3 Eylül 2015 Perşembe

Büyü Nasıl Anlaşılır, 10 Kesin Belirti ve İşaret

Büyü Nasıl Anlaşılır
Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır? 10 Kesin Belirti ve İşaret:

Maalesef, insanların normal ve doğal yollarla birbirlerine etki gösteremedikleri durumlarda devreye "sihir ve büyü" gibi tılsımlı yöntemler ve yollar giriyor. Kimileri, aşk büyüsü yaparak karşı tarafı kendine boyun eğdirmeye çalışırken kimileri de kara büyüyle işini halletmeye çalışıyor. Bu durumda birçok kişi büyüye maruz kalıyor ve hatta birçoğumuz büyüye maruz kaldığımızın farkına bile varamıyoruz. İşte bu yazı, büyü nasıl anlaşılır, sorusunun 10 kesin belirtisi ve işareti için kaleme alındı.


Aşağıdaki belirtileri kendi üzerinde veya yakınlarından biri üzerinde fark edilir bir şekilde görüyorsan, önerim şudur: Büyü Nasıl Anlaşılır başlıklı bu yazımda yer alan 10 kesin belirtiyi dikkatlice analiz etmelisin.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 1. Kesin Belirti

1. Ruh halinin çalkantısı.

Kendisine büyü yapılan kişinin ruhsal durumunun çalkantılı olması ve psikolojik kararsızlıklar yaşaması oldukça kuvvetli bir belirtidir. Çünkü büyü, enerjisi yüksek bir işlemdir ve bu yüksek enerji, kendisine büyü yapılan kişinin ruh halini direkt olarak etkiler.

Bilindiği gibi büyü, insanın bedensel ve ruhsal enerjisi ile oynama ve bu enerji yoğunluğunu değiştirme şeklinde karşımıza çıkan bir olaydır ve bu bağlamda kişinin enerji değişikliğini anlayabilmek için "psikolojik duygu durumu"na bakmak şarttır.

Eğer kendinde veya büyü yapılma olasılığı olan herhangi birinde "ciddi ruhsal değişimler" olduğunu hissedersen "büyü nasıl anlaşılır" sorusunun cevabını burada bulabilirsin.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 2. Yorgunluk Belirtisi

2. Yorgunluk işareti.

Büyü ve sihir, bazen muazzam bir enerji akışı sağlar ve bu enerji bedensel enerjiyi blokaj ederek kişide "garip bir yorgunluk" ve halsizlik meydana getirir.

Yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik, her ne kadar birçok bedensel rahatsızlığın da en önemli işareti olsa da "büyü işaretleri" arasında da mühim bir yere sahiptir. Tabi, burada farklı bir durum var: Bu yorgunluk, dışarıdan gelen bir baskının insanı çökertmesi şeklinde ortaya çıkar.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 3. Uyuyamama Belirtisi

3. Uyuyamamak.

İlk iki maddedeki enerji değişimi, sadece ruh halini değiştirip yorgunluk ve bitkinlik yapmaz; aynı zamanda geceleri farklı şeyler düşünüp zor uyumaya da sebebiyet verebilir.

Bu durum, insanların çoğunda "uykusuzluk" şeklinde ortaya çıkmasına rağmen, bazı kişilerde de aşırı uyku hali meydana getirebilir.

Burada önemli olan husus şudur: Kendisine büyü yapılmış olma ihtimali olan kişinin "uyku rutini"nde herhangi bir değişiklik var mı? Ciddi anlamda bir uykusuzluk veya aşırı uyuma isteği hasıl oluyor mu?


Büyü Nasıl Anlaşılır? 4. İdrar Belirtisi


4. Sık sık idrara çıkmak.

Sık idrar da "büyünün insan vücudunda meydana getirdiği garip enerji"nin bir başka dışa vurum şeklidir.

İnsanların neredeyse tamamı, bir büyüye maruz kalınca "idrar sorunu" ile karşılaşırlar. Tabi burada da "idrar sorunu" çoğu kez sık sık ve azar azar idrarını yapma şeklinde görülür.

Fakat bazı kişilerin enerji bedenlerindeki farklı işleyiş ve akış dolayısıyla "idrar sorunu" tam tersi bir görünüme de sahip olabilir. Yani bazı kişiler büyüye maruz kaldıklarında "idrar yapamama sorunu"yla da karşılaşabilirler.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 5. Morluk ve Leke İzleri

5. Bedenin bazı bölgelerinde meydana gelen morluk veya lekeler.

Bedenin bazı bölgeleri büyüye farklı tepkiler verir çoğu kez. Özellikle insan yüzünün büyü enerjisine verdiği tepkiler ilginçtir. Bu tepkilerden en belirgini yüz çevresinde ve yanakta oluşan sarılık ve solgunluktur.

Yüzde hafif ve belli belirsiz görülen lekeler de "büyü nasıl anlaşılır" sorusu bağlamında değerlendirilebilir.

Ayrıca bedenin muhtelif bölgelerinde görülen morluklar ve farklı lekeler de büyülerin insan bedeninde yarattığı reaksiyonlardan bazılarıdır.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 6. Farklı Dünya Hissi

6. Kendini farklı bir dünyada hissetme hali.

Büyüye maruz kalan insanların en sık gösterdikleri reaksiyon, kişinin kendisini farklı bir dünyada hissetme halidir. Burada kişi, kendisinin bu dünyaya ait olmadığını, sanki dünyaya yabancı olduğunu ve burada bulunmasının manasız olduğunu düşünür.

Bu duygu hali, bazen intihar eğilimine sürükler insanı; çünkü bu hisse kapılan kişi, şimdiye kadar dünyaya ilişkin edindiği her türlü deneyim ve yaşantının yok olup gittiğini ve bu dünyanın bildiği dünya olmadığını zanneder.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 7. Farklı Beden Duygusu

7. Ben bedenimin içinde değilim hissi.

Büyü nasıl anlaşılır, diyenler özellikle bu 7. işarete önem vermeli ve "farklı beden hissi"ni iyice analiz etmeliler, şöyle ki:

Bu duygu, insanın ruh-beden ilişkisinin kesildiğini zannetmesine ve hatta dokunduğu bedenin kendisine ait olmadığını düşünmesine neden olur. Bazı ağır ve tesirli büyüler, insanda farklı beden hissi yaratır ve bu durumun psikolojik bir sorun olduğu düşünülür.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 8. Aşırı Asabiyet

8. Aşırı sinirlilik ve asabiyet hali.

Büyü öncesinde oldukça ılımlı bir tabiata sahip olan birçok insan, büyü sonrasında oldukça gergin ve asabi olurlar. Bunun nedeni, dışarıdan vücuda giren farklı enerjinin vücutta ortaya çıkardığı bir tepkimedir.

Bu durum, bazen aşırı sinirli insanların aniden ve şaşılacak bir şekilde "halim selim ve mülayim" olmaları ile de sonuçlanır.

Evet, sakin ve yumuşak tabiatlı birinin aniden çılgına dönmesi de, oldukça asabi olan birinin birdenbire yumuşak bir fıtrata bürünmesi de büyünün dönüşümü ve işareti olabilir.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 9. Ayna Denemesi


9. Aynaya bakınca bir buğu hissetme.

Büyünün yapıldığı insanlar, dünyayı buğulu bir şekilde görürler ve bu bağlamda sanki görme yetileri zayıflamış gibi olur. Örneğin bir kağıdın üzerindeki yazıları okurken "eskisine göre" daha bulanık ve sisli bir görünümle karşılaşırlar.

Bunu, en bariz şekilde ayna karşısında test etmek mümkündür; çünkü berrak bir aynanın karşısında yapılacak olan "buğulu görme testi" büyük olasılıkla büyünün yapılıp yapılmadığını ortaya koyacaktır.

Büyü yapılan kişi, aynada kendi yüzüne baktığında aynanın değişik yerlerinde bir buğu olduğunu fark edecektir.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 10. İticilik Hissi

10. Evdeki iticilik.

Büyü nasıl anlaşılır, diyenlerin elindeki en büyük ölçülerden biri de "eve karşı antipati hissetme" duygusunu kontrol etmektir.

Eğer gerçekten eve karşı bir soğukluk ve iticilik hissi varsa ve bariz bir şekilde fark ediliyorsa o halde büyünün yapılmış olduğuna hükmetmek mümkündür. Tabi ki bu duygunun normal ve doğal koşullarda oluşması ve farklı bir nedeninin olmaması gerekir.


Önemli Not: Konuyla ilgili şu kitap da (tıkla) oldukça enteresan bilgiler barındırıyor.

Önemli Not 2: Bu kitapla alakalı birbirinden ilginç yorumlar için aşağıdaki ekran görüntülerini muhakkak incele:


Ayrıca 24 Saatte Etkili Büyü Bozma Duası ve 48 Saatte Etkili Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklarını da incelemelisin.

İlgili kelimeler: büyü nasıl anlaşılır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder