24 Haziran 2015 Çarşamba

48 Saatte Etkili Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz Yağı Büyüsü
Domuz Yağı Büyüsü

48 Saatte Etkili Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır, Öğrenmeye Ne Dersin?

Öncelikle şunu belirtmeliyim: Eğer domuz yağı büyüsü hakkında en gerçek ve doğru bilgileri tamamen doğru kaynaktan öğrenmek istiyorsan, yazının son kelimesine kadar her detayını öğrenmeye çalış. Çünkü bu yazıda domuz yağı büyüsü ile alakalı bilinmesi ve öğrenilmesi gereken her türlü detayı aktaracağım.

Maalesef, birçok site domuz yağı büyüsü isimli etkili tılsımdan söz ederken birçok yanlış ve eksik bilgi aktarıp okuyucuların zihnini karıştırıyorlar. Oysaki domuz yağı büyüsü ve diğer tüm büyüleri açık ve net ifadelerle aktarmak gerekir. Çünkü böylesine hassas bir konunun yanlış tatbik edilmesi, kötü sonuçlar doğurabilir.


Gelelim detaylara:

Domuz Yağı Büyüsü Niçin Yapılır? Bu Büyünün Amacı Nedir?

Bu tılsım, esasında bir kişiyi uzaklaştırmak veya yakınlaştırmak için yapılır. Yani istenmeyen birini uzak tutmak, arzu edilen birini de yanına cezb etmek için tatbik edilir. Ancak, büyünün yapılış amacı bu kadar değil; zira domuz yağı büyüsünün enerji alanı çok geniş ve etki gücü çok büyüktür.

Bir büyünün enerji alanı ve etki gücü arttıkça, o büyünün yapılış amacı artar; dolayısıyla domuz yağı büyüsünün de yapılış amacı çok geniştir. Yani bu tılsım, her türlü istek ve arzunun yerine getirilmesi için de yapılabilir.

Özetle, birini uzaklaştırmak için veya birini cezb etmek için ya da başka istekler için domuz yağı büyüsü uygulaması yapılabilir.


Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır ve Hangi Malzemeler Kullanılır?


1. Elli (50) gram domuz yağı. (Bu yağı kaynatıp sıvı haline getirmek lazım veya sıvı halini almak lazım.)

2. Bu yağı ve diğer malzemeleri koymak için bir kap.

3. Elli (50) gram karabiber.

4. Elli (50) gram karbonat.


Şimdi, bu malzemelerin nasıl bir araya getirileceğine dair açıklama yapmadan evvel, diğer sitelerde karşılaştığın her detayı aklından silmeni ve sadece burada aktaracağım bilgilere odaklanmanı istiyorum; aksi takdirde domuz yağı tılsımını karıştırıp hata yapabilirsin.

Öncelikle, domuz yağını boş kabın içine boşaltmalı ve boşaltma işleminin sonunda şu sözleri söylemelisin:

Ben gönlümle yürüdüm
Ayakları sürüdüm
Şu arzum gerçekleşsin
Vallahi de çürüdüm

Domuz yağını aldım
Kabın içine saldım
Kaç zamandır bilmedim
Derdin içinde kaldım

Yürüdüm adım adım
Unuttum neydi adım
Boş kabın içindeki
Muradımmış anladım

Kara büyü ak büyü
Uykumuz da kuş tüyü
Şehir şehir dolaştım
Atlamadım o köyü


Bu şiirsel tabirler domuz yağı büyüsünün esasını teşkil eden sihirli ve tılsımlı sözlerdir; eski dönemlerin şamanları ve rahipleri, bu tür şiirsel dörtlüklerle yaptıkları tılsımın etki gücünü, alanını ve enerjisini arttırırlardı. Dolayısıyla herhangi bir tılsımın, büyünün veya vefkin şiirsel ifade barındırması, o işlemin sağlam olacağına delildir. Hele ki domuz yağı büyüsü gibi muazzam enerji potansiyeli barındıran bir büyüde, mutlaka ama mutlaka bu şiirsel tabirleri okumalıyız.

Bu çok önemli noktaya temas ettiğimize göre artık büyüye devam edelim:

Şimdi de kabın içine 50 gram karabiberi ve yine 50 gram karbonatı sırasıyla koyman gerekiyor.

Sırasıyla karabiberi ve karbonatı kabın içindeki domuz yağının üstüne döktükten sonra, hiçbir işlem yapmadan 41 dakika beklemelisin. Bu 41 dakikalık bekleme işlemi çok önemli; bekleme işleminin ardından tekrar kabın yanına dönüp şu etkili sözleri kabın içindeki karışıma okumalıyız ve okurken de elimizle bu karışımı iyice karıştırmalıyız. (Dikkat, hem aşağıdaki ifadeleri okuyacağız hem de elimizle bu malzemeleri yavaşça karıştıracağız):

Karbonat karabiber
Domuz yağına döner
Aşkımız baki kalmaz
Bir gün o bile söner

Kaba koydum karbonat
41 dakka bekledim
O insanlara inat
Kaba ilaç ekledim

İlaç şifaya döndü
Kara talihim söndü
Kara bahtımı yendim
Yüreciğim sevindi

Bu büyünün hüddamı
Gelin bana yardıma
Verin benim gıdamı
Çıkıverin karşıma

Ey hüddam, sıra sizde
Gülelim biraz biz de
Hep ağladım, üzüldüm
Gülsün bu talihsiz de

Büyünün gücü bende
Güç kalmadı bedende
Karbonat karabiber
Ağlatmayın gülende


Evet, bu sözleri karabibere karbonata ve domuz yağına okurken aynı zamanda bu 3 maddeyi iyice karıştırıp kıvama getirmemiz gerekiyor.

Kıvama gelinceye kadar bekledikten sonra ise sıradaki işlem şöyle yapılmalı:


Domuz Yağı Büyüsü
Domuz Yağı BüyüsüDomuz Yağı Büyüsünün Son Aşaması


Bu karışımı bir mendilin veya peçetenin içine koyup bu mendili veya peçeteyi toprağa gömmeli ve gömerken de domuz yağı büyüsünü hangi amaçla yapıyorsak içimizden onun niyetini yapmalıyız.

Örneğin, birini başkasından ayırmak istiyorsak niyetimizi şöyle yapabiliriz:

"Ben domuz yağı büyüsünü falanca kişiyi filanca kişiden ayırmak için yaptım, bu amaca hizmet edin büyünün hüddamı!"

Tabi, başta da dile getirdiğimiz gibi domuz yağı büyüsü çok farklı amaçlara hizmet edebilir; yani bu tılsımı her amaç için yapabilir ve niyetini de ona göre getirebiliriz.

Evet, mendilin veya peçetenin içindeki karışımı gömerken bu şekilde niyet etmeli ve gömme işleminin ardından da sadece 48 saat beklememiz gerekiyor. Eğer 48 saat içerisinde amacımıza ulaşır isek sorun yok; fakat amacımıza ulaşamaz isek, büyüyü yeni baştan yapmamız gerekebilir.

Tabi burada şu noktaları da bilmeliyiz:


1. Eğer çarşıda-pazarda "domuz yağı" bulamazsan endişelenmene gerek yok; çünkü bu büyüyü diğer hayvanların (mesela inek, koyun) yağlarıyla da yapman mümkün. Kaldı ki bu şekilde de etkisini gösteriyor.

2. Domuz yağı büyüsünün karışımı, bir kapıya veya başka yerlere de sürülebilir; ancak bu karışımın gömülmesi daha etkili sonuçlara vesile olur. Kısaca karışımı toprağa gömmek, herhangi bir yere sürmekten daha tesirlidir.

2. Eğer bu büyüden beklenen sonucu alamazsan şu aşk dualarına da bakmak isteyebilirsin: Şuraya tıkla!


Önemli Not: Bu aşk dualarının etkisine dair birçok yorum alıyorum, bunlardan bir kısmını ekran görüntüsü olarak aşağıya aldım:


Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu kısım, domuz yağı büyüsünün en kolay kısmı. Ayrıca kendi yapacağımız büyüyü bu yolla bozabileceğimiz gibi bir başkasının yaptığı büyüyü de aynı yöntemle bozabiliriz. Şöyle ki:

Büyüyü yaparken uyguladığımız işlem basamaklarını aynen uyguluyoruz ve büyünün son aşamasında (niyet aşamasında) yaptığımız niyeti, bozma niyeti şeklinde yapıyoruz. Şöyle bir niyet olabilir:

"Ey büyünün hüddamı, bu büyü artık hükümsüz ve geçersiz olsun. Bu amaca hizmet edin!"


Kısaca, domuz yağı büyüsünü yaparken tatbik ettiğimiz işlemler, bozarken tatbik edeceğimiz işlemlerle aynı; fakat tek fark niyet farkı. Zaten büyünün bozulma süresi de 48 saat sürüyor.

Ayrıca Bu Adet Kanı Büyüsü 24 Saatte Etkili ve 24 Saatte Etkili Muhteşem Dilek Duası adlı yazılarımı da okumak istemez misin?

İlgili kelimeler: domuz yağı büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder