16 Haziran 2015 Salı

Bu Adet Kanı Büyüsü 24 Saatte Etkili

Adet Kanı Büyüsü
Adet Kanı Büyüsü


24 Saatte Etkisini Gösteren Muazzam Tesirli Bir Adet Kanı Büyüsü Öğrenmeye Ne Dersin?

Merhaba adet kanı büyüsü arayarak bu sayfaya gelen ve muradına kavuşmaya çalışan değerli okurum. İlk olarak şunu söylemeliyim:

Adet kanı büyüsü arayışının seni bu sayfaya getirmesi, en büyük şansın olabilir; çünkü burada adet kanı büyüsünün bütün ayrıntılarına vakıf olabileceksin. Maalesef internet ortamında bu büyüye ilişkin çok kısa açıklamalar bulunuyor; fakat endişelenmene gerek yok. Zira bu sayfada aradığını bütün yönleriyle bulacaksın hem de 24 saat gibi kısa bir sürede muradına kavuşacak kadar; yeter ki yazıyı sabırla sonuna kadar oku.


Adet kanı büyüsü ile alakalı olarak, ilkin şu yanlış uygulamayı aktarmak istiyorum:

Adet Kanı Büyüsünün Yanlış Uygulanması

Bu tılsımla ilgili bilgi aktaran neredeyse tüm siteler, bu tılsımda kadının regl (aybaşı) kanının erkeğe yedirilmesi veya içirilmesinden söz eder. Bu uygulamada kadının malum kanı, herhangi bir katı veya sıvı yiyeceğin içine katılarak erkeğe yedirilir veya içirilir. Oysaki bu uygulama yanlış ve çirkindir. Zira bu tılsımın en etkili şeklinde (birazdan öğreneceksin) bu kanın erkeğe yedirilmesi veya içirilmesi gibi çirkin bir uygulama yoktur.


Adet Kanı Büyüsü Nereden Gelir?


Bu büyü, kaynağını kadim geleneklerden alır ve tahminen 6.000 yıllık bir geçmişe sahiptir. O dönemlerde kızların ilk adet gördüğü dönemler (10-14 yaş arası) akan kanın tanrılara hediye olarak sunulması gerektiği gibi bir inanç hakimdi. Tabi, tanrılar da genellikle erkek olarak düşünüldüğü ve öyle hayal edildiği için bir kızın ilk kanının o tanrıyı memnun edeceğine inanılırdı.

Peki Adet Kanı Büyüsü Hangi Maksatla ve Niçin Yapılır?

Bu tılsımın 2 amaç için de kullanıldığı olur, şöyle ki:

1. amaç: Erkek arkadaşını veya kocasını bir başka kadının elinden kurtarıp yalnızca kendisine aşık etmek isteyen kadınlar tarafından kullanılır ve aşık etme büyüsü işlevini görür. Dolayısıyla bu tılsımı hem evli kadınlar hem de erkeğini başkasına kaptırmak istemeyen bekâr bayanlar yapabilir.

2. amaç: Adet kanı büyüsünün ikinci amacı ise, yeni bir erkeğin üzerinde aşk büyüsü yapmak ve onu etki altına almaktır. Yani bu büyünün 2. amacı, aşık olunan bir erkeğin kalbini kazanmak ve kendine bağlamaya çalışmaktır.

Dolayısıyla bu çok etkili tılsımın iki işlevli ve iki yönlü bir etki mekanizmasının olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Gelelim büyünün nasıl yapılması gerektiğine: Detayları kaçırmamak için not almanın faydalı olacağını belirtmeliyim.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır ve Hangi Malzemeler Kullanılır?

1. Bir çay kaşığı miktarı adet kanı. (Bu kanı regl başlangıcında alabileceğin gibi sonlara doğru da alabilirsin, farkı yok.)

2. Bir çay bardağı dolusu temiz su.

3. Bir adet saç teli. (Bu telin sana ait olması lazım ve mümkünse büyüyü yapmaya niyet ettiğin anda koparmalısın.)


Öncelikle temiz suyu, bir adet saç telini ve kaşığın içine aktaracağın regl kanını yan yana getirmeli ve bu malzemelere şöyle 2 kez seslenmelisin:

Adet kanı büyüsü
Bana açılın bana
Şu evrenin tütsüsü
Dağılın dört bir yana

Karanlık bahtım artık
Sizinle aydınlansın
Saç teli, su ve kanım
Birlikte mayalansın

İşte geldim huzura
İsrafil üfle sura
Artık bakma kusura
Gönlüm de şifalansın.


Evet, bu şiirsel ve tılsımlı kelimeler 3 dörtlük halinde tam 2 kez önümüzdeki malzemelere okunacak. Bu işlemi müteakip şöyle devam etmeliyiz büyüye:

Saç telini bir bardak suyun içine atıp saç telinin tam dibe kadar batmasını beklemeliyiz; şayet tel dibe çökmeye başlarsa sorun yok. Ama telin dibe batmadığına şahit olursak eğer, yeni bir saç teli koparıp en baştan başlamalıyız. Saç teli batar ise şu sözleri söyleyip büyüye devam etmeliyiz:

Battın artık derine
Gittin öyle serine
Beni senden ayıran
Sürüm sürüm sürüne

Bak ey saçımın teli
Bak hey gönlümün yeli
Suya açtım içimi
Bana demeyin deli

Su akar içerimden
Beni vurdu derinden
Öyle darbe yedim ki
Yer oynadı yerinden

Adet kanı büyüsü
Şu saç teline muhtaç
Sen onlara meyilli
Benim gönlüm sana aç.


Evet, saç telinin suya battığına şahit olduktan sonra bu sözleri söylemeli, ardından da regl kanını (adet kanını) suyun içine dökmeliyiz.

Kanı suyun içine dökerken şu noktaya özellikle dikkat etmeliyiz: Kan, gidip saç telinin yanına ulaşmalı ve onunla birlikte hareket etmeli. En azından kanın saç teline kadar ulaştığına kanaat getirmelisin.

İşte tam bu noktada şu sözlerle adet kanı büyüsünü süslememiz gerekiyor:

Kan suya karışınca
Saç teli yarışınca
Benim büyüm tutunca
Filler olur karınca

Ey adetin büyüsü
Kana bulama beni
Ey gönlümün yarası
Artık arama beni

Ey gidi günler hey hey
Elimde kuzey güney
Anahtarı bulunca
Elimden düşecek ney

Saçın, suyun ve kanın
Hüddamı ey yanaşın
Kalp odağım karardı
Tozlu yolları aşın


Bu tılsımlı sözleri suyun içindeki kana ve saç teline söyledikten sonra, artık büyünün son aşaması olan belki de en önemli kısma gelmiş oluyoruz, şöyle ki:

Adet Kanı Büyüsünde Son Aşama


Burada, bu suyu sevdiğin veya kaybetmek istemediğin erkeğe veya kocana içirmek zorunda olmadığını bilmelisin. Zira bu suyu ona değil toprağa içirmelisin. Çünkü adet kanı büyüsünün son kısmında şu tılsımlı sözler var, bu sözleri söylerken bardağın içindeki suyu toprağa dökmelisin; yani iki işi aynı anda yapmalısın:

Toprak kana bulandı
Saç da toprağa düştü
Bütün dünya yalandı
Büyü yaprağa düştü

Toprak, su, saç ve kanım
Tutulmasın sol yanım
Ben masum bir bayanım
Ben ki mutsuz bir hanım

Erkeğimin gönlüne
Ferman geçirmek için
Adet kanı büyüsü
Yaptım işte bak niçin?

Artık benden başkası
Onu saramayacak
Onun bütün belası
Üzerine yağacak

Ey toprak belasını
Kaza ve kadasını
Al benden uzaklara
Taşı iptilasını


Evet, bu şiirsel tabirleri telaffuz ederken aynı zamanda bardağın içini tamamen toprağa dökerek adet kanı büyüsüne son vermiş oluyoruz.

Adet Kanı Büyüsü ile Alakalı Birkaç Mühim Nokta

1. Bu tılsım, yerine göre çok etkili bir aşk büyüsü olduğu halde, yanlış tatbik edenlerin elinde bir silaha da dönüşebilir; bu sebeple dikkatli olmanı salık veririm.


2. Eğer farklı aşk duaları ararsan şu siteyi de (tıkla) inceleyebilirsin.

Önemli Not: Bu duaların ne kadar etkili olduğunu gösteren aşağıdaki yorumları da incelemelisin:


Ayrıca 24 Saatte Etkili Muhteşem Dilek Duası ve Sihir Nasıl Yapılır Diyorsan Bu Yazıyı Mutlaka Oku! isimli yazılarımı da okumak isteyebilirsin.

İlgili kelimeler: adet kanı büyüsü

12 yorum:

 1. bu büyü nasıl bozulur ?

  YanıtlaSil
 2. kime yapıldığını belirtmeden nasıl olacak?

  YanıtlaSil
 3. kardeş adetliyken yapılabilir mi

  YanıtlaSil
 4. Sevdigimiz kisiyle hicbir alakamiz yok onu dusunun bile dememissiniz nasil buyu ona erisecek yiyip icme olayi daha mantikli geldi s
  u an

  YanıtlaSil
 5. kitap kitap demişsinizde ne kitabı kitabın adı ne bana biri kitabı tanıtabilir mi

  YanıtlaSil
 6. merhaba hocam ben nişanlıma kavusmak istiyorum aramız cok ıyıdı eskiden ama simdi brz dha kötü oldu ben onu cok sevıyorum bana yardm edın onu tekrar kazanmalıyım bunun için ne yapmam gerekır ... ???

  YanıtlaSil
 7. Bu kitap ne kadar pahalı diyorsunuz fiyat

  YanıtlaSil
 8. Allah aşkına biri şu kıtabın adini söylermi

  YanıtlaSil
 9. Allah aşkına biri şu kıtabin adını söyler mi lütfen

  YanıtlaSil