25 Eylül 2016 Pazar

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır, Okumayan Pişman Olur!

ayırma büyüsü nasıl yapılır

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır, Okumayan Pişman Olur!

Not: Ayırma büyüsü hakkındaki bu yazıyı okuduktan sonra, kendi başınıza ve hiç kimseden yardım almadan ayırma büyüsü yapabileceksiniz. Hem de çok basit birkaç malzeme ile. Fakat bunun için, yazıdaki önemli ayrıntıları dikkatle takip etmeli ve büyünün işlem basamaklarını aynen uygulamalısınız.Sevgili okurlar, bu yazımızda size asırlarca en etkili ayırma büyüsü olarak bilinen "sihr-i firak" hakkında bilgi aktarıp bu çok etkili büyünün nasıl yapıldığını izah edeceğiz. Şimdi sırasıyla bu tılsımın detaylarını ve işlem basamaklarını maddeler halinde aktaralım:

Ayırma Büyüsü Ne İşe Yarar?

Bu büyü, iki kişinin birbirinden ayrılmasını ve manevi anlamda soğumalarını sağlamak için uygulanır. Bu uygulamada kullanılan en önemli hüddam (görevli varlık) olan Melamiyanan, insanların arasını açmak ve onları birbirinden ayırmak için başvurulan en önemli hüddam olarak bilinir. Zaten Melamiyanan, "ayırma ve soğutma hüddamı" anlamına gelen hüddamü'l-firak olarak tanınır.

Kısaca ayırma büyüsü, birbirinden soğuması amaçlanan iki kişinin ayrılması ve birbirlerine sırt dönmesi için uygulanır.

Ayırma Büyüsü ve Ya Melamiyanan

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Melamiyanan isimli hüddam, hüddamü'l-firak adıyla tanınır ve ayırma hüddamı görevini ifa eder. Dolayısıyla iki insanın arasını açmak ve onların birbiriyle olan gönül bağlarını koparmak isteyen herkes, Hüddam Melamiyanan'a başvurmak zorundadır. İşte biz de bu görevli hüddamın gücünden faydalanacağız. Detaylar aşağıda:

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?


Bu büyünün ilk aşaması niyet aşamasıdır ve niyet aşamasında "aralarının açılmasını ve ayrılmalarını istediğiniz iki kişinin ismi" bir kağıda yazılır.

Bir boş kağıt alın ve bu kağıda ayırmak istediğiniz iki kişinin ismini yazın: Örneğin Ali ve Selin.

Sonra bu kağıda 27 kez Ya Melamiyanan okuyun ve ardından da şu tılsımlı ve şiirsel sözleri söyleyin:

"Melamiyanan için
Ağlayın için için
Birbirinden ayrılsın
Ve olsunlar o biçim.

Kalem kağıdı yazar
İçimde derdim azar
Melamiyanan sihri
Kavuşmaları bozar.

Ne kalp kaldı ne akıl
Onları bağlayan kıl
Ey ayırma büyüsü
Benim için yan yakıl.

Şifa bulsun gönüller
Bitsin sahte sevenler
Sevdalar sona ersin
Başlasın diz dövenler."


Evet, kağıda yazdığınız isimlere tam 27 kez Ya Melamiyanan okuduktan sonra, yukarıdaki şiirsel ve tılsımlı tabirleri de o isimlerin altına yazıyoruz ve okuyoruz.

Kısaca 2 isme 27 kez Ya Melamiyanan okuyacaksınız ve yukarıdaki 4 adet tılsımlı dörtlüğü o isimlerin altına yazacak ve yazdıktan sonra da 1 defa okuyacaksınız.

Böylelikle ayırma büyüsünün birinci aşamasını bitirmiş olacaksınız. Şimdi de ayırma büyüsünün ikinci aşamasına geçelim:

ayırma büyüsü nasıl yapılır


Ayırma Büyüsünün Malzemeleri: Kağıt ve Kalem

Şimdi az önceki kağıdı bir köşeye bırakıp farklı bir boş kağıt alın ve o boş kağıda şunları yazın:

"Kaderin sırrı, insan aklının ve idrakinin ihata sınırlarının haricinde ve insan zekasının fevkindedir. Melamiyanan, insanları birbirine soğutup kısa ve uzun vadede onların kalplerine hükmeder ve onların ebediyen ayrılmasına aracılık eder. Bu sır, eskilerin kadim sırrı ve bilgilerin esrarı içerisindedir ve hüddamü'l-firak dışında hiç kimse bu sırra vakıf olamaz."

Evet, yukarıdaki ifadeleri herhangi bir kurşun veya tükenmez kalemle boş bir kağıda yazmalı ve yazım aşamasından sonra, kağıdı ikiye katlayıp önceki kağıdın yanına koymalısınız. (Bu son kağıdı 2 kez katlamalısınız, bu sayede üst üste 4 parça olur.)

İki kez katladığınız kağıdı önceki kağıdın yanına koyduktan sonra, şimdi de bu iki kağıda hitaben şu şiirsel ve tılsımlı dörtlükleri okumalısınız:

"Kalem ve iki kağıt
Bunlar sevdaya ağıt
Ey sevgili görevli
Aralarını dağıt.

Kuyudan su çekenler
Tarlaya yem ekenler
Kaldırın bu tılsımı
Gözyaşını dökenler."


Bu dörtlükleri, yan yana koyduğumuz iki kağıda okuduktan sonra, iki adet kağıdı elinize alıp 27 defa Ya Melamiyanan okumalı ve bu iki kağıdı korunaklı bir yerde muhafaza etmelisiniz.

Kağıtları muhafaza edeceğiniz yer, hiç kimsenin ulaşamayacağı ve göremeyeceği bir yerde muhafaza edilmeli ve tam 27 saat boyunca burada kalmalı.

Bu şekilde ayırma büyüsü bitmiş oluyor, ancak aşağıdaki 5 maddeyi mutlaka bilmeli ve büyüyü de bu 5 maddeyi göz önünde bulundurarak yapmalısınız. Fakat öncesinde ayırma büyüsü nasıl bozulur, sorusuna cevap verelim:

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?


Kıbleye dönüp diz üstü çökerek 3 defa Felak ve 3 defa da Nas Suresi okunduktan sonra, ayırma büyüsünün işlem basamakları aynen tekrar edilir. Yani büyü yapılırken uyguladığımız işlemleri aynen tekrar etmeli, fakat öncesinde 3 Felak ve 3 de Nas Suresi okumalısınız. Böylelikle ayırma büyüsü bozulmuş olur.

Ayırma Büyüsü Hakkında 5 Önemli Detay


1. Yirmi yedi (27) sayısı, Melamiyanan adlı hüddamın sihirli sayısıdır, bu nedenle bu sayıyı eksik ya da fazla okumamalısınız.

2. Bu büyüde okunan şiirsel ifadeler ve tılsımlı tabirleri sadece 1 kez okumalısınız.

3. Ayırma büyüsünü herhangi bir günün seher vaktinde uygulamanız daha iyi olur.

4. Eğer yaptığınız büyü etkili olursa, 24 saat içinizde bunu içinizde hissedip anlarsınız.

5. Melamiyanan adlı hüddam, oldukça tehlikeli bir hüddamdır ve muazzam bir enerjiye sahiptir. Dolayısıyla bu konuda temkinli olmalı ve mümkünse bu ayırma büyüsüne müracaat etmemelisiniz.

Biz, bunun yerine size En Etkili Aşk Duaları isimli çalışmayı tavsiye ederiz. Çünkü bu kitaptaki dualar, hem zararsız hem de çok etkili.

Kitaba buradan (tıklayın) ulaşmanız mümkün.

En Etkili Aşk Duaları Kitabıyla alakalı birbirinden ilginç ve etkili yorumların bir kısmını aşağıya alıyoruz:


Ayrıca 3 Adet Mükemmel Etkili Bereket Duası ve Aşk Duası Arayanlar Bu Yazı Tam Size Göre başlıklarını da inceleyip gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Anahtar kelimeler: ayırma büyüsü nasıl yapılır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder