13 Ekim 2016 Perşembe

Gizli İlimler Arayanlar, Bu Yazıyı Kaçırmayın!

gizli ilimler

Gizli İlimler Arayanlar, Bu Yazıyı Kaçırmayın!

Sevgili okurlar, size gizli ilimler ile alakalı en değerli ve pratik bilgileri aktaracağımız bu yazımızı mutlaka okumalısınız; çünkü bu yazıda hem gizli ilimleri öğrenmiş olacaksınız hem de bu ilimleri uygulama şansına kavuşacaksınız.


Gizli İlimler ve Hüddam İlminin Öğrenimi


Bir insanın gizli ilimleri öğrenme arzusunun temelinde, içinde bulunduğu tüm arzuları gerçekleştirip kendisine tatmin edici bir hayatın kapılarını açmaksa eğer, hüddam ilmini kesinlikle öğrenmeli ve uygulamalıdır.

Bu ilim, her ne kadar biraz tehlikeli ve sakıncalı görünse de doğru uygulandığında ve kurallarına riayet edildiğinde gayet etkili ve olağanüstü sonuçlara vesile olabilir.

Fakat bir hüddamı çok fazla istimal etmek (kullanmak) ve çok fazla işe koşmak, bir müddet sonra hüddamın size olan duygu durumunun değişmesine yol açıp zarar ve ziyana sebebiyet verebilir.

Bu nedenle aşağıda sayacağımız hüddamları teker teker ve sırasıyla kullanmak en mantıklı yoldur. Şayet kendi hüddamınız ile gönül bağı kurup onunla fikir alışverişi içine girme noktasına ulaşabilirseniz, artık başka bir hüddamı istihdam etmenize gerek kalmayacaktır. Ne var ki bir hüddam ile gönül bağı kurmak, oldukça meşakkatli bir iştir.

Şimdi size sırasıyla en yumuşak huylu hüddamların listesini sunalım ve onları nasıl çağırıp nasıl emrinize amade kılabileceğinizi izah edelim:


Gizli İlimler Üstadı Hüddam Nehar

Hüddam Nehar, aynı zamanda gündüz hüddamı olarak da bilinir ve hiçbir zaman gece çalışmaz. Yani kendisi, karanlık çökmeye başladıktan sonra bütün işlerini askıya alıp ertesi gün güneş doğunca yeniden faaliyetini devam ettirir.

Dolayısıyla Hüddam Nehar ile gönül bağı kuracaksınız eğer, geceleyin onu hiçbir şekilde rahatsız etmemeye çalışmalısınız. Aksi takdirde kötü bir neticeye maruz kalabilirsiniz.

Şimdi Hüddam Nehar ile nasıl gönül bağı kurup ona nasıl iş yaptıracağınız noktasını izah edelim, şöyle ki:

İlkin kendinize ağaçlık bir alan bulmalı ve o alanda sizi ortalama 2 dakika boyunca hiç kimsenin rahatsız etmeyeceğinden emin olmalısınız. Böyle ağaçlık bir ortamda, mümkünse diz üstü çöküp güneşe doğru dönerek şöyle söylemelisiniz:

"Ey güneşin ve günün hüddamı olan Nehar! Gözlerim senin yardımına mazhar olmak ve fer ile dolmak ister."

Yukarıdaki ifadeyi, kalbinizde bir farklılık hissedinceye kadar tekrar etmelisiniz. Zaten ortalama 25 kez söyledikten sonra, kalbinizde farklı bir hissiyat hasıl olmaya başlayacak ve kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz. Eğer bu huzur hissi hasıl olmaya başladıysa, Hüddam Nehar size yardımcı olacak anlamına gelir.

Bundan sonra her sabah, uyandıktan sonra bir kez Ya Nehar demeniz ve kalbinizden bir dilek tutmanız yeterli olacaktır. Kısa süre sonra, gizli ilimler üstadı Hüddam Nehar'ın size yardımcı olmaya başladığını ve işlerinizi kolaylaştırdığını göreceksiniz.


Gizli İlimler Vakıfı Hüddam Leyl


Gizli ilimler ile alakalı derin bilgisi olan her kişi, hüddam-ı zulümat (karanlıklar hüddamı) olarak bilinen Hüddam Leyl'i duymuştur. Zira Hüddam Leyl, karanlık çöktükten sonra iş başı yapan ve güneş doğuncaya kadar faaliyetine devam eden gececi bir hüddamdır.

Bu yönüyle de biraz karanlık ve kötü işlere koşturulan bir hüddam olarak bilinir. Haliyle birçok kişi, Hüddam Leyl'e bulaşmak istemez. Siz yine de kendisine şu uygulama ile ulaşabilirsiniz ve onu emrinize itaat ettirebilirsiniz:

Gece karanlıkta odada, bütün ışıkları söndürüp zifiri karanlığın hakim olduğu esnada ayakta iken şunları söylemelisiniz:

"Ya Leyl, karanlıktan beslenen ruhlar adına sana başvuruyorum, gel!"

Bu ifadeleri tamı tamına 21 kez sessiz ve kısık sesle söyleyip ayaklarınıza bakmalısınız. Eğer ayaklarınızın bulunduğu yerde sıra dışı bir hareketlilik olursa Hüddam Leyl, size hizmet etmeye karar vermiş demektir.

Bu noktadan sonra, her gece uyumadan evvel 1 kez Ya Leyl deyip içinizden bir dilek tutmanız yeterli olacaktır. Zamanla, işlerinizde hiç beklemediğiniz bir suhulet (kolaylık) meydana geldiğini fark edeceksiniz.

Fakat biz, gizli ilimler ve hüddam ilmi konusunda derinleşmeyen kişilerin Leyl Hüddam ile gönül bağı kurmasını tavsiye etmiyoruz.

Size gizli ilimler bağlamında şimdilik 2 hüddamı nasıl emrinize itaatkar kılacağınızı izah etmeye çalıştık. Gizli ilimler üstadı olan birçok kişi, daha başka hüddamların da kolaylıkla itaatkar bir vazifeli haline getirilebileceğini bilir. Biz, diğer hüddamların tehlikeli ve riskli girişimlerine müsaade etmek istemediğimiz için şimdilik o hüddamlar ile alakalı bilgi vermek istemiyoruz.

Size şimdi de gizli ilimlerden biri olan "don değiştirme" yöntemini izah edelim; çünkü bu gizli ilim de işinize yarayacaktır:

gizli ilimler


Gizli İlimlerin En Kılık Değiştireni: Abdallık veya Metamorfoz


Birçok farklı kültürde metamorfoz veya abdallık diye geçen, Türk kültüründe de abdallık olarak bilinen olay, kişinin istediği zaman don (elbise) değiştirip farklı bir kılığa bürünmesi anlamına gelir.

Buradaki don değiştirme, kişinin tamamen ve bedenen başka bir kişi haline dönmesi anlamına gelir. Bunu yapabilen biri, istediği kişinin kılığına girip onun yerine geçebilir.

Bu ilim, adı üstünde gizli ilimlerden biri olduğu için neredeyse hiç kimse tarafından bilinmez ve ehil olmayanlar tarafından kullanıldığı zaman kötü sonuçlara yol açabilir. Örneğin, eski gizli ilimler kitapları, yanlış bir uygulama sonucu hınzıra (domuza) dönen kişilerden söz ederler.

Bu nedenle burada bu ilmin nasıl tatbik edildiği konusunu detayları ile izah etmekten imtina ediyoruz.

Gizli İlimler İçin İlm-i Dua


Evet, yanlış okumadınız. Dua ilmi dedik, peki nasıl oluyor dua ilmi?

Düşünün kâinatı yoktan yaratan ve dünyadan milyon kat büyük yıldızları muhteşem bir ahenk ve denge ile idare eden Yüce Rabb'imiz, dualarımızı kabul ederse nasıl bir dönüşüm yaşarız?

Dualar ile ölüm döşeğindeki hastaların iyileştiğini veya fakirlik içinde çırpınan kişilerin birer milyoner olduklarını duydunuz mu? İşte bu denli tesirli dualar, birer gizli ilim olarak karşımızda durmaktadır.

Dilerseniz bu ilmi öğrenmek için Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar kitabını inceleyebilirsiniz.

Kitaba ulaşmak için buraya tıklayın.


Gizli ilimlerden biri olan ilm-i duanın muhteşem etkisine şahit olmak için aşağıdaki yorumları incelemenizi öneririz:Ayrıca Cin Çarpması Hakkında 8 Kesin Gerçeği Bilmelisiniz ve Büyü Çeşitleri Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gereken 12 Gerçek başlıklı yazılarımızı da okumanızı salık veririz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder