımın ilk kullanılış amacı, birinin gönlünü kendine çekmek ve bağlamak olduğu halde, dileyen kişi istediği dileği gerçekleştirmek için de bu büyüyü kullanabilir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Önce gerekli malzemelerin bir listesini aşağıya ekleyelim:

1. Bir adet metal veya tahta kaşık. (İki kaşık türü de olabilir. Eskiden daha ziyade tahta kaşık ile yapılan bu büyü, metal kaşıklarla da yapılmıştır.)

2. Bir adet büyük peçete veya beyaz kağıt veya bez parçası. (Eskiden daha ziyade temiz bir bez parçası ile yapılırdı; ancak peçete ve kağıt da çokça kullanılmıştır.)

3. Bir kaşık (elimizdeki kaşık dolusu) toz şeker.

4. Bir adet kesme şeker.


Bu malzemeleri hazır ettikten sonra, büyüyü aşama aşama tatbik etmeye başlıyoruz, şöyle ki:

İlkin hazır ettiğimiz tüm malzemeleri bir araya getirip hepsinin üzerine tam 21 kez "Ya Kaşık" şeklinde hitap etmeliyiz. Bu hitabın ardından da şu sözleri bütün malzemelere toplu bir biçimde okumalıyız:

"Ey insanların birçok dileği kendilerine bağlı olan ve insanlara birçok kez "hüddamlık" yapan ulvi ve süfli bütün varlıkların ruhları! Siz, kişiyi amacına ulaştırmak için bir araya gelerek muradın hasılı maksadına hizmet edersiniz. Zaten benim amacım da sizin amacınızla aynı istikamette; öyleyse beni yarı yolda bırakmayı kendi maksadınıza muhalefet olarak görün ve hedefime kavuşmama hizmet edin."

Bu sözleri, zahiren bu nesnelere söylemiş olsak da aslında bu nesnelerin ruhuna ve maneviyatına söylemiş oluyoruz; çünkü bizi amacımıza vasıl edecek olan kavram, esasında onların manevi yönleridir.

Şimdi de toz şekerle kesme şekeri elimizdeki bezin (bez, peçete veya kağıt fark etmez) içine koymalıyız; tabi bu şekerleri bezin içinde birleştirmeden evvel, temiz bez parçasına şu tılsımı okumalıyız:

"Birazdan kendi bünyesine kaşık büyüsünün tesirli malzemelerini alacak olan temiz ve aziz bez parçası (veya kağıt veya peçete)! Sakın emanetime ihanet etme ve sakın ola ki benim dileğimi hafife alma!"

Evet, bu sözlerin bez parçasına, kağıda veya peçeteye söylenmesi akabinde artık, kaşık tılsımının ikinci aşamasına geçmeliyiz. Bu aşamada, demin de ifade ettiğim gibi artık, iki tür şekerin bez parçasının içine konup bir araya getirilmesidir. Tabi, kesme şeker ile toz şekeri bir araya getirirken de bu iki maddeye şöyle seslenmeliyiz:

"Ey beyazın aklığı ile paklığını kendi içinde taşıyan şeker! Siz aslında aynı madde olduğunuz halde nasıl farklı şekillerde arz-ı endam ediyorsanız, bütün insanların dilekleri ve istekleri de bir olduğu halde farklı şekillerde ortaya çıkıyor. Biliyorum ki şimdiye kadar, nice insanların nice dileğine karşılık verdiniz ve onların yüreklerine de aklık bahşettiniz. Şimdi sizden tek dileğim, bana da onlara verdiğinizi vermeniz."

Bu tılsımlı sözleri müteakip, kaşık büyüsünün asıl önemli kısmı başlıyor:

Kaşık Büyüsünün En Önemli Kısmı

Bu sözlerden sonra "Ya Kaşık" tabirini 21 defa önümüzdeki şekerlere söyleyip elimize önümüzde bulunan kaşığı almalıyız. Kaşığı (metal ya da tahta olması fark etmez) elimize alırken şu sözleri içimizden söylemeliyiz:

"Şimdi gönlümdeki istekle sizin gücünüzü birleştirme vaktidir. Ne olursunuz gönlümün emelime set çekip beni ıstırabın denizine salmayın."

Bu büyülü sözlerle karşımızdaki nesnelere içten içe hitap ettikten sonra, elimizdeki kaşıkla önümüzde bulunan kesme şekere hafif hafif vurmalıyız. Her vuruşta, yukarıdaki sözü içimizden tekrar tekrar söylemeliyiz; ta ki kesme şeker, toz şekerin içine karışıp un ufak oluncaya dek.

Evet, bu şekilde elimizdeki kaşıkla, yavaş yavaş ve sakin bir şekilde önümüzdeki kesme şekeri eritmeye çalışacağız. Bu işlemi bitirince de artık, son kısma gelmiş oluyoruz. Şöyle ki:

Kaşık Büyüsünün Son Aşaması

Burada, kaşığı bir kenara koyup bezin (veya peçete veya kağıdın) içindeki şekerleri bir araya getirip bezi (veya peçete veya kağıdı) şekerlerin üzerine katlayıp iyice ve sıkıca ağzını kapatmalıyız.

Elimizdeki peçeteyi, bezi veya kağıdı iyice kapatıp ağzını sıkıca bağladıktan sonra da kaşık büyüsünü tamamlamış oluyoruz. Artık, elimizdeki malzemelerin hiçbir hükmü kalmadığı için malzemeleri istediğimiz gibi kullanabiliriz. Çünkü burada önemli olan, kaşıkla şekeri dövüp şekerlerin ağzını iyice bağlamak idi. Bu işlem bittiğine göre tılsımı da kapatmış oluyoruz.

Çok Önemli Not: Bazı tılsımların ve büyülerin (özellikle aşk büyülerinin) bazen hükümsüz kaldığını ve tutmadığını görüyoruz. Bunun birçok sebebi var; ancak en büyük etken, büyünün tatbik aşamalarından birini atlamaktır. Bu yüzden, işlem basamaklarına dikkat etmelisin.


Ayrıca, şunu da bilmelisin ki, aşk duaları adına çok iddialı olan şu sitede (tıkla) de birçok etkili dua yer alıyor.

Hatta bu aşk dualarının etki gücü o kadar fazla ki aşağıdaki yorumlar bunun kanıtı mahiyetinde:


Ayrıca Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır? ve Denenmiş ve Etkili Karabiber Büyüsü adlı yazılarımı da okumak isteyebilirsin.

2 yorum:

  1. yeni evli çiftiz ve aynısını evimizde bulduk. bu buyunun baska bir adı var mı araştırmamız icin ve neden yapıldıgını daha iyi öğrenmemiz icin?

    YanıtlaSil
  2. Kaşık büyüsü Nasıl bozulur , yardımcı olur musunuz?
    Teşekkürler

    YanıtlaSil