28 Eylül 2016 Çarşamba

Büyü Çeşitleri Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gereken 12 Gerçek

buyu cesitleri

Büyü Çeşitleri Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gereken 12 Gerçek

Not: Bu yazıda hem büyü çeşitleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız hem de hayatınızı değiştirecek bir sürprizle karşılaşacaksınız. Bu sürprizi öğrenmek için her maddeyi dikkatlice okumalısınız.

Sevgili okurlar, büyü çeşitleri hakkında aşağıda izah ettiğimiz 12 şaşırtıcı gerçeği bilmeden büyü yapmaya veya yaptırmaya kalkışmayın sakın. Çünkü aşağıdaki 12 ilginç ve şaşırtıcı gerçek, hem sizin büyüye bakışınızı değiştirecek hem de çevrenizde görüp de pek anlam veremediğiniz olaylara ışık tutacak. Öyleyse başlayalım:


Büyü Çeşitleri Hakkında 1. Şaşırtıcı Gerçek: Ak Büyünün Sırrı

Sevgili okurlar, büyü çeşitleri içerisinde en çok duyduğunuz büyü grubundan biri olan "ak büyü", özellikle masum amaçlara yönelik yapılan ve herhangi bir art niyet taşımadan kullanılan büyüleri kapsar.

Ak büyü, en masum büyü kategorisinde yer almakla birlikte yine de büyü olması hasebiyle bazen ters tepkilere yol açabilir. Örneğin ak büyüde en çok istimal edilen (kullanılan) görevli hüddamlardan biri olan Hüddam Melamiyanan, bazı durumlarda kişilerin psikolojik sıkıntılar yaşamasına neden olabiliyor.

Büyü Çeşitleri Hakkında 2. Şaşırtıcı Gerçek: Kara Büyünün Laneti

Değerli okurlar, büyü çeşitlerinden biri olan ve sıklıkla başvurulan kara büyü, ak büyünün tersine kötü niyetli taleplerin ön planda olduğu bir büyü türüdür.

Kara büyü, karşı tarafın dilinin bağlanmasından tutun o kişinin tuvalete çıkmamasına ve hatta açlıktan ölmesine veya intihar etmesine kadar acayip alanlarda kullanılan bir büyü türüdür.

Kara büyünün en çok kullanılan hüddamı, Hüddam Apraziyal Efendi'dir ve Apraziyal Efendi, oldukça tehlikeli ve korkunç bir hüddam olarak bilinir.


Büyü Çeşitleri Hakkında 3. Şaşırtıcı Gerçek: Kara Büyünün Alt Dalları


Bu kısımda size kara büyü denince akla gelebilecek bazı büyü türlerini maddeler halinde aktaralım:

"adet kanı büyüsü
ayırma büyüsü
bağlama büyüsü
canbar aşk büyüsü
ceviz büyüsü
çingene büyüsü
dil bağlamak için büyü
domuz büyüsü
domuz yağı büyüsü
evlilik büyüsü
iğne büyüsü
karabiber büyüsü
muhabbet büyüsü
papaz büyüsü
sabun büyüsü
saç büyüsü
vampir büyüsü
voodoo büyüsü
yıldız büyüsü
yumurta büyüsü
uyku büyüsü
zenginlik büyüsü
soğutma büyüsü
kabala büyüsü
mum büyüsü
tırnak büyüsü
azem büyüsü
hamse büyüsü nedir
kocadan ayırma büyüsü
mender büyüsü
nasip kapama büyüsü
ruh büyüsü
rüzgar büyüsü
zilhar büyüsü
zombi büyüsü
eşleri ayırma büyüsü
at nalı büyüsü"


Bunlar gibi daha yüzlerce kara büyü çeşidi, bize kara büyünün ne kadar geniş ve derin bir konu olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Büyü Çeşitleri Hakkında 4. Şaşırtıcı Gerçek: Büyüler, Nereden Güç Alır?

Her büyü, enerjisini o büyünün görevli hüddamından alır ve o büyünün görevli hüddamı ise, enerjisini evrenden alır. Dolayısıyla büyünün hüddamının evrenden aldığı enerji kapasitesi, o büyünün de etki gücünü belirler.

Burada, şöyle bir benzetme yapabiliriz: Bazı hüddamlar çok zayıftır, çünkü onların evrenden çekebilecekleri enerji miktarı, bir çay bardağı kadardır. Fakat Apraziyal Efendi gibi bazı hüddamlar, evrenden kepçeler dolusu enerji çekip onu kullanma potansiyeline sahiptirler.

Büyü Çeşitleri Hakkında 5. Şaşırtıcı Gerçek: Büyü Yapanlara Ne Olur?

Büyü yapan medyumlar veya görevli hüddamları kendi emrinde çalıştıran hocalar, genellikle emirleri altındaki hüddamı zaptedemez ve onun gücüne karşı zayıf düşer. Bu zaafiyet, genellikle büyü yapan kişinin aktif konumdan pasif konuma düşmesi ile sonuçlanır.

Tabi büyü yapan hoca veya medyum, zayıf konuma düştüğünde o büyünün hüddamı, o medyumun iradesini kendi eline geçirip ona istediği şeyleri yaptırmaya başlar. Bu nedenle eğer büyü yapan kişi, işinin ehli değilse hüddamların elinde oyuncak haline dönüşebilir. Birçok medyumun böyle kötü bir akıbete maruz kaldığı söylenir.


buyu cesitleri


Büyü Çeşitleri Hakkında 6. Şaşırtıcı Gerçek: Büyü Yaptırmak Mantıklı mıdır?


Biz, hiçbir zaman büyü yaptırmayı tavsiye etmedik ve etmiyoruz; çünkü büyü yaptıran kişiler, öyle ya da böyle büyünün hüddamı ile ilişkiye girer ve bu ilişki, genellikle kötü bir eylem ile sonuçlanır.

Dolayısıyla bize büyü yaptırmanın mantıklı olup olmadığını soran okurlarımıza bu konuda hiçbir şekilde açık kapı bırakmamaya çalışıyoruz. Çünkü bize gelen yüzlerce mesaj, büyülerin hem yapana hem de yaptırana verdiği zararları gözler önüne seriyor.

Ayrıca, size aşağıda vereceğimiz müjde, hiçbir büyüye ihtiyacınız olmadığını da gözler önüne serip sizi rahatlatacak ve rahat bir nefes almanızı sağlayacak.

Büyü Çeşitleri Hakkında 7. Şaşırtıcı Gerçek: Büyüler Ne Kadarlık Bir Etkiye Sahiptir?

Büyülerin etki süresi, genellikle istihdam edilen (görevlendirilen) hüddamın evrenden aldığı enerjiye bağlıdır. Bu bağlamda bazı büyüler sadece birkaç dakika boyunca etki ederken bazı büyüler ise yıllar yılı etkisini gösterir.

Tabi burada, büyünün etki gücü ile potansiyel zararı arasında doğrudan bir ilişki olduğunu da dile getirmek zorundayız. Yani bir büyü ne kadar uzun süreli bir etkiye sahipse o kadar tehlikeli ve risklidir.

Büyü Çeşitleri Hakkında 8. Şaşırtıcı Gerçek: Büyü Yapılan Kişi Neler Hisseder?

Kendisine büyü yapılan kişi, öncelikle acayip bir gerilim ile gerilir ve kendisini bir anda yorgun ve bitkin hisseder.

Büyüye maruz kalan kişinin yaşama sevincini yitirip kendisini bir ölü gibi hissetmesi ise, en büyük büyü belirtileri arasında sayılır.

Büyü Çeşitleri Hakkında 9. Şaşırtıcı Gerçek: Bütün İnsanlara Şirin Görünmek mi?

Bazı büyü türlerinin sizi karşılaştığınız bütün insanlara şirin gösterdiğini ve her insanın ister istemez sizi sevmek zorunda kaldığını biliyor muydunuz?

Evet, büyü çeşitlerinden biri olan şirinlik büyüsü, karşınıza çıkan her insanın gönlünün size meyletmesine ve sizin son derece masum ve kibar, tatlı ve çekici görünmenize vesile olur.

Büyü Çeşitleri Hakkında 10. Şaşırtıcı Gerçek: Tüm İnsanların Nefreti mi?


9. maddede izah ettiğimiz şirinlik büyüsünün ters tepmesi durumu mümkün mü peki? Maalesef mümkün, çünkü bazı kişilerin yapmış veya yaptırmış olduğu şirinlik büyüsü, o kişinin tüm insanların nefretini çekmesine sebep olmuştur.

Bu duruma büyünün ters tepmesi anlamında "efsun-i ezdâd" adı verilir. Yani büyü ters teper ve büyünün hüddamı, sizin yüzünüze bir kötülük perdesi çeker. Bu nedenle de her karşılaştığınız insan sizden uzak durmaya çalışır.

Büyü Çeşitleri Hakkında 11. Şaşırtıcı Gerçek: Dualar Büyüleri İptal Edebilir mi?


Size bu konuda az da olsa rahatlatıcı bir haber verebiliriz: Evet, dualar bazı büyülerin etkisini iptal edebilir. Bu konuda Peygamber Efendimiz (sav), duanın Rahmâni, büyünün ise şeytani olduğunu, Rahmâni olan kavramların şeytani olan kavramlara üstün geleceğini dile getirir.

Ne var ki bazı kara ve kızıl büyülerin çok güçlü olduğunu ve birçok duaya karşı oldukça dirençli olduğunu da belirtmek zorundayız. Bu nedenle büyü yapmak veya yaptırmak istiyorsanız en az 5 kez düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü 10. maddede izah ettiğimiz "efsun-i ezdâd", sizin de başınıza acayip musibetler açabilir.

Büyü Çeşitleri Hakkında 12. Şaşırtıcı Gerçek: En Doğru ve Emin Yol

Bildiğiniz gibi hüddamlar, büyünün enerjisine karar veren görevli varlıklardır ve her büyü, hüddamı ile ayakta durur. Fakat büyülerin hüddamları, kendi özgürlüklerine düşkün oldukları için büyü yapan veya yaptıran kişinin emrine ve iradesine karşı çıkmaya çalışırlar.

Bazı hüddamların çok çok güçlü olduğunu hesaba katacak olursak, bu varlıkların kendi özgürlükleri için bize her türlü zararı verebileceklerini de kavramış oluruz. Nitekim, bazı hüddamlar, kişiyi gece uyurken rahatsız ve taciz eder bazıları ise, kişinin toplum içinde yalnız kalmasını bekler.

Sizin anlayacağınız, büyü yapmadan veya yaptırmadan evvel en az 5 kez düşünmeniz gerekir, çünkü hüddamların güvenilmez varlıklar olduğu bilinen bir gerçektir.

Peki, daha sağlam bir yol var mı? Tabi ki var: Dua etmek. Peygamber Efendimiz aleyhissalatu vesselam, en zayıf duanın en güçlü büyüden daha etkili olduğunu dillendirir.

Bu sözün ne kadar doğru olduğunu anlamak isterseniz Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar isimli harika dua kitabını incelemenizi öneririz. Kitaba buradan (tıklayın) ulaşabilirsiniz.

Her Kapıyı Açan Anahtar Duaların ne kadar etkili olduğunu anlamak için aşağıdaki yorumlara göz atabilirsiniz:
Ayrıca 3 Adet Mükemmel Etkili Bereket Duası ve Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır, Okumayan Pişman Olur başlıklarını da tavsiye ederiz.

Anahtar kelimeler: büyü çeşitleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder