15 Haziran 2015 Pazartesi

24 Saatte Etkili Muhteşem Dilek Duası

Dilek Duası
Dilek Duası


24 Saatte Etkili Muhteşem Dilek Duası

Dilek duası arayarak bu sayfaya gelen değerli okurum, bu sayfayla karşılaştığın için kendini şanslı hissetmelisin; çünkü biraz sonra, 24 saatte etkili olan muhteşem bir dilek duası öğrenecek ve her türlü muradın için bu duayı okuyabileceksin.


Bu çok etkili ve denenmiş dilek duasının detaylarına geçmeden evvel şu noktayı kesinlikle ifade etmeliyim: Dilek duasının yanlış uygulanması duanın etkisini sıfırlayabilir; bu nedenle bu duayı en az iki kez okumalı ve gerekli yerlerde mutlaka not almalısın. Böylelikle dilek duasını yanlış yapmadan uygulamış olacaksın.

Dilek Duası Böyle Yapılır?

Dilek duasının yapılış aşamalarından ilkinde Kur'an surelerinden 5'i yer alır. Bu 5 Kur'an suresi şunlardır:

Fatiha
İhlas
İnşirah
Duha
Nas


Bu 5 Kur'an suresi, dilek duasına başlarken okunur, şöyle ki:

Bir seher vakti erkenden uyanmalı ve sabah ezanının henüz okunmamış olmasına dikkat etmelisin. Sabah ezanı okunmadan evvel uyandığına göre, uyanıp kendine geldikten sonra kıble istikametine doğru yönelip yukarıdaki her bir sureyi 3'er kez okumalısın.

Kıbleye doğru dönüp her bir sureyi 3'er kez okuduktan sonraysa şu sözleri içinden geçirmelisin:

"Ey kalbime genişlik ve ferahlık vererek beni sabahın aydınlığına kavuşturan Yüceler Yücesi! Senin varlığın, gönlümdeki tüm dileklerin gerçekleşmesi ve sonsuza dek mutlu olmam için yeterlidir. Senin sonsuz varlığını kalbimin en derin köşesine kadar duyuyor ve bana merhamet elini uzatacağını tâ yürekten duyuyorum."

Bu sözleri içten içe söyledikten sonra ise, dilek duasının ikinci aşaması olan "esma aşaması"na geçmelisin, şöyle ki:Dilek Duası İçin Muazzam Esmalar


Ya Melik
Ya Kâfi
Ya Şâfi
Ya Selâm
Ya Müheymin


Bu esmalar, yukarıdaki 5 sure ile birlikte bu muhteşem duanın esasını oluşturan ve etki gücünü arttıran en önemli esmalardır. Bu mübarek esmaları sırasıyla ve her bir esmayı özel sözleriyle birlikte okuyacağız. Şöyle ki:

Önce Ya Melik ismini 41 defa okuyup sonrasında da bu esma-yı hüsnanın özel ve tılsımlı sözlerine başvuracağız. Sonra, sırasıyla her bir ismi 41 kere okuyup her birinin özel kelimelerini okumamız gerekecek. İşte Ya Melik ism-i şerifiyle başlıyoruz:

Ya Melik ve Dilek Duası (41 Ya Melik, sonra aşağıdaki dua)

"Varlıkların birer mülk olduğunu ve bu mülklerin yegâne ve hakiki sahibinin sen olduğunu biliyorum Ya Melik! Sen, evrendeki her mülkün hem içine nüfuz edersin hem de dışına nazar edersin. Sen, insana kalbini, insanın kalbine de muazzam yoğunlukta duygularını mülk yaparsın, sonra bu iki mülkün üzerine de kendi Rahmâni mührünü basıp onların üzerinde sınırsız bir tasarruf etme yetkisi alırsın.

Sen, baharın tüm güzelliklerine kışı mülk yapar, kışın soğuğunu da güneşe mülk yaparsın. Sen ölüden diriyi, diriden de ölüyü çıkarma kudretine sahip, toprağın bağrında gizli duran güzellikleri hayata kavuşturan Melik'sin. Sen, kendi kâinat mümkünde istediğin gibi tasarruf etme ve işleme hakkına sahip gerçek mülk sahibi Melik'sin. İnşallah, kalbimin mülküne de arzu ettiği nesneyi verir, beni ebediyen mutlu edersin. Âmin!"


Ya Kâfi ve Dilek Duası (41 Ya Kâfi, sonra aşağıdaki dua)

"Ey mevcut olan ve olmayan tüm varlıkların her türlü gereksinimine cevap vererek onların muhtaç oldukları şeyleri onlara ihsan eden Kâfi! Senin her şeye kadir olduğunu ve her varlığa kâfi olduğunu bilirim. Ve yine bilirim ki yokluk âlemi de varlık âlemi gibi senin nuruna ve varlığına muhtaç.

Senin ezeli ilmin ve her varlığa sirayet eden derin kudretin sayesinde ayakta duran tüm mevcudat, yine senin varlığını kalplerinde hissetmenin şevki ile yaşamlarını sürdürmektedirler. Çünkü sen, onların cevap vermekten aciz oldukları her dileğe ve ihtiyaca kâfi olan yegâne varlıksın. Beni de bahtiyarlar zümresine ilhak etmeni ve ihtiyacıma cevap vermeni temenni ve niyaz ediyorum, âmin!"


Ya Şâfi ve Dilek Duası (41 Ya Şâfi, sonra aşağıdaki dua)

"Ey şifası ile dertlilerin derdine derman veren ve kanayan yaraları tedavi ederek her yaralıya merhem süren ve huzur veren Şâfi! Derdi verenin, şifasını da vereceğini biliyorum ve zaten dilek duası adlı bu duaya da bu yüzden başvuruyorum.

Biliyorum ki bütün dünya baştan ayağa derin yaralar ile çalkalanıp dolsa, senin şifa kaynağı isminden tek esinti bile onları tedavi etmeye yeter de artar bile. Biliyorum ki kalbi kırık aşıkların şifası sende olduğu gibi yatalak hastaların dermanı da senin yüce dergahında dövülür. İnşallah benim de yüzüm, senin şifan ile aydınlanır ve ben de aydınlığa kavuşan kullarının arasına girerim. Âmin!"Ya Selâm ve Dilek Duası (41 Ya Selâm, sonra aşağıdaki dua)


"Ya Selâm, şifa ve rahmet kaynağı sen olduğun gibi sağlık, afiyet ve sıhhat kaynağı da yine sensin. Sen, insanları selamete kavuşturan ve onların kalbini selamete açan yegâne Selâm'sın.

Sana teslim olan ve İslam'ın selameti ile dolan tüm temiz gönüller, selamı yaymak ve huzuru arttırmak için didinip duruyorlar Ya Selâm! Sen onların bu içten çabasını başıboş bırakmadığın gibi kendisini aciz bırakan dertten mustarip olan mustarip ruhların dilek duasını da cevapsız bırakmazsın. İnşallah, bana de selamın ulaşır ve inşallah beni de sahili selamete ulaştırırsın. Âmin!"


Ya Müheymin ve Dilek Duası (41 Ya Müheymin, sonra aşağıdaki dua)

"Kainatı manevi avucunun içine alarak orada bulunan her mahluku koruyup kollayan sonsuz güç sahibi Kadir sen olduğun gibi, hiçbir varlığın hiçbir hareketi gözünden kaçmayan Basir de sensin.

Sen, ezeli ilmin ile yarattığın her mahlukatın yerini ve yönünü tayin ettiğin gibi, evrende bulunan her muhtacın içli niyazını da duyarsın; çünkü sen Semi'sin. Ya Müheymin, senin koruyup kollayıcı olduğunu ve kendi yarattığın kullara merhamet nazarı ile baktığını evrendeki tüm icraatın gösteriyor. Ne olur beni de koruyup kolla ve dilek duasını kabul et. Âmin!"


Evet, dilek duası isimli muhteşem etkili duanın esma boyutu da böylelikle tamamlanmış oldu. Burada şu ufak ayrıntıyı da dile getirmeden geçmeyelim:

Dilek duasının her bir esmasını 41 kez okumamız gerekiyor; ancak her esmadan sonra okuyacağımız sözleri bir (1) kez okuyacağız.

Dilek duası ile alakalı son bir husus:


Bazı kişiler dilek duasının makbul olmadığına kanaat getirerek büyü ile muratlarına kavuşmak isterler. Ben bu yolu tavsiye etmem; bu yüzden daha fazla etkili dua için şu sayfaya (tıkla) bakmanı öneririm.

Önemli Not: Yukarıda linkini verdiğim aşk duaları kitabının etkinliğine ilişkin yüzlerce yorumla karşılaştım, işte onlardan birkaçı:


Ayrıca Sihir Nasıl Yapılır Diyorsan Bu Yazıyı Mutlaka Oku! ve Hacet Duası İnanılmaz Etkili adlı yazılarımı da okumalısın.

İlgili kelimeler: istek dilek duası

5 yorum:

 1. Deneyip faydasini görenler varmi ?

  YanıtlaSil
 2. Merhaba bu yukaridaki verdiginiz dua barismak veya tekrar biaraya gelme dileginede gecerlimidir ? Okumdan önce abdes alinmasi gerekmiyormu direk yataktan kalkip kıpleyemi yönelip okumak gerek ? Ve hergünmü okunması gerek ? Tesekür ederim

  YanıtlaSil
 3. Bir kaç dilek dileyebilir miyiz

  YanıtlaSil
 4. Bu kitap sadece aşk için mi başka dilekler için olmuyor mu

  YanıtlaSil
 5. Merhaba,
  Sitenizle yeni tanıştım ,yorumları okudum.Ben de eski erkek arkadaşımın tekrardan bana geri dönmesini istiyorum.Zaten esmalarla çalışma yapıyorum.Gezegen saatlerine göre.
  bu kitapta tam olarak Kuran-ı Kerim'den ayetler mi var?
  Ayrıca kitap için ödemeyi yaptıktan sonra,o ekran üzerinden mi bilgisayarımıza indiriyoruz?

  YanıtlaSil