14 Ekim 2016 Cuma

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur, En Kesin Bilgiler!

ermeni büyüsü

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur, En Kesin Bilgiler!

Sevgili okurlar, bu yazımızda ermeni büyüsü olarak bilinen aşık etme ve bağlama büyüsünün bilinmesi gereken her noktasını size aktaracağız.

Bu yazıda hem ermeni büyüsünün nasıl yapıldığını hem de nasıl çözülüp bozulduğunu en net ifadelerle öğreneceksiniz. Hemen şunu belirtelim:


Birçok medyum, ermeni büyüsünü kendi sitesinde aktarmaz; çünkü gelen kişiyi kendisine yönlendirip o kişiden kazanç sağlamaya çalışır. İşte bu nedenle ermeni büyüsü gibi büyülerin gerçek ve tam halini internet ortamında bulmak oldukça zordur.

Fakat biz, medyum olmadığımız ve bu konuda da hiçbir çıkarımız olmadığı için size ermeni büyüsü nasıl yapılır ve bozulur, sorularının cevabını bütün detaylarıyla vereceğiz. Lütfen her satırı dikkatle okuyun ve büyünün yapılış aşamalarına dikkat edin.

Ermeni Büyüsü Ne İçin Yapılır?


Bu tılsım, genellikle birini kendine bağlamak ve aşık edip gönül vermesini sağlamak için yapılır. Bu yönüyle ermeni büyüsü, bir ak büyü kabul edilir; ne var ki kadim büyü kitaplarından bazıları, büyü içerisinde kullanılan "Hüddam Çar" dolayısıyla bu büyünün kara büyü olduğunu da iddia ederler.

Bu büyünün sadece aşık etme ve bağlama büyüsü olarak değil, giden eşi veya partneri geri döndürme büyüsü olarak da istimal edildiğini (kullanıldığını) belirtmemiz gerekiyor. Yani bu çok etkili tılsım, aynı zamanda giden sevgilinin kalbini kendimize mühürlemek için de yapılır.


Ermeni Büyüsünü Kimler Yapabilir?


Normalde, birkaç adet saç teline sahip olan herkes, bu muazzam sihrin güçlü etkisini uygulayıp yapabilir. Zaten birazdan öğreneceğiniz gibi, bu büyü birkaç basit uygulama ile kolaylıkla uygulanabilir. Fakat bazı sahte medyumlar ve sözde hocalar, bu ve benzeri büyülerin sadece kendileri tarafından tatbik edilebileceği yalanına başvururlar. Gelin onları bir tarafa bırakıp ermeni büyüsünün yapılışına geçelim:

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün uygulaması için evvela boş ve sakin bir alana geçmelisiniz, öyle ki bu mekânda sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceğinden emin olmalısınız. Sükûnet dolu bir ortama geçtikten sonra bir beyaz kâğıt (mümkünse A4 kâğıdı) ve bir siyah kurşun kalem hazırlamalıyız.

Siyah kalemin hem dışı hem de içi siyah olmalı, yani hem yazısı hem de görünüşü siyah olmak zorunda. Bu malzemeleri bir araya getirdikten sonra sakin bir ortamda siyah kalemi, beyaz A4 kâğıdının üzerine bırakıp şöyle demelisiniz:

"Hüddam Çar bize gelsin, benim amacım görsün, bize merhamet etsin, sizden de aşk yaratsın. Hüddam Çar, çare bulur, bize de merhem olur, elbet aşkım da kalır. Bağla bizi Hüddam Çar, olsun sevdiceğim yar. Onu benim kalbime, beni de onunla kar."


Bu ifadeleri söylerken sevdiğimiz ve kendimize bağlamak istediğimiz kişiyi sürekli olarak aklımızda tutmamız gerekir; aksi takdirde ermeni tılsımı etkisini gösteremez.

Tam da bu noktada ermeni büyüsünün asli hüddamı olan Hüddam Çar hakkında mutlaka bilmeniz gereken birkaç noktayı aydınlatalım:

Ermeni Büyüsü ve Çar Hüddamı


√ Bu hüddam, baş hüddamlardan biridir ve oldukça güçlüdür. Öyle ki kadim büyü kitapları, bu hüddamı "hüddam-ı ser-i yaver" olarak tanımlar. Yani bu hüddama, başyardımcı adını verirler.

√ Bir hüddam ne kadar güçlü olursa o kadar çok büyüde kullanılır, işte Hüddam Çar da "odkara aşk büyüsü" gibi birçok büyüde kullanılır.

√ Bu hüddam, attığı kördüğüm ile meşhur olup kendisinden daha güçlü kördüğüm atan yoktur. Dolayısıyla buna "akd-i hüddam" denir. Bu ifade "düğümü güçlü" anlamına gelir.

Bu önemli bilgileri takiben şimdi ermeni büyüsünün detaylarına devam edelim:

ermeni büyüsü


Ermeni Büyüsü ve Saç Teli


Yukarıda, siyah kalemi beyaz kağıdın üzerine koyup bazı sözler söylemiştik, işte o sözleri takiben şimdi de kendi saç tellerimizden 3 adet koparıp onları da kağıdın üzerine koymalısınız.

Evet, kendi saç tellerinizden (sevdiğimiz kişinin değil) 3 tanesini kağıdın üzerine koyduktan sonra, aşağıdaki tılsımlı dörtlükleri söylemelisiniz:

"Ey saçımın telleri
Bağlayın o elleri
Gülümseyen o yüzü
Ve o tatlı dilleri.

Kalem kağıda değer
Saç telim boyun eğer
Kalbime hükmeden aşk
Kara sevdaymış meğer.

Suçu yoktur gönlümün
Sebebi yok ölümün
Aman suyu bitmesin
Şakırdayan gölümün.

Ey Hüddam Çar çare ol
Kalpteki aşka bir yol
Sakın beni terk etme
Daima kalbime dol.

Artık kalbim elinde
Kader senin dilinde
Bırak o da savrulsun
Bu sevdanın yelinde."


Yukarıdaki ifadeleri (tılsımlı ve şiirsel dörtlükleri) bir kez okuduktan sonra saç tellerini tekrar başımıza koymalı ve kağıdın üzerine yukarıdaki şiirsel tılsımları bir kez yazmalıyız. Bu şekilde ermeni büyüsünü bitirmiş oluyoruz; artık elimizdeki saç tellerini başımıza koyduktan sonra, kâğıt ve kalemi de yakmalısınız.

"Kısaca, saç telleri başa; kâğıt kalem ateşe."


Lütfen okumaya devam edin, çünkü ermeni büyüsünü bozmak zorunda kalabilirsiniz; aşağıda hem büyünün nasıl bozulacağını hem de çok önemli bir detayı size aktaracağız.


Ermeni Büyüsü Nasıl Bozulur?


Bu büyünün bozulması, aynı işlemlerin "bozma niyeti ile yeniden yapılması" şeklinde gerçekleşir. Yani niyetinizde büyüyü bozmak olmalı ve bu niyet ile "yukarıda aktardığımız aşamaları" aynen uygulamalısınız.

Kısaca ermeni büyüsünün bozulması için aynı işlemler "bozma niyeti" ile tatbik edilir, hepsi bu.

Ermeni Büyüsü Hakkında 3 Hayati Gerçek ve Tehlike


1. Bir kere Hüddam Çar, bu büyüyü yapan birçok kişiye musallat olup onları aşırı derecede hırpalamıştır. Büyü kitapları bu durumu "in'ikâs-ı sihr" yani "büyünün geri tepmesi" olarak tanımlar.

2. Eğer bu büyünün işlem basamakları yanlış uygulanır ise büyü tam tersi bir etkiye sahip olabilir. Yani kendinize bağlamak istediğiniz kişiyi sonsuza dek kaybedebilirsiniz.

3. Hüddam Çar, o kadar güçlü bir enerjiye sahiptir ki sadece büyü yapan veya yapılan kişiyi değil aynı zamanda bu kişilerin çevresindeki birçok kişiyi de etki altına alıp bağlayabilir. Yani ermeni büyüsünü uyguladıktan sonra, hiç ummadığınız ve beklemediğiniz kişilerin birbirlerine aşık olduğunu görüp üzülebilirsiniz.

Bu nedenle biz, hiçbir şekilde bu büyüyü tavsiye etmiyoruz. Peki, ne yapmalısınız?

Ermeni Büyüsü Yerine Ne Yapmalı?

Size bu konuda tamamen güvenilir ve harika etkili olan En Etkili Aşk Duaları Kitabını öneririz. Hem gönül rahatlığıyla.

Çünkü bu kitaptaki harika duaların hiçbir yan etkisi olmadığı gibi kullanıcı yorumlarına baktığımızda oldukça etkili olduğu anlaşılıyor.

Kitaba buradan (tıklayın) ulaşmanız mümkün.


İşte size bazı kullanıcı yorumları:


İsterseniz Gizli İlimler Arayanlar Bu Yazıyı Kaçırmayın ve Cin Çarpması Hakkında 8 Gerçeği Bilmelisiniz başlıklarını da okuyup inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili kelimeler: ermeni büyüsü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder