20 Mayıs 2015 Çarşamba

Nohut Büyüsü Muazzam Bir Büyü, Mutlaka Oku

Nohut Büyüsü
Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü Adlı Muazzam Büyüyü Öğrenmek İstersen Buyur:

Bu yazı, nohut büyüsü ile alakalı gizlenen her türlü bilgiyi ve belgeyi ortaya çıkarmak ve bu sihrin her türlü gizemini açığa vurmak için kaleme alındı. Bu sebeple, okuyucularımdan ricam, nohut büyüsü hakkındaki saklı bilgileri keşfetmek için yazıyı son kelimesine kadar okumalarıdır. Aksi takdirde, büyünün tılsımını kaçırabilirler.


Öyleyse nohut büyüsünün nasıl yapıldığının tarifine ve anlatımına geçmeden önce bu tılsımın amacına yönelik birkaç cümle ile başlayalım:

Nohut Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Her ne kadar, bu tesirli tılsımın aşk büyüsü olarak kullanıldığı dile getiriliyor olsa da, aslında nohut büyüsü, her türlü dileğin ve isteğin yerine ulaşması için okunabilir. Yani bu etkili tılsım, her türlü murat büyüsü olarak tatbik edilebilir ve ekseriyetle de sonuç alınır. Ama özellikle muhabbet büyüsü olarak kullanılır.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

1. Tam 7 adet nohut.

2. Bu nohutların haşlanması için bir cezve.

3. Bir su bardağı dolusu su.

4. Nohutların haşlanmasından sonra içine konulacak bir beyaz mendil.


Evet, bu 4 malzeme ile bu tılsımı tatbik edip muradımıza kavurmaya çalışacağız, şöyle ki:

İlk olarak, bütün bu malzemeleri bir araya koyup hepside birden şöyle hitap etmeliyiz:

"Kainatın bütün sırları bazen bir noktada toplanır, aşkın ve muradın tüm gizemi de çoğu kez bir nohutta gizlenir. Öyleyse muradıma karşılık bulmak için bir araya getirip işlem yapmak istediğim siz, bana engel olmayın; hatta munis ve müsahhar olun. Ta ki, bir insanın masum bir niyetle tatbik ettiği etkili bir sihri onun için bir çıkmaz sokak haline getirmeyesiniz."

Bu sözleri topluca bütün büyü materyallerine söyledikten sonra, şimdi de birer birer her biri için bazı işlemler yapmamız lazım, şöyle ki:

Nohut Büyüsünde Nohutların Tılsımı

Evvela 7 adet nohutu alıp bu nohutlara hitaben şunları söylemeliyiz:

"Ey kendisinden medet umarak muradıma kavuşmayı niyet ettiğim mübarek nimet! Sizi, kendi dileğime ön ayak yapmamın sebebi, geçmişte yaşamış binlerce insanın size müracaat ederek amaçlarına ulaşmış olmalarıdır. Onların amaçlarına ermelerine vesile olduğunuz gibi benim muradıma da vesile olmanızı da istiyorum."

7 adet nohuta bunları söyledikten sonra, şimdi de elimizdeki bir bardak suyu, önceden hazırlamış olduğumuz cezvenin içine döküp şu sözleri söylemeliyiz:

"Ey içine su koyduğum mübarek cezve ve ey cezveyle birleşen aziz su. Sizi, nohut büyüsünün tahakkuku için kendime vekil seçiyorum ve sizin sayenizde gönlümdeki yakıcı arzunun gerçekleşeceğini umut ediyorum."

Bu sözleri, suyu cezvenin içine dökerken söylemeye başlamalı ve dökme işi bitince de sözlerin son bulması gerekiyor. Bu yüzden suyun dökülme hızını, yukarıdaki cümlelere göre ayarlamak zorundayız.

Bu aşamayı, tarif edildiği biçimde bitirince, artık nohut büyüsünün diğer aşamasına geçebiliriz, şöyle ki:

Nohut Büyüsünün Diğer Aşaması

Bu aşamada, az önce tılsımlı sözlerle kutsanan cezvenin ve içindeki suyun içine, elimizdeki 7 adet nohutu atmaya başlıyoruz; tabi her bir nohutu atarken şu sözleri söylemek zorundayız:

"Ey nohutun büyüsü
İçindeki arzuyu
Yerine de getirin
Beni yabana atıp
Başımı ağrıtmayın
Sonra affetmem seni
Ey nohutun tılsımı!

Tılsım, kalbe dokunsun
Kalbime huzuru sun
Kalbim huzur dokusun
Ey nohutun sihiri
Bana yamuk yapmasın
Büyü yaptığım kişi
Hatta ki bütün işi
Beni düşlemek olsun
Yüreği benle dolsun.

Denizler buhar dolu
Kaybetsin o da yolu
Çıkmasın yüreğimden
Aşkını bedenimden
Atan kimse olmasın
Ümit bahçemde açan
Gonca güller solmasın."


Evet, her bir nohut için aynı sözleri söylememiz gerekiyor; yani yukarıdaki şiirsel tılsımı tam 7 kez söylemiş olacağız.

Bu aşamadan sonra ise, nohut büyüsünün en önemli kısmına gelmiş bulunuyoruz; zira burada cezvede bulunan nohutları kaynatıp haşlamaya başlayacağız ve haşlarken de bazı tılsımlı kelimelerden medet umacağız, şöyle ki:

Cezvenin içindeki okunmuş suyu ve tılsımlı nohutları ocağın üzerine koyup kaynatırken aynı zamanda, onlar haşlanıncaya kadar şu sözleri bu 3 maddeye (nohut, cezve ve suya) okuyacağız:

"Kader keder vermesin
Ben gibi garibana
Kem talihim dönmesin
Dönmesin bana ana
Yıllar geçiş gitse de
Yollar uzasın yine
Beni atmayın sakın
Uçurumun dibine

Dostlar arka çıkmayın
Halden bilmez zalime
Sakın yoldan çıkmayın
Sırt çevirip âlime.

Dert musallat olunca
İnsanı delirtirmiş
Gözyaşları dolunca
Yüreği eritirmiş.

Ben de geldim kahırdan
Bir dem uzak olmaya
Ne olur ey maddeler
Bana tuzak olmaya
Kim gelip yeltenirse
Onu koyun kafese!


Evet, bu sözler, nohut büyüsünün son aşamalarından biri olarak, cezvenin içindeki nohut haşlanıncaya dek söylenir. Yani takriben 21 defa aynı sözleri söylemeliyiz. Sonrasında ise:

Nohut Büyüsünün Son Kısmı

Her bir nohutu teker teker cezveden çıkarıp önceden hazırladığımız beyaz ve temiz mendilin üzerine koymalıyız; fakat bunu bizzat elimizle yapmak zorundayız. Çünkü bu büyü malzemeleri dışında hiçbir malzemeyi büyüye karıştırmamak durumundayız. Bunun için de cezvenin biraz soğumasını bekleyebiliriz.

Evet, artık cezvedeki 7 haşlanmış nohutu alıp teker teker temiz mendilin üzerine bıraktıktan sonra, şu sözlerle büyüyü noktalamış oluyoruz:

"İnsan yanar elbette
Fakat çare sizdedir
Çaresizlerin derdi
Sizin elinizdedir
Ben geldim buraya
Yolum sizin yolunuz
Elimde ümit bitti
Çare sizin kolunuz
Ya tutun ellerimden
Yahut beni kovunuz
Sizden ümidim kesmem
Bilirim hem dolunuz
Hem boşunuz mübarek
Bana bir yardım gerek
Yardımınız bol olsun
Kalbim size yol olsun."


Bu kafiyeli ve tılsım dolu sözler, her bir nohut tanesi için bir kez okunacak şekilde 7 kez okunur ve yedinci nohut da bitince nohut büyüsü de bitmiş olur. Artık mendilin üzerindeki nohutları atabilirsiniz veya yiyebilirsiniz fark etmez.

Nohut Büyüsü İle İlgili Çok Önemli 2 Nokta

1. Her büyü gibi nohut büyüsü de birçok kişide tesirini göstermiş çok etkili bir tılsım olduğu halde, bazı kişiler bu büyüden yeterince fayda görmediklerini ifade ediyorlar. Bunun sebebi, büyünün işlem basamaklarında yapılan bir yanlışlık da olabilir farklı bir nedeni de olabilir.


2. Bu sitede birkaç yazımda bahsettiğim aşk duaları kitabı da bu anlamda işine yarayabilir. Dilersen şuradan (tıkla) bu kitabı incele.

Çok Önemli Not: Bu aşk dualarının yer aldığı kitapla alakalı birbirinden ilginç yorumları okumak istersen aşağıdaki yorumlara bakabilirsin:


Ayrıca Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? ve Kısmet Açılması İçin Dua, Çok Tesirli adlı yazılarımı da okumalısın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder