20 Ekim 2016 Perşembe

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabını Ücretsiz İndir

her kapıyı açan anahtar dualar

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabını Ücretsiz İndir

Sevgili okurlar, bu yazımızda size son zamanların en popüler e-kitapları arasında yer alan ve birçok kişinin hayatına bir "sihirli değnek" gibi dokunan Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabını nasıl ücretsiz indirebileceğinizi izah edeceğiz. Bunun için yazıyı dikkatlice ve acele etmeden okumanızı tavsiye ediyoruz, çünkü ancak bu şekilde kitabı ücretsiz indirmenin yolunu öğrenebilirsiniz.


Evvela şunu belirtmek istiyoruz: Normalde Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabını ücretsiz indirmek mümkün değil, çünkü kitap 79 TL'den satılıyor ve kitabın telif hakkı dolayısıyla ücretsiz indirmek mümkün değil.

Fakat biz, size kitabın para iade garantisi güvencesi yolu ile kitabı ücretsiz indirmenin nasıl mümkün olduğunu anlatacağız. Şöyle ki:

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabının yazarı olan Abdülkadir Çelik, kitabının 60 gün boyunca para iadesi garantisi altında olduğunu söylüyor. Yani kitabı satın alan kişilerin 60 gün boyunca hiçbir gerekçe ve sebep belirtmek zorunda kalmadan kitabı iade edileceklerini ve vermiş oldukları parayı, eksiksiz bir şekilde geri alabileceklerini dile getiriyor.

Yazar, kendisiyle röportaj yapanlara özetle şunu söylüyor:

"Ben, kitabımı alacak mümin kardeşlerimin mağdur olmasını asla istemem ve buna da gönlüm razı olmaz. Zaten yaptığım İslami çalışmalar dolayısıyla ihtiyaç duyduğum giderleri karşılayabilmek için kitabı satmak zorundayım. Böyle bir ihtiyacım olmasaydı, kitabımı mümin kardeşlerime ücretsiz olarak dağıtıp herkesin istifade etmesini temin edecektim.

Fakat yine de kitabımı alan kişilerin mağduriyet yaşamasını istemediğim için kitaba 60 günlük para iade garantisi veriyorum. Yani bir mümin kardeşimiz, aldığı kitapta bulunan duaların kendisinde işe yaramadığını söylemesi halinde hiçbir soru sormadan onun parasını iade ediyoruz. Allah'ın izniyle bu sayede, onların da mağdur olmasına engel oluyoruz."


Evet, Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabının yazarı olan Abdülkadir Çelik Bey, kitabının para iade garantisini bu şekilde izah ediyor.

Sözün tam da burasında şu noktayı da izah etmek ve gözler önüne sermek isteriz:

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabının İade Oranı Nedir?

Gözlemlediğimiz kadarıyla Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabının iade oranı çok düşük. Neden mi?

Çünkü kitaptaki dualarla ilgili yorumlarını paylaşan okurlar, genel itibarıyla dualarının kabul olduğunu ifade ediyorlar. Hatta bazıları duaları kabul olduğu halde kitabı iade etmiş durumda.

Gerçi yazar, duaları kabul edilen kişilerin kitabı iade etmeleri halinde bile "kendi hakkını helâl ettiğini" dile getiriyor. Fakat bizce bu durum, duanın yüceliğine yakışmayan bir tavır. Çünkü bir mümin, böyle bir tavır içinde olmamalı, böyle bir tavır müminin doğruluğuna da uygun değil.

Evet, yazar bu konuda öylesine esnek davranıyor ki kitabı indirip dua eden ve ALLAH'ın izniyle duaları kabul olunan kişiler bile kitabı iade edebiliyorlar. Biz, tabi ki böylesine bir kul hakkına girmemeniz gerektiğini düşünüyoruz.


Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabının Yorumları


Sevgili okurlar, kitabın yorumlarını incelediğimizde şaşırdık; çünkü türlü türlü istekler ve ihtiyaçlar için dua eden binlerce insanın dualarının kabul olması bizi şaşırttı.

Bu durumu yazara sorduğumuz zaman bize şunu söyledi:

"Bu durumun şaşılacak bir yönü yok, çünkü Peygamber Efendimiz aleyhissalatu vesselam: 'Müminin içten duası, dağları yerinden oynatır.'der. Kaldı ki dua öylesine muazzam bir enerji ve güce sahiptir ki bazı dualar ta Arş-ı Ala'ya yükselir."

Açıkçası biz, daha önce duaların bu kadar yoğun bir enerjiye sahip olduğunu ve bu kadar etkili olduğunu bilmiyorduk. Yorumlarda hastalığına şifa bulan kişilerden tutun, rızık ve berekete kavuşan kişilere kadar; özgüven ve cesaretsizlik sorunu yaşayan kişilerin özgüven kazanması ve cesaret sahibi olmasından tutun, huzur ve mutluluk duası ile mutlu olan insanlara kadar öyle geniş bir insan kitlesi var ki şaşırmamak elde değil.

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı sayesinde bazı kişilerin fakir iken zengin olması, bazılarının yıllarca sevdiği kızı ve erkeği kendine aşık etmesi, bazılarının çetin hastalıklarına şifa bulması, bazılarının hayatında huzur ve mutluluğu yakalaması sizce de şaşırtıcı değil mi?

Dilerseniz kitaba buradan (tıklayın) ulaşabilir ve kitapla ilgili birbirinden ilginç yorumları okuyabilirsiniz.


Biz bu yorumların bir kısmını aşağıya alıyoruz, buyrun:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder