2 Ekim 2016 Pazar

Cin Çarpması Hakkında 8 Kesin Gerçeği Bilmelisiniz!

cin çarpması

Cin Çarpması Hakkında 8 Kesin Gerçeği Bilmelisiniz!


Sevgili okurlar, size cin çarpması hakkında en detaylı ve en doğru bilgileri aktaracağımız bu yazımızda lütfen yazının bütün detaylarını dikkatlice takip edin ve izah edeceğimiz 8 maddeyi de iyice anlamaya çalışın.


Çünkü yukarıdaki paragrafta da belirttiğimiz gibi cin çarpması hakkındaki en kesin doğruları ve bu musibetten nasıl kurtulacağınızı öğreneceksiniz. Yeri gelmişken ifade edelim ki yazı içinde aynı zamanda çok mühim bir süprizi de sizinle paylaşacağız. Maddeler halinde gidelim:

Cin Çarpması Hakkında 1. Gerçek: Cin Çarpması Nedir ve Nasıl Olur?


Cinler taifesinden biri veya birkaçı herhangi bir kişiye musallat olduğunda, ilk olarak o kişide baş dönmesi ve mide bulantısı gibi hafif belirtiler baş gösterir.

Eğer cin veya cin taifesinden bir grup, o kişiye tamamen musallat olup onu gerçekten çarpmak isterse, sonraki süreçte o kişiye daha şiddetli darbeler indirirler.

Bu darbeler, hem bedensel hem de ruhsal olur ve kişi bedeninin muhtelif yerlerinde morluklar veya kızarıklıklar görmeye başlar. Özellikle sabah uyandığında kendi üzerindeki elbiselerde değişiklikler (yırtık, sökük gibi) fark eder.

Kişi, eğer cin çarpmasına maruz kalmışsa aynı zamanda çevresinde hiç tanımadığı varlıklar veya insanlar görmeye (halüsünasyonlar) başlar.

Cin Çarpması Hakkında 2. Gerçek: Cinler İnsanları Neden Çarpar?

Cinler, kendi enerjilerinden daha düşük enerjiye sahip olan kişilerin üzerinde tahakküm (hakimiyet) kurmak isterler. Bu nedenle manevi anlamda boşlukta olan veya hayatını anlamsızca ve gayesizce geçiren insanlara musallat olurlar.

Fakat cinler sadece düşük enerjili insanlara musallat olmaz ve yalnızca onları çarpmaz. Aynı zamanda aşık olduğu insanın eşine veya partnerine de (kıskançlık dürtüsü ile) musallat olabilirler.

Daha bunun gibi birçok faktör, kişinin cin çarpmasına uğramasının sebebi olabilir.


Cin Çarpması Hakkında 3. Gerçek: Cin Çarpmasının Belirtileri Nelerdir?


Yukarıda kısmen değindiğimiz birkaç belirtiyi şimdi de etraflıca maddeleyelim:

√Gözlerinizde belirgin olmayan bir kızarıklık oluşur.

√Mide bulantıları hafiften yoklamaya başlar.

√ Ruhsal anlamda bir çökkünlük ve hayata karşı bıkkınlık başlar.

√ Kalbin ritminde garip şekilde değişiklik hissedilir.

√ Gereksiz yere ve hiç beklenmedik şekilde unutkanlık başlar.

√ Geceleyin uykular bölünür ve kâbus dolu rüyalar sizi rahatsız eder.

√ İnsanlar, sizde negatif bir enerji olduğunu fark eder ve sizden kenar gezmeye(uzak durmaya) çalışırlar.

√ Yolda yürürken yeryüzünün ayağınızın altından kayıp gittiğini zannedersiniz.

√ Ani irkilmeler olur ve bunun neden kaynaklanıyor olduğunu kestiremezsiniz.

√ Cinsel performansınız ve libidonuz bazen tavan yapar bazen de dibe vurur.


Ve daha bunlar gibi hayatınızda çok az karşılaştığınız garip değişiklikler sizi rahatsız etmeye başlar.

Cin Çarpması Hakkında 4. Gerçek: Eğer Bir veya Birkaç Cin Tarafından Çarpıldıysanız Ne Yapmalısınız?

Eğer cin çarpmasına uğradığınıza inanmaya başladıysanız ve yukarıda sıraladığımız belirtilerin en az 3 tanesini yaşamaya başladıysanız kendinize bir şekilde önlem almalı ve bu duruma bir çözüm bulmalısınız.

Peki, böyle vahim ve kötü bir durumda neler yapılabilir?

Bu durumda yapacağınız ilk şey, siz müsaade etmedikçe cinlerin size ciddi bir zarar veremeyeceği gerçeğini kavramaktır. Evet, cinler düşük enerjili insanlara musallat olurlar; ama cinlerin musallat olduğu kişi eğer iradeli ve dirayetli davranıp dik durursa cinler o kişiye ciddi bir zarar veremezler.

Ayrıca böyle bir durumda Allah'a yönelip sizi her türlü musibetten muhafaza buyurması için şu ayet-i kerimeyi (mealen) okumalısınız:

"Allah, muhafaza edenlerin en hayırlısıdır ve O, merhamet edenlerin de en şefkatlisidir."

Allah'ın izniyle bu ayet-i kerime sizi muhafaza edecektir.

cin çarpması


Cin Çarpması Hakkında 5. Gerçek: Cin Çarpmasına Nasıl Önlem Almalısınız?

Cin çarpması karşısında alınabilecek en güzel önlemlerden biri de Muavvizeteyn olarak bilinen Felak ve Nas Sureleri'dir. Çünkü bu 2 sure, kalpten inanarak okuyan kişiyi Allah'ın yarattığı bütün şerli mahlukata karşı muhafaza eder.

Bunun dışında size aşağıda bahsini edeceğimiz dua kitabında yer alan ve cin çarpmasına hem şifa hem de önlem olarak okunabilecek duayı tavsiye edeceğiz.

Cin Çarpması Hakkında 6. Gerçek: Cinleri Neler Uzaklaştırır?

Toplumda cinleri nelerin uzaklaştıracağına dair çok değişik söylentiler var, fakat bu söylentilerin birçoğu gerçeği yansıtmıyor.

Örneğin iğnenin ve gümüşün cinleri uzaklaştırdığına inanılır; ne var ki sahih kaynaklarda böyle bir izahat bulunmamaktadır.

Peki, cinleri neler uzaklaştırır? Sevgili okurlar, cinleri insanlardan uzak tutan en güçlü iksir, Ayete'l-Kürsi'dir. Çünkü Ayete'l-Kürsi, Allahu Teâlâ'nın muazzam ve eşsiz saltanatına vurgu yaparak cinlerin tir tir titremesine vesile olur.

Cin Çarpması Hakkında 7. Gerçek: Cinler Âlemi Nasıl Bir Âlemdir?


Allahu Teâlâ, bize cinlerin dumansız ve yalın bir ateşten yaratıldığı gerçeğini anlatır Kur'an-ı Azimüşşan'da. Aynı zamanda insanların cinleri göremediği ama cinlerin insanları gördüğü şeklinde rivayetler aktarılır.

Dolayısıyla cin taifesinin de bizim dünyamızda yaşadığı ve bizim alemimize benzer bir âlemde yaşadıkları söylenebilir. Bununla birlikte onların aleminde para gibi bir araç olmadığı ve onların zaten her istediklerine rahatlıkla kavuştuğu anlatılır.

Yani onlar dünya hayatında biz insanlar gibi meşakkat ve zahmet çekmeden daha rahat bir hayat yaşarlar, tabi bunun karşılığında daha çetin imtihanlardan geçerler.

Cin Çarpması Hakkında 8. Gerçek: Cinlerden Kurtulmanın En Sağlam ve Güvenilir Yolları Nelerdir?

Yukarıda bunun en güzel ve işlevsel yolunun dua olduğunu belirttik. Şimdi de size bu duanın özellikleri hakkında bilgi verelim:

Cin Çarpması Hakkında Yazının Başında Sözünü Ettiğimiz Müjde

Sevgili müminler, Peygamber Efendimiz aleyhissalatu vesselam duanın gücüne vurgu yapmak için, gerçekten ve içtenlikle dua etseydiniz dağlar yerinden oynardı, diyor ve bizi her fırsatta Allah'ın yüce dergahına iltica etmeye sevk ediyor.

Biz de bu peygamber buyruğuna itimat ederek her türlü musibete ve belaya karşı Allah'a el açıp yardım dilemeliyiz.

Bu bağlamda size Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı isimli harika çalışmayı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu kitapta hem cin çarpmasına karşı yapılacak muazzam etkili dualar var hem de her türlü ihtiyacımıza karşı harika dualar var.

Kitaba buradan (tıklayın) ulaşabilirsiniz.


Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı ile alakalı çok güzel ve etkili sonuçların bir kısmını aşağıdaki yorumlardan okumanız mümkün:İsterseniz Büyü Çeşitleri Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gereken 12 Gerçek ve Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılı, Okumayan Pişman Olur başlıklı yazılarımızı da okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili kelimeler: cin çarpması

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder