1 Şubat 2016 Pazartesi

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır Bozulur, Okumayan Pişman Olur!

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur
Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur, Okumayan Pişman Olur!

Bu yazıda, sadece papaz büyüsü nasıl yapılır ve nasıl bozulur, sorularının cevabını değil, aynı zamanda bu ilginç büyünün en hakiki ve en doğru şeklini de kadim büyü kitaplarının en açık anlatımıyla öğrenmiş olacaksın.

Şimdiye dek, papaz büyüsünün nasıl yapıldığını ve nasıl bozulduğunu gerçekten ve doğru bir şekilde anlatan hiçbir siteye denk gelmedim maalesef. Zaten birçok site, papaz büyüsünün bir kısmını aktarıp gerisini vermiyor veya yazıyı yazan kişi, büyünün devamı için kendisiyle iletişim kurulmasını talep ediyor.


Fakat ben, bu yazıda diğer sitelerin yaptığı uygulamaya muhalif olarak papaz büyüsü ile alakalı bütün detayları gözler önüne sermekle kalmayacağım; aynı zamanda bu harika etkili tılsımın bilinmeyen ve gizlenen birçok gizemine de ışık tutacağım.

Sana önerim şudur: Eğer papaz büyüsü hakkındaki tüm gerçekleri "kadim büyü kitaplarında" anlatıldığı şekliyle bilmek istersen, bu yazıyı son kelimesine dek dikkatlice okumalısın.

Papaz Büyüsü, Hangi Amaca Hizmet Eder ve Yapılma Sebebi Nedir?

Sevgili okurum, bu muazzam güçlü tılsımın yapılış amacı üzerinde duran kadim kitaplar (özellikle İbranice kitaplar) genellikle şöyle derler:

Bir büyünün enerjisi ne kadar geniş ve büyükse, o tılsımın yapılış amacı da o kadar dallanıp budaklanır. Yani bir büyü ne kadar fazla güce sahipse, o kadar farklı amaçla istimal edilebilir (kullanılabilir).

Peki, papaz büyüsü hakkında ne der bu kadim kitaplar? Derler ki, papaz büyüsü, enerji potansiyeli en güçlü olan büyülerden biri olduğu için neredeyse her amaçla kullanılabilecek acayip bir büyüdür.

Evet, bu büyünün enerji potansiyeli, onun neredeyse her türlü dileğe hizmet etmesi anlamına gelir. Fakat biz, büyünün yapılışının ilk aşamasında, bu tılsımı hangi amaçla yapıyorsak ona göre niyet etmeliyiz.

Mesela, sevdiğimiz insanı kendimize bağlamak istiyorsan şöyle bir niyetle işe başlamamız gerekir:

"Ben papaz büyüsünü, sevdiğim kişinin (örneğin Ali'nin) bana sırılsıklam aşık olması ve diğer kadınlardan tamamen uzak durması için yapıyorum. Niyetim budur, yolum sevgi ve muhabbet yoludur."


Tabi, bu büyüyü erkekler de yapabilir ve erkekler de kendi durumlarına göre niyet etmelidir.

Evet, yukarıdaki niyet cümlesini söyledikten sonra, papaz büyüsünün detaylarını uygulamaya başlayacağız, şöyle ki:


Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur
Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur


Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır, Bu Tılsımda Hangi Malzemeleri Kullanmalıyız?


Kadim kitaplar, bu büyünün 3 önemli malzemesi olduğunu söyler:

1. Yedi (7) adet adet kanı damlası. (Büyüyü erkekler yapacaksa 7 adet sperm damlası. Bu büyü sadece kadınların uyguladığı bir büyü değil, erkekler de bu olağanüstü büyünün muazzam gücünden faydalanabilir).

2. Yedi (7) damla temiz su.

3. Bir (1) adet beyaz kağıt.


Papaz büyüsüne niyet ettikten sonra, erkek uygulayıcılar, 7 damla sperm damlasını, kadın uygulayıcılar ise 7 damla adet kanını bir bardağın içine koymalıdır.

Diğer bir bardağın içine de 7 damla temiz su koymalı ve son olarak da bir adet beyaz kağıdıhazırlamalıyız.

Niyet ettikten ve bu malzemelerle temin ettikten sonra ise, tüm bu malzemelere hitaben 77 kez "Ya Apraziyal" tabirini kısık sesle söylemeliyiz.

Ya Apraziyal Nedir?

Ya Apraziyal tabiri, kadim büyü kitaplarında en çok kullanılan büyüsel tabirlerden biridir. Örneğin Ya Melamiyanan da çokça kullanılır; ancak papaz büyüsünün en büyük hüddamı Ya Apraziyal'dır.

Evet, büyüsel malzemelerimize 77 defa Ya Apraziyal tabirini okuduktan sonra, 7 damla suyu bir seferde 7 damla âdet kanının (veya spermin) içine boşaltmalıyız. Boşaltma işlemini müteakip de bu karışıma şu tılsımlı ve şiirsel dörtlükleri okumalıyız:

"Ey insanın hayati
İki sıvısı olan
Suyun gücüne sevin
Uyanmalı o devin.

Ey suyun berraklığı
Yıka diğer sıvıyı
Ey hüddam Apraziyal
Çabuk sar o yakıyı."


Bu şiirsel dörtlükleri suyla karışan âdet kanına (veya sperme) okuduktan sonra papaz büyüsünün son aşaması olan kağıt kısmına geçiyoruz şimdi de:

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur
Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur

Papaz Büyüsünün Kağıt Kısmı

Artık, elimizde sihirli bir karışım var ve artık bu karışımın kağıda temas etmesi gerekiyor. Bunun için de elimizdeki karışımı (yani suyla âdet kanı veya suyla sperm karışımını) bir seferde kağıdın üzerine dökmeli ve bu esnada da şunları söylemeliyiz:

"Kağıdın berraklığı, bu karışım sayesinde bulandı. Ama ben Apraziyal'ın bu bulanıklığı kısa sürede bertaraf edeceğinden emin ve bu konuda tamamen mutmainim. Ya Apraziyal, sakın yüzüme kara çalma!"

Bu sözleri de kağıda ve kağıdın üzerindeki karışıma söyledikten sonra, dikkatli bir şekilde kağıdı katlayıp içindeki karışımın taşmasına engel olmalıyız. Kağıdı katladıktan ve top haline getirdikten sonra, hiç kimsenin göremeyeceği bir yere saklayıp tam 7 gün boyunca orada kalmasını sağlamalıyız.

Evet, papaz büyüsü bu son aşamayı da tatbik ettikten sonra bitiyor; ancak birazdan büyünün nasıl bozulacağını da aktardıktan sonra, papaz büyüsü yapan herkesin mutlaka ama mutlaka bilmesi gereken 4 önemli noktayı da izah edeceğim.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?


Eğer sana veya yakınlarından birine papaz büyüsü yapıldığını düşünüyorsan, büyüyü aşağıdaki uygulamayla hükümsüz kılabilir, yani iptal edebilirsin:

7 kez İhlas Suresi'ni, 7 kez Felak Suresi'ni ve 7 kez de Nas Suresi'ni okuyup ardından da şu duayı okumalısın:

"Allah'ım, senin azametin karşısında her mahluk boyun eğmeye mahkûmdur ve her tılsım hükümsüz kalmaya mecburdur. Okuduğum surelerin hatırı için falan kişiye (veya bana) yapılan papaz büyüsü tılsımını da hükümsüz bırak. Âmin."

Papaz Büyüsü Hakkında Çok Önemli 4 Nokta

1. Her tılsımın bir yapılış günü vardır, papaz tılsımı da pazar günü sabah erkenden yapılmalıdır.

2. Bu büyünün yapılışında da bozuluşunda da niyet çok önemli olduğu için niyet kısmına azami derecede önem verilmelidir.

3. Büyülerin bazen tersine sonuç doğurduğu gerçeği, daima akılda tutulmalı ve mümkün mertebe büyüden uzak durulmalıdır.

4. Büyüde kullanılan Ya Apraziyal, çok güçlü bir hüddam olduğu için dikkatli olmalısın; hatta mümkünse papaz büyüsü yapmak yerine hiçbir tehlikesi olmayan aşk dualarına yönelmelisin.

Örneğin şuradaki (tıkla) aşk duaları, bu tılsımın olumsuz etkilerinden ve tehlikelerinden uzak olduğu için çok daha iyi bir seçim olacaktır.


Kaldı ki bu duaların çok etkili olduğunu anlatan yüzlerce yorum da var. İşte En Etkili Aşk Duaları Kitabı'nın etkili yorumlarından bir demet:


Ayrıca Nazar Duası İçin Bu Yazıyı Kesinlikle Okumalısın ve Kenzül Arş Duası İçin Bu Yazıyı Mutlaka Oku, Kesin Etkili adlı yazıları da incelemek isteyebilirsin.

İlgili kelimeler: papaz büyüsü nasıl yapılır ve bozulur

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder