31 Ağustos 2015 Pazartesi

24 Saatte Etkili Büyü Bozma Duası

Büyü Bozma Duası
Büyü Bozma Duası

24 Saatte Etki Eden Büyü Bozma Duası Öğrenelim:

Sevgili okurum, eğer herhangi bir büyüye maruz kaldığını düşünüyorsan veya yakınındaki birinin üzerindeki büyünün bozulup çözülmesini istiyorsan, bu yazı senin için ve çevrendekiler için bir "can simidi" olabilir. Dolayısıyla 24 saatte etkili büyü bozma duası başlıklı bu yazıyı, son kelimesine kadar dikkatlice okumalısın.


Hatta mümkünse ufak ayrıntıları gözden kaçırmamak için gerekli yerlerde ufak notlar da almalısın. Bu ayrıntının altını çizdiğimize göre, artık büyü bozma duasının inceliklerine başlayabiliriz, şöyle ki:

Büyü Bozma Duası Hangi Tür Büyüler İçin Yapılır?

Sevgili okurum, 24 saat içinde büyünün bütün emarelerini ve izlerini kökünden söküp atan bu dua, her türlü büyü için istimal edilebilir. Evet, ak büyüden kırmızı ve kara büyüye kadar her çeşit büyüyü, bu dua vesilesiyle etkisiz ve tesirsiz hale getirebilirsin.

Büyü Bozma Duası Nasıl Yapılır ve Hangi Malzemeler Kullanılır?

1. Allah'ın 3 güzide esması olan Ya Rahmân, Ya Rahîm ve Ya Cemîl esmaları.

2. Kur'an-ı Kerim'in 3 güzide suresi olan Fatiha, Felak ve Nas Sureleri.

3. Beyaz ve temiz bir kağıt (A4 kağıdı tercih edilebilir).

4. Bir adet siyah kurşun kalem.


Şimdi, elimizdeki bu mukaddes malzemeler ile yapacağımız işlemlere geçelim:

İlk olarak kalemi kağıdın üzerine koymalı ve bu iki ilim nesnesine sırasıyla 3 Fatiha, 1 Felak ve 1 Nas Sureleri okunur.

Sırasıyla 3 Fatiha, 1 Felak ve 1 adet de Nas Suresi okuduktan sonra kalem ve kağıda 3 kez üflemelisin. Tabi sureleri okurken de 3 kez kağıt ve kaleme üflerken de içinden büyü bozma duası için niyet etmelisin. Bu niyetin içerisinde herhangi bir öfke veya isyan duygusu olmamalı, tamamen saf ve temiz bir niyet olmalı.

Bu halis niyetin ardından kağıda ve kağıdın üzerindeki kaleme hitaben içli ve sessiz bir şekilde (kısık bir ses tonuyla) şu cümleyi okumalısın:

"Ey kağıt ve kalem, üzerinize okunan Fatiha, Felak ve Nas Sureleri'nin hatırı için büyü bozma duası adlı duamı Rahmân'ın katına ulaştırın ve benim içsel derdimi Allah'a takdim edin."

Bu sözleri kağıda ve kaleme kısık bir ses tonuyla okuduktan sonra eline kalemi alarak kağıdın üzerine bir euzu besmele okumalısın: "Euzu billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahîm."

Ve bu mübarek euzu besmelenin akabinde de, Allah'ın mukaddes esma-yı hüsnasından olan Ya Rahmân, Ya Rahîm ve Ya Cemîl ism-i şeriflerini ve bu esmaların dualarını okuyacağız, şöyle ki:

Okuyacağımız her esmayı ve her esmanın duasını, "büyü bozma duası"nın en etkili unsuru olarak, kağıdın üzerine yazmalıyız. Bütün duaları kağıda yaydıktan sonraysa, kalemi de kağıdın içine koyup 24 saat boyunca bu iki malzemeyi saklamalıyız. Duaların yazımı için kağıdın ön yüzünü de arka yüzünü de kullanabiliriz.


Büyü Bozma Duası ve Ya Rahmân Esması


İlk olarak Ya Rahîm esmasını kağıdın üzerine yazmalı, sonrasındaysa bu esmanın altına şu duayı yazmalıyız:

"Ya Rahmân, rahmetinin kainatı sarıp sarmalayan yüce hikmeti benim de kalbimi sarsın ve bu rahmet esintileri, çevremdeki insanların üzerine dökülsün. Bu esintiler, benim için ve ihtiyacı olanlar için büyü bozma duasının en gizemli ve etkili anahtarı olsun. Âmin!"

Evet, kağıdın üzerine Ya Rahmân ve ardından da bu duayı yazdıktan sonra, şimdi de bu yazılanların hemen altına Ya Rahîm ve aşağıdaki duayı yazmamız gerekiyor:

Ya Rahîm Esması ile Büyü Bozma Duası

"Ya Rahîm, dünyada hem müminler hem de kafirleri kanatları altına alan ve hepsine muazzam rahmeti ile muamele eden yüce merhametin, şüphesiz ki ahiret aleminde yalnızca müminlere kol kanat gerecektir. Allah'ım beni ahiret alemine tertemiz ve büyüden aşınmış bir şekilde gönder, aynı şekilde çevremdeki insanları da. Âmin!"

Ve son olarak da Ya Cemîl esmasını, yukarıdaki duanın altına yazıp aşağıdaki duayı da Ya Cemîl'in altına kaydetmen gerekiyor:

Ya Cemîl ve Büyü Bozma Duası

"Ey evrenin bin bir güzelliğine ve hikmet dolu sanat eserlerine ruh ve hayat bahşeden Cemîl! Ey dünyamızı canlılar için bir güzellik diyarı haline getirerek ruhlarımızı ve bedenlerimizi bu güzellik diyarına yollayan ve ruhsal bir yolculuk yapmamızı isteyen Cemîl! Senin güzelliğinin sönük ve silik bir gölgesi olan bu evren, sadece güzelliklerin ve güzellerin mekanı olsun. Büyü gibi çirkin işler, güzel evreninden uzak olsun. Âmin!"

Evet, büyü bozma duası bu kadar; ancak burada birkaç hususun altını çizmekte fayda var, şöyle ki:

Büyü Bozma Duası ve Birkaç Önemli Husus

1. Büyü bozma duası bittikten sonra kalemi, üzerine duaları yazdığımız kağıdın içine koyup 24 saat boyunca korunaklı bir yerde saklamamız gerekiyor.

2. Bu dua bittikten sonra, üzerinden 24 saat geçmesi halinde duanın kabul edilmiş olması gerekir. Eğer kabul edilmez ise, bir gün sonra yine aynı işlemi yapabilirsin.

3. Büyü bozma duasının etkinliğini arttırmak için, dua öncesinde gerekli olan malzemeleri hazırlamadan evvel, bir güzel abdest alınıp dört rekatlık hacet namazı kılmak, duanın makbuliyetini arttıracaktır.

4. Eğer bu konuda daha farklı yollara da ihtiyaç duyarsan şu siteyi de (tıkla) incelemeni önerebilirim.

Önemli Not: Bu kitapla alakalı birbirinden ilginç yorumlar için aşağıdaki ekran görüntülerini incele:Dilersen 48 Saatte Etkili Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır? ve Bu Adet Kanı Büyüsü 24 Saatte Etkili başlıklı yazılarımı da okuyabilirsin.

Anahtar kelimeler: büyü bozma duası nasıl yapılır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder